HALOVÝ FUTBALOVÝ TURNAJ DORASTENCOV
O PUTOVNÝ POHÁR PREDSEDU ObFZ DUNAJSKÁ STREDA
VII. ROČNÍK – 24. JANUÁRA 2009 – ŠPORTOVÁ HALA TOPOĽNÍKY
Tradičný halový futbalový turnaj dorasteneckých družstiev, ktorý v tomto roku siedmykrát organizoval Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda sa hral v športovej hale v Topoľníkoch. Na tento turnaj sa každoročne pozývajú najlepšie družstvá MO Dunajská Streda podľa jesenných tabuliek. Diplomy, futbalové lopty, športové poháre a individuálne ocenenia kapitánom a vyhodnoteným hráčom odovzdal Predseda ObFZ Dunajská Streda Ing. Arpád Benovič.
Tréner nominoval na turnaj týchto hráčov:
Lehnice: Szabados Adrián – Németh Gábor, Szőcs Alexander, Horváth Tibor, Oros Richard, Poláček Marián, Žitňák Kristián, Novotný Roman, Szlanyina Richard, Sípos Tamás, Buga Richard, Rigó Leon, Zirig Martin, Rigó Alex, Žitňák Tomáš, Rigó Nikolas; tréner: Csölle Jozef
Výsledky:
Skupina “A”:
Dolný Štál – Čilizská Radvaň 3:0, g.: Bíró Dávid (9., 19.), Kovács Alfréd (1.)
Kostolné Kračany – Ohrady 2:1, g: Husvéth Adrián (19.), Szabó Árpád (21.) – Németh Ádám (8.)
Čiližská Radvaň – Ohrady 2:1, Szivanyó Ádám (6.), VörösKrisztián (22.) – Bugár Róbert (9.)
Dolný Štál – Kostolné Kračany 0:1, g.: Szabó Árpád (3.)
Kostolné Kračany – Čilizská Radvaň 3:2, g.: Meleg PéterPecsuk Zoltán (8.), Csémi Nikolas (13.) – Vass Marián (7., 19.) (6.),
Ohrady – Dolný Štál 1:4, g.: Bugár Róbert (16.) – Bíró Dávid (1., 18.), Kovács Lóránt (8.), Rásó Tamás (12.)
Tabuľka:
1. Kostolné Kračany 3 3 0 0 6:3 9
2. Dolný Štál 3 2 0 1 7:2 6
3. Čilizská Radvaň 3 1 0 2 4:7 3
4. Ohrady 3 0 0 3 3:8 0
Skupina “B”:
Zlaté Klasy – Kútniky 0:2, g.: Ružička Pavol (14.), Szelle Tamás (16.)
Lehnice – Štvrtok n/O 1:1, g.: Sípos Tamás (6.) – Leto-Jozaniak Ondrej (19.)
Kútniky – Štvrtok n/O 2:0, g.: Szabó Otto (6.), Kázmér Peter (18.)
Zlaté Klasy – Lehnice 0:0,
Lehnice – Kútniky 0:0,
Štvrtok n/O – Zlaté Klasy 2:6, g.: Puha Viktor (12., 23.) – Lengyel Gábor (2., 9., 13.), Mészáros Árpád (15., 16.), Pőcz Ladislav (22.)
Tabuľka:
1. FK 2007 Kútniky 3 2 1 0 4:0 7
2. FK Zlaté Klasy 3 1 1 1 6:4 4
3. Lehnice 3 0 3 0 1:1 3
4. Štvrtok n/O 3 0 1 2 3:9 1
Zápasy o umiestnenia:
semifinále 1: Kostolné Kračany – Zlaté Klasy 1:2, g.: Szabó Árpád (1.) – Kovács Péter (8.), Dudík Pavol (10.)
semifinále 2: Kútniky – Dolný Štál 3:0, g.: Vajda Balázs (5.), Szabó Otto (18.), Sütő Nikolas (22.)
o 7.-8. miesto: Ohrady – Štvrtok n/O 4:2, g.: Orbán Róbert (11.), Zsemlye Tibor (18.), Bugár Róbert (22.), Kontár Norbert (23.) – Puha Viktor (7.), Leto-Jozaniak Ondrej (15.)
o 5.-6. miesto: Čilizská Radvaň – Lehnice 2:0, g.: Bartal Attila (15.), Király László (18.)
o 3.-4. miesto: Dolný Štál – Kostolné Kračany 4:1, g.: Balogh Tamás (2., 19.), Bíró Dávid (4., 21.) – Szabó Árpád (2.)
finále: Kútniky – Zlaté Klasy 1:0, g.: Matejka Imrich (1.)
Najlepší hráč turnaja: Lengyel Gábor (FK Zlaté Klasy)
Najlepší brankár turnaja: Kozma Gábor (FK 2007 Kútniky)
Kráľ strelcov: Bíró Dávid (Dolný Štál) 6 gólov
Najlepší strelci:
6 – Bíró Dávid (Dolný Štál)
4 – Szabó Árpád (Kostolné Kračany)
3 – Bugár Róbert (Ohrady), Lengyel Gábor (FK Zlaté Klasy), Puha Viktor (Štvrtok n/O)
2 – Balogh Tamás (Dolný Štál), Leto-Jozaniak Ondrej (Štvrtok n/O), Mészáros Árpád (FK Zlaté Klasy), Szabó Otto (Kútniky), Vass Marián (Čilizská Radvaň)
Rozhodovali: Csölle Ladislav a Lukács František