Okres Revúca
Komunálne voľby 2010
Obvod Rimavská Sobota (okresy Rimavská Sobota a Revúca)
Obvodná volebná komisia
Predseda: Ing. Koloman Bodnár, Most-Híd
Podpredsedníčka: Ing. Lídia Kontorová, SDKÚ-DS
Členovia:
JUDr. Ján Caban, SMER-SD
Marta Kanalová, KDH
Ing. Tibor Brindza, SMK
Zapisovateľ: Zoltán Pósa, vedúci odboru všeobecnej vnútornej správy
Okres Revúca
Starostovia a kandidáti:
Držkovce, Mária Duszová, 143, Zvolená, KDH
Držkovce, Jolana Čechová, 120, SMK-MKP
Držkovce, Peter Soboňa, 51, MOST - HÍD, SDKÚ-DS
Gemer, Zoltán Jankóšik, 384, Zvolený, MOST - HÍD
Gemer, Gábor Zsíros, 61, KDH
Gemer, Ondrej Majoros, 50, SMK-MKP
Gemer, Jaroslav Murín, 18, NEKA
Gemer, Zoltán Barna, 10, KSS
Gemer, Milan Goceliak, 3, NEKA
Gemerská Ves, Monika Lévaiová, 323, Zvolená, NEKA
Gemerská Ves, Alžbeta Vastagová, 154, SMK-MKP
Gemerská Ves, Alexander Paušura, 21, NEKA
Gemerská Ves, Roman Molnár, 12, KSS
Gemerské Teplice, Laura Durančíková, 173, Zvolená, SMER
Gemerské Teplice, Lýdia Fandáková, 33, NEKA
Gemerské Teplice, Elena Mihálová, 23, NEKA
Gemerský Sad, Vojtech Pataki, 169, Zvolený, NEKA
Hrlica, Mária Antalová, 36, Zvolená, SMER
Hrlica, Július Švihla, 16, SF
Hucín, Ľubomír Samko, 173, Zvolený, ĽS-HZDS
Hucín, Helena Tomšíková, 139, NEKA
Hucín, Štefan Révész, 39, NEKA
Hucín, Adrián Šilling, 26, NEKA
Chvalová, Vladimír Vaculčiak, 52, Zvolený, SMER
Chvalová, Jozef Vaculčiak, 27, KDH
Chvalová, Vojtech Bráz, 19, MOST - HÍD
Chvalová, Mária Maťašovská, 13, SNS
Chvalová, Iveta Baloghová, 1, SDKÚ-DS
Chyžné, Ján Greguš, 167, Zvolený, SDKÚ-DS
Chyžné, Zdenka Ganajová, 39, NEKA
Chyžné, Eva Gurská, 0, NEKA
Kameňany, Mária Zuzindláková, 205, Zvolená, ĽS-HZDS, SMER
Kameňany, Ernest Samko, 169, SRK
Kameňany, František Molnár, 18, NEKA
Kameňany, Erik Vranka, 12, SDKÚ-DS
Kameňany, Ľubica Šándorová, 5, MOST - HÍD
Leváre, Marta Halászová, 40, Zvolená, SMK-MKP
Leváre, Árpád Szobonya, 25, KDH
Levkuška, Lajos Csolti, 81, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS
Licince, Ladislav Miklóš, 273, Zvolený, SDKÚ-DS
Licince, Zoltán Horváth, 40, SDĽ
Licince, Zoltán Nyíri, 39, NEKA
Licince, Alica Kiňová, 25, MOST - HÍD
Licince, Zoltán Horváth, 17, SRK
Licince, Vojtech Kövesdi, 6, KSS
Lubeník, Ľubomír Kisel, 256, Zvolený, SMER
Lubeník, Zlatica Miartinová, 172, NEKA
Lubeník, Marek Podobník, 114, SDKÚ-DS
Lubeník, Ján Laurinc, 55, ĽS-HZDS
Lubeník, Boris Adam, 42, NEKA
Magnezitovce, Magdaléna Šeševičková, 99, Zvolená, SDKÚ-DS
Magnezitovce, Ján Levčák, 74, NEKA
Magnezitovce, Emil Kriak, 65, NEKA
Mokrá Lúka, Július Laššan, 207, Zvolený, SMER
Muránska Dlhá Lúka, Marek Nosko, 374, Zvolený, NEKA
Muránska Dlhá Lúka, Branislav Ďurej, 51, NEKA
Muránska Huta, Robert Ševčík, 46, Zvolený, SNS
Muránska Huta, Boris Ivančík, 32, SMER
Muránska Huta, Karol Sládeček, 20, ĽS-HZDS
Muránska Lehota, Miloslav Marčák, 49, Zvolený, NEKA
Muránska Zdychava, Ján Poliak, 124, Zvolený, ĽS-HZDS, SMER, SNS
Muránska Zdychava, Ján Siman, 32, KDH
Muráň, Roman Goldschmidt, 448, Zvolený, NEKA
Muráň, František Lukáš, 161, SMER
Nandraž, Marian Laciak, 79, Zvolený, NEKA
Nandraž, Iveta Nikitinská, 61, NEKA
Otročok, Vojtech Šomošvári, 123, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS
Otročok, Iveta Halászová, 44, SMER
Ploské, Eva Bakošová, 36, Zvolená, SMER
Polina, Ján Punka, 44, Zvolený, MOST - HÍD
Polina, Štefan Oravecz, 40, SMK-MKP
Polina, Ladislav Bedécs, 13, NEKA
Polina, Judita Antalová, 2, NEKA
Prihradzany, Dušan Balážik, 35, Zvolený, KSS
Prihradzany, Jana Spišáková, 23, NEKA
Rákoš, Jaroslav Grendel, 187, Zvolený, ĽS-HZDS, SMER
Rákoš, Ján Litavský, 23, KSS
Rašice, Aladár Miklós, 66, Zvolený, SMK-MKP
Ratková, Milan Fakla, 174, Zvolený, NEKA
Ratková, Ľudmila Bukovicsová, 64, SMER, SNS
Ratková, Marcel Poprocký, 32, NEKA
Ratkovské Bystré, Dušan Bodnár, 135, Zvolený, SMER, SNS, ĽS-HZDS
Ratkovské Bystré, Ján Javor, 122, HZD
Revúcka Lehota, Dušan Pavlák, 118, Zvolený, NEKA
Revúcka Lehota, Ján Rečník, 57, NEKA
Revúcka Lehota, Jaroslav Kučerák, 25, EDS
Revúcka Lehota, Viliam Nemoga, 10, NEKA
Rybník, Július Brašo, 37, Zvolený, KSS
Rybník, Antónia Laciaková, 36, SNS, SMER, ĽS-HZDS
Rybník, Ladislav Šanta, 5, NEKA
Sása, Marta Bystránová, 60, Zvolená, SMER
Sása, Anna Zelinová, 14, SDKÚ-DS
Sása, Pavel Láska, 4, KSS
Sirk, Peter Sentandráši, 492, Zvolený, SMER, ĽS-HZDS
Sirk, Nadežda Héželová, 92, NEKA
Sirk, Ivan Koreň, 0, HZD
Skerešovo, Ján Svitek, 56, Zvolený, SMER
Skerešovo, Zlata Kuffová, 42, NEKA
Skerešovo, Jozef Viczén, 38, MOST - HÍD
Šivetice, Ľudovít Sendrei, 146, Zvolený, ĽS-HZDS, SMER
Šivetice, Pavel Samko, 57, SRK
Šivetice, Ondrej Sendrei, 17, SDKÚ-DS
Tornaľa, Anna Szögedi, 1 420, Zvolená, SMK-MKP
Tornaľa, Ladislav Nagy, 845, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS
Tornaľa, Ján Marcinek, 790, NEKA
Tornaľa, Róbert Jóry, 93, SMER
Tornaľa, Csaba Zsámbok, 80, NEKA
Tornaľa, Gyula Mészáros, 57, NEKA
Tornaľa, Ladislav Dubovský, 29, NEKA
Tornaľa, Robert Hacsi, 8, NEKA
Tornaľa, Arnošt Ikri, 2, SRK
Turčok, Tatiana Belánová, 111, Zvolená, ĽS-HZDS, SMER
Turčok, Igor Kubasko, 30, NEKA
Višňové, Zoltán Boršodi, 24, Zvolený, MOST - HÍD, SDKÚ-DS
Žiar, Zoltán Csizmadia, 67, Zvolený, NEKA
Žiar, Kristína Kovácsová, 15, NEKA
Žiar, Ildikó Füköová, 10, NEKA
Žiar, Elena Csizmadiová, 6, SMK-MKP