Choď na obsah Choď na menu

Manchester United - Everton 4: 0

Manchester United získal své čtvrté vítězství v Premier League v sezóně, kdy Everton přišel navštívit neděli. Fanoušci nosí fotbalové obleky k oslavě svého vítězství! Rooney je klubová legenda v Manchester United se svými 253 góly. Rooney je zpět v klubu dětských klubů v Evertonu po 13 úspěšných letech v United.

Pouze čtyři minuty se hrálo, když byl pravý zpátečník Antonio Valencia v útoku. Na rohu 16 metru zaklepal s pravou nohou na volejbal. Bylo to těžké a přesné a Evertonův brankář Jordan Pickford byl nestydatý. Poté byl míč na sobě. Lukaku zaznamenal 3-0 gól z blízké vzdálenosti 1 minuta před koncem. V prodloužení obránce Anthony Martial skóroval 4: 0.

Wayne Rooney byl po svém přesunu do Evertonu ve svém prvním zápase v Old Traffordu. Nyní se chystá hrát proti klubu, kde je nejlepším střelec sezóny. United boss José Mourinho očekává, že Wayne Rooney bude velmi vítán, když se vrátí do Old Trafford jako hráč Everton. Mnoho lidí ráda sbírá rooney oblek soubor.