Choď na obsah Choď na menu

Zlatan Ibrahimovic skóre hat-trick, aby United pod kontrolou

Zlatan Ibrahimovic vstřelil hattrick jako Manchester United porazil St Etienne 3-0 ve čtvrtek převzít kontrolu nad svým Europa League poslední-32 kravatu. Manchester United fotbalové dresy zvítězil; pojďme slavit vítězství s naší oblíbené hvězdy. Švédský útočník, který vstřelil více gólů proti St Etienne než kterýkoliv jiný tým, užil další ziskový večer proti straně Ligue 1, otevření bodování s vychýlené volný kop z 15 minut.

Pokud máte také rádi vzrušující fotbalových zápasů, nenechte si ujít klubový dres Manchester United. Tam byly otazníky nad podpisu zkušeného útočníka Ibrahimovic na bezplatnou dopravu z Paris Saint-Germain v létě, ale Švéd reagovala tím, že jeho záznam až 23 za sezónu. 35-letý bývalý Juventus, Barcelona a AC Milán člověk má nyní vsítil 17 profesních klobouku triky. Byla to jeho první od vstupu United, jeho druhý nejvyšší evropské soutěži a jeho třetinu proti Saint-Etienne.

Ibrahimovic má 11 titulů a tři domácí šálky na své jméno, ale významný evropský pohár zůstává chybí z jeho slavné životopisu. Ve své první sezóně na Old Trafford, Jose Mourinho boku jsou jen dva body off Ligy mistrů místě v lize, ale vítězství v Evropské lize by jim automaticky průchod do elitní klubové soutěže Evropy.