Choď na obsah Choď na menu

Cristiano Ronaldo miał szczęście uciec bez czerwonej kartki po tym, jak zaatakował Curtisa Jonesa

Manchester United przetrwał jeden z najgorszych dni w swojej historii w niedzielny wieczór, kiedy został zniszczony przez Liverpool na Old Trafford. The Reds w Koszulki Piłkarskie ponieśli bolesną porażkę 5-0 z Merseysiders Jurgena Kloppa.
United grali bezpiecznie i wciąż przegrali, przeciwko słabszym zespołom często jest jeszcze czas, aby United naprawiło swoje początkowe problemy w meczach, ale przeciwko drużynie tak dobrej jak Liverpool po prostu tego nie pokona.
Paul Pogba w koszulka Manchester United został wyrzucony z boiska w drugiej połowie, ale pod koniec pierwszej połowy doszło do kolejnego incydentu, gdy Cristiano Ronaldo wyrzucił z Curtisa Jonesa, co rozwścieczyło piłkarzy Liverpoolu. Były napastnik Liverpoolu i Anglii, Peter Crouch, zakwestionował styl gry Cristiano Ronaldo w Manchesterze United – zastanawiając się, czy portugalski gwiazdor dobrze pasuje do jego obecnej pozycji.
Portugalski napastnik miał na sobie Koszulki Piłkarskie i już kilka razy przyszedł na ratunek United, odkąd przeszedł do klubu, ale nie mógł nic zrobić, aby zapobiec upokorzeniu. Największy strzelec w historii męskiej gry nie mógł powstrzymać frustracji, gdy pod koniec pierwszej połowy zaatakował Curtisa Jonesa. Miał szczęście, że uciekł bez czerwonej kartki.
W poście na Instagramie późno w niedzielę wieczorem Ronaldo podzielił się tą wiadomością ze swoimi fanami w koszulka Manchester United: „Czasami wynik nie jest tym, o który walczymy. Czasami wynik nie jest taki, jakiego chcemy.”
Poziomy występów Ronaldo również spadły - bez bramek w ostatnich trzech meczach ligowych. Manchester United jest obecnie siódmy w Premier League, wygrywając tylko cztery z dziewięciu pierwszych meczów.