Choď na obsah Choď na menu

Ivermektin vs Rendesivir

2. 4. 2021

 

  • RENDESIVIR - Vdacime lobingu nasej vlady a odbornikov za vysoke umrtia v suvislosti s RENDESIVIRom ktory tak pretlacali ???                                                                                      

  • Profylaxe ivermektinu používaná u COVID-19: celoměstská, prospektivní, observační studie 223 128 subjektů využívající porovnávání skóre sklonu Vzájemně zhodnocená velká studie PSM z Brazílie zjistila, že „pravidelné užívání ivermektinu jako profylaktického účinku bylo spojeno s výrazně sníženou infekcí COVID-19, hospitalizací a úmrtností.“ Studie byla dnes zveřejněna v Cureus Journal of Medical Science *
  • Genocida pomocí Remdesiviru odhalena! Německý Nadační výbor Corona požádal dr. Briana Ardise, aby jim poskytl podklady k žalobě podanou spolu s dalšími 10 tis. lékaři na Světovou zdravotnickou organizaci. Součástí jsou důkazy, jak se dr. Fauci chystal zabíjet lidi již před začátkem p(l)andemie ! Šokující důkazy!   
  • 188 PACIENTOV S KOVIDOM A V NEMOCNICI NESKONČIL ANI JEDEN! PREPLNENÉ NEMOCNICE NIE SÚ PROBLÉM BEŽNÝCH ĽUDÍ, ALE SYSTÉMU A ICH VEDÚCICH

    Všeobecná lekárka pre dospelých, internistka a klinická farmakologička MUDr. Etela Janeková, PhD. sa počas jarnej vlny epidémie rozhodla urobiť všetko pre to, aby sa jej pacienti nedostali na umelú pľúcnu ventiláciu.

    Napriek neodporúčaniu lieku Ivermektín skupinou odborníkov WHO sa ho rozhodla skúsiť a neľutuje. Z jej takmer 190 pacientov neskončil v nemocnici ani jeden !

    „K dnešnému dňu už existuje vyše 100 štúdií, 110, ktoré sú zverejnené na Ivermektínovej stránke, kde sú dostupné aj laickej verejnosti, ktoré sú randomizované, čiže nie sú to štúdie, ktoré by boli nekvalitné. Samozrejme že nekvalitná štúdia sa vždy vytiahne ako tá, ktorá je tá zlá a vyvolajú sa okolo nej emócie. Ale myslím si, že pandémia napriek tomu, že vyvoláva emócie u obyvateľov, tak by u lekárov nemala vyvolávať emócie a treba racionálne k tomu pristúpiť,“ apeluje na lekárov doktorka Janeková.

    Zdôraznila, že takýmto spôsobom vyliečila 188 pacientov a len 35% z nich (67 ľudí) potrebovalo aj doplnkovú liečbu. Okrem 5-dňovej liečby Ivermentínom to bol hlavne vitamín C, D, aspirín a v prípade potreby aj nízkomolekulárny heparín. Zdôrazňuje však, že pacientov je potrebné laboratórne sledovať každý týždeň.

    „Nie je možné telefonicky liečiť pacientov, treba ich laboratórne, röntgenologicky a objektívne vyšetrovať,“ trvá na svojom lekárka.
  • August2021 !!!  Prezident tokijské zdravotnické asociace Dr. Haruo Ozaki vystoupil již 12. srpna na tiskové konferenci a vyzval k okamžitému zahájení předepisování Ivermectinu k léčbě koronaviru *  *  obr.nov2021 !!!japonsko-tokio-ivermektin.jpg
  • Asociácia liečby remdesivirom s prežitím a dĺžkou pobytu v nemocnici medzi americkými veteránmi hospitalizovanými s COVID-19 *  
  • Dramatický pokles indického dopytu po Remdesivire a Tocilizumabe, ktorý svedčí o rýchlom zotavení Indie

  • Ďalšia štúdia (metaanalýza) potvrdzuje, že ivermectin významne redukuje úmrtnosť na CoViD-19 a tiež predchádza vzniku CoViD-19 u ľudí, stýkajúcich sa s nakazenými
  • India podáva právne oznámenie vedcovi WHO za potlačenie údajov o Ivermectine pri liečbe COVID-19 Indická advokátska komora podnikla právne kroky proti hlavnej vedeckej pracovníčke Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Dr. Soumya Swaminathan pre jej úlohu pri šírení dezinformácií a potláčaní údajov o použití Ivermectinu na liečbu COVID-19. Združenie (IBA) 25. mája doručilo Swaminathanovi právne oznámenie (prečítajte si nižšie), v ktorom tvrdila, že „šíri dezinformácie a zavádza obyvateľov Indie, aby splnila svoju agendu“, a snažila sa zabrániť jej „spôsobeniu ďalších škôd .
Ďalej uviedli, že Swaminathan vo svojich vyhláseniach proti použitiu Ivermectinu ignorovala výskum a klinické skúšky od dvoch organizácií - Alliance Front Line COVID-19 Critical Care (FLCCC) a Britského rozvoju odporúčaní pre Ivermectin (BIRD) -, ktoré prezentovali spoľahlivé údaje ukazujú, že ivermektín zabraňuje a lieči COVID-19. "DR. Soumya Swaminathan ignoroval tieto štúdie / správy a zámerne potlačil údaje týkajúce sa účinnosti lieku Ivermectin s úmyslom odradiť obyvateľov Indie od užívania Ivermectinu, “uvádza sa vo vyhlásení IBA

EMA nedoporučila ivermektin při léčbě nemoci covid 19! Proč ?   (  AKÁ JE PRAVÁ TVÁR EURÓPSKEJ LIEKOVEJ AGENTÚŔY (EMA)? )

Ivermectin - Blokován, Antonín Baudyš

Dr Chelster COVID Cure Ivermectin - Dr Chelster o lecbe COVID Ivermektin

Dr.Kory Ivermectin Covid succes CURE - Covid bezpecny lek covid 19

 

 

ČOHO SA TAK BOJA NAJVÄČŠÍ PROPAGÁTORI REMDESIVIRU V SR?
Repurposed Antiviral Drugs for Covid-19 — Interim WHO Solidarity Trial Results
Hongchao Pan, Richard Peto, Ana-Maria Henao-Restrepo plus 78 ďaľších spoluautorov
December 2020, New England Journal of Medicine 384(6)
Editor’s Note: This article was published on December 2, 2020, at NEJM.org.
Tento článok, publikovaný v jednom z najrenomovanejších všeobecných lekárskych časopisov, The NEJM, bol zverejnený už 2. decembra 2020 a Krčméry len pred 3 dňami na TA3 informoval o výsledkoch tejto štúdie. Prečo sa remdesivir, ešte 4 mesiace po zverejnení tejto štúdie stále nachádza v protokoloch používaných na niektorých oddeleniach JIS, ako základný liek na liečbu covid -19 a prečo má niekto záujem to tajiť a ostrakizovať tých, ktorí na to upozorňujú? HANBA! Odpoveď je jasná a preto je najvyšší čas, aby príslušné orgány začali konať!!!
P.S. Na nedostatočné dôkazy o benefite remdesiviru pri znižovaní mortality upozorňovali aj členovia aliancie FLCCC: https://www.facebook.com/.../a.27175831.../3684586214958208/
 
 
 
 

http://zaslobodu.sk/experimentalny-remdesivir/

EXPERIMENTÁLNY REMDESIVIR

Remdesivir je prvý liek, ktorý bol schválený Americkým úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) na klinické použitie u hospitalizovaných pacientov s ochorením COVID-19. Ide o širokospektrálne antivírusové činidlo, ktoré v minulosti preukázalo antivírusovú aktivitu proti filovírusom (vírusy Ebola, Marburg), koronavírusom (SARS-CoV, MERS-Co-V, SARS-CoV-2), paramyxovírusom (vírus parainfluenzy typu III, Vírus Nipah, vírus Hendra, vírus osýpok a príušníc) a Pnemoviridae (respiračný syncyciálny vírus). Pôvodne bol vyvinutý proti vírusu Ebola, ale v randomizovaných klinických štúdiách nepreukázal efektívny účinok. 

Remdesivir (GS-5734) je fosforamiditový prekurzor monofosfátového nukleozidového analógu (GS-441524) a pôsobí ako inhibítor vírusovej RNA-dependentnej RNA polymerázy (RdRp), zameraný na proces replikácie vírusového genómu. Jeho mechanizmus účinku spočíva v súťaži s ATP o integráciu komplexu RdRp do vznikajúceho vlákna RNA. Po následnom začlenení niekoľkých ďalších nukleotidov dochádza k ukončeniu syntézy RNA. Vzhľadom na to, že remdesivir je v súčasnosti považovaný za experimentálny liek, jeho bezpečnosť ešte nebola úplne charakterizovaná. Aj napriek nedostatočným informáciám z klinických štúdií sa tento liek aplikuje hospitalizovaným covidovým pacientom. Je veľmi dôležité poznať kontraindikácie o lieku, no v tomto prípade sa o nich vôbec nič nevie. Aby bol remdesivir účinný, musí sa v hostiteľských bunkách metabolizovať na svoj farmakologicky aktívny analóg adenozíntrifosfát (GS-443902). Lenže z nedostatočných štúdií sa nevie, či dochádza u potkanov a králikov k tvorbe aktívneho trifosfát nukleozidového analógu (https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2020/20200703148664/anx_148664_sk.pdf).

Podľa vedeckej štúdií THE LANCET sa uvádza, že intravenózny remdesivir v porovnaní s placebom významne nezlepšil klinický priebeh ochorenia, úmrtnosť alebo čas do odstránenia vírusu u pacientov s vážnym ochorením COVID-19. Ďalej bolo zistené, že na myšacom modeli infikovaného vírusom SARS liečba remdesivirom začínajúca 2 dni po infekcii, potom, čo už vrcholila replikácia vírusu a poškodenie pľúcnych dýchacích ciest, síce znížila titre vírusu SARS-CoV-1, ale neznížila závažnosť alebo úmrtnosť ochorenia. Remdesivir v tejto štúdii neviedol ani k významnému zníženiu RNA SARS-CoV-2 ani k detegovateľnosti vo vzorkách horných dýchacích ciest alebo spúta napriek tomu, že v predklinických modeloch infekcie koronavírusmi vykazoval antivírusové účinky. Treba mať na zreteli, že zvierací model môže inak vykazovať mechanizmus účinku lieku (ako aj vedľajšie účinky) ako ľudský organizmus. THE LANCET popisuje aj to, že režim dávkovania intravenózneho remdesiviru bol adekvátne tolerovaný, ale neposkytoval významné klinické alebo antivírusové účinky u vážne chorých pacientov s COVID-19 a výskum štúdia bol obmedzený (https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31022-9/fulltext). 

Všetky antivirotiká spadajúce do  kategórie nukleozidových a nukleotidových analógov sú známe svojou toxicitou. Nukleozidové a nukleotidové analógy podľa Joy Y Feng 2018 zo zdroja https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5890540/ hrajú významnú úlohu v antivírusových terapiách a sú cenené pre svoju pôsobivú účinnosť a vysokú odolnosť. Boli schválené na liečbu vírusu herpes simplex-1, HIV, HBV, HCV a chrípky a vyvíjajú sa nové lieky na liečbu RSV, eboly, koronavírusu MERS a ďalších nových vírusov. Táto trieda zlúčenín však tiež zaznamenala vysokú mieru opotrebovania v klinických skúškach kvôli toxicite Pri týchto činidlách je dokumentovaný rad toxicít špecifických pre liečivá alebo tkanivá, ako je periférna neuropatia, myopatia, pankreatitída a laktátová acidóza s hepatálnou steatózou. Ďalej Joy Y Feng vo svojej štúdií uvádza, že aj keď sa antivírusové nukleozidové analógy zameriavajú na replikačný mechanizmus vírusovej DNA a RNA, sa mitochondriálna toxicita prejavuje vo viacerých formách in vivo a je základom mnohých zlyhaní klinického štádia, ktorú je veľmi ťažké zistiť na zvieracích modeloch. K  jeho negatívnym účinkom sa vyjadril aj riaditeľ AIIMS, Dr Randeep Guleria „Je dôležité pochopiť, že Remdesivir nie je kúzelná guľka a nie je to droga, ktorá znižuje úmrtnosť a má škodlivé účinky ak sa podá skoro pred poklesom vašej saturácie (O2)“(https://www.india.com/news/india/remdesivir-not-magic-bullet-for-covid-19-it-has-harmful-effects-aiims-director-4597367/). Dokonca samotná WHO odporúča, aby sa tento liek nepoužíval u hospitalizovaných pacientov s covid19 (https://www.nbcnews.com/health/health-news/remdesivir-shouldn-t-be-used-hospitalized-covid-19-patients-who-n1248320). 

Vzhľadom na absenciu riadnych klinických štúdií, sa na Slovensku liek remdesivir stále využíva pre hospitalizovaných pacientov s COVID-19  aj napriek tomu, že WHO spochybnila jeho účinnosť.

Zdroje:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK563261/?fbclid=IwAR2sR1ugcZ9w0YkKUFjizvAK9IQ4rRVZQslpVzsdSgIXahy2fh_FGvrFNOw

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5890540/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11144657/

https://www.nbcnews.com/health/health-news/remdesivir-shouldn-t-be-used-hospitalized-covid-19-patients-who-n1248320

https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/2040206618758524

https://www.bbc.com/news/world-54566730

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31022-9/fulltext

Může jít o obrázek text, kde se píše Remdesivir Control B Control Remdesivir Hydraxychloroquine 0.95 P-0.50฿ 0.81-1.11) Denominator (95%C. Editor's Note: This article was published on December 2, 2020, at NEJM.org. since Randomization 2705 1905 Denominator Days Lopinavir control 809 Interferon Control Lopinavir Interferon Controll Rateratio og-rank test Denominator g-rank test Randomization Control o.Who CONCLUSIONS These remdesivir, hydroxychloroquine, lopinavir, and interferon regimens had little or no effect on hospitalized patients with Covid-19, as indicated by overall mortality, initiation of ventilation, and duration of hospital stay. Denominator andomization Effects Remdesivir, Shown L”iavic, tiênts follow-up n-Hospital deaths control denotes @SlovenskyZdravotnickyAbsurdistan