kontakty

zoznam hráčok

Pravidlá KTL´18

8.10.

Š1 - Old boys súpera v 1.sete zaskočili a po pol hoďke vyhrali 6:2. Potom favorit pridal vyhral 2.set 6:4 a išlo sa do tajbrejku. Tam zase začali lepšie skúsenejší hráči a viedli 5:2,7:5 a Jančiho smeč skončil na páske.....Súper otočil a svoj druhý mečbol za stavu 10:9 premenil. Sláva Fiťovi s Mišom, ale veľká česť Ľubovi s Jančimyes.

ŠŽ - Zápas začali lepšie Pavla s Mimou, získali veľa bodov na sieti a aj 1.set pomerom 6:3. V druhom to bolo presne opačne, Monika s Tamarou pritlačili súperky na základnej čiare a vyhrali 6:3. Tajbrejk bol tiež úplne vyrovnaný až do stavu 6:6, ale posledné 4 lopty získali v dlhých výmenách Monika s Tamarou a stali sa víťazkami štvorhry.

2.10.

Š1 - Obe semifinále boli tak jednoznačné, že nie je čo napísať na obhajobu porazených :-(

- Dušan s Mirom síce začali lepšie, ale od druhého setu Edo s Igorom pritvrdili, otočili celý zápas a poslali súpera o ligu nižšie.....

Ž - Tamarka vrátila Monike prehru z 1. zápasu a preto už kolo pred koncom sa víťazkou ligy stala Mimka.

28.9.

BARÁŽ - Ľubo hral veľmi zodpovedne a 1.set proti J.Šimunovi mal pod kontrolou. V druhom sa hra úplne vyrovnala a o osude zápasu rozhodol jediný brejk Ľuba za stavu 3:3.

Ž - Mimka vo veľmi dobrom zápase plnom dlhých výmien nakoniec tesne zdolala Tamarku. V 1.sete vyhrala o jeden brejk viac a v dramatickom druhom po troch nevyužitých mečboloch za stavu 6:5 vyhrala napokon v tajbrejku 7:3.

24.9.

Š1 - Po dvojsetovej výhre Košťa s Vršom na d Stano/Maňo a neodohratých dvoch posledných zápasoch, narazia v semi na seba Fiťo/Mišo K - Mišo G/Janči P a v derby Ľubo/Janči K - Košto/Vršo.

20.9.

Š1 - Druhými semifinalistami sú nečakane hladko Ľubo/Janči, ktorí deklasovali Stana s Maňom po výkone roka 6:3,6:2.

baráž - 3 - Szersám Štefan prekvapil znova a po dvoch vydretých tajbrejkoch 7:4 a 7:2 postupuje spolu s Ivanom do 3.ligy.

i.bartko-po-barazi.jpgRaketa I.Bartka po zápase baráže proti Š.Jámborovi. Asi by to chcelo na vianoce poprosiť Ježiška o novú....

19.9.

Š2 - Víťazmi sa stali napokon Vršovci, keď po dvoch úplne odlišných setoch otočili zle rozbehnutý tajbrejk 0:4,2:5 na 6:6, 7:7. Koniec si po dvoch tesných autoch Miša s Daliborom skúsenejšie podržali a šťastenu si priklonili na svoju stranu.devil

baráž - 1 - Dušan trpezlivo čakal na základnej čiare a vyhral s Julom v dvoch setoch

3 - Szerszám Štefan vybojoval veľmi dôležitú výhru s Jurajom N, keď po prehratom 1.sete 4:6 pridal silu do forhendu a tlačil súpera vo výmenách. Tajbrejk rutinérsky kontroloval od začiatku 1:2,4:2,6:3,8:4,10:6.