Aktuálna úradná správa zo dňa 08. októbra 2010
Aktuálna úradná správa
ŠTK č.11 07. 10. 2010
- Kolta - Vlkas MO dosp. 7.kolo ruší svoje uznesenie č. 79 a stretnutie po vzájomnej dohode oddielov nariaďuje odohrať 8.10.2010 o 15.30 hod na ihrisku FO Vlkas
- Dedinka - Nána III.tr. dosp. 7.kolo ruší svoje uzneenie č.80 a stretnutie po vzájomnej dohode oddielov nariaďuje odohrať 14.11.2010 o 13.30 hod na ihrisku FO Dedinka
- Semerovo - D.Ohaj MO dosp. 10. kolo súhlasí s dohodou oddielov a stretnutie nariaďuje odohrať 17.10.2010 o 11.00 hod na ihrisku FO Čechy
- Semerovo - Bánov MO dosp. 12.kolo súhlasí so žiadosťou FO Semerovo a stretnutie nariaďuje odohrať 30.10.2010 /sobota/ o 14.00 hod.
- Semerovo - Kamenín MO sk. B/ dor. + žiaci 10.kolo stretnutia nariaďuje odohrať 16.10.2010 /sobota/ o 12.00 hod žiaci a 14.00 hod dorast na ihrisku FO Čechy
- Nána - Salka MO sk. B/žiaci 8.kolo súhlasí s dohodou oddielov a stretnutie nariaďuje odohrať 17.10.2010 /nedeľa/ o 12.00 hod
- D. Ohaj - Svodín MO dosp. 13.kolo súhlasí so žiadosťou FO D. Ohaj a stretnutie nariaďuje odohrať 6.11.2010 /sobota/ o 13.30 hod
- D. Ohaj - Maňa MO sk. A/dorast 13.kolo súhlasí so žiadosťou FO D. Ohaj a stretnutie nariaďuje odohrať 7.11.2010 /nedeľa/ o 13.30 hod
- Gbelce - Nána III. tr. dosp. 9.kolo súhlasí s dohodou oddielov a stretnutie nariaďuje odohrať na ihrisku FO Nána
- Bruty - Strekov MO sk. B/žiaci 9.kolo stretnutie sa odohrá na ihrisku FO N. Vieska
- Žiada FO Strekov , aby obratom vydokladoval úhradu pre FO Kmeťovo za nenastúpenie v 24.kole v súťažnom ročníku 2009/2010 pod hrozbou DK.
- Mojzesovo - V. Lovce MO sk. A/žiaci 7.kolo námietku FO Mojzesovo - zamieta. R Nikolasa Deáka odstupuje na riešenie KR, AR 1 Imricha Szolára odstupuje za neúčasť na zasadnutí ŠTK na DK
- V.Kýr - Maňa MO sk. A/ dorast + žiaci 9.kolo súhlasí s dohodou oddielov a stretnutia nariaďuje odohrať 14.10.2010 /štvrtok/ o 14.00 hod žiaci a o 16.00 hod dorast
- Za nesplnenie povinnosti úhrady 2.splátky na deleg. osoby odstupuje na DK nasledovné FO: Strekov, Svodín, Šurany B, Kolta, Mojzesovo, Komoča, Kamenín, Obid, Hul, V. Lovce, Zemné, Kostolný Sek
DK č.10 08. 10. 2010
U 065 Marek Vitek V. Kýr MO dosp. zast. činnosti na 1 s.s. N (čl. 1/13/5/a) od 4.10.2010 za 4 ŽK
U 066 Marek Vitek V. Kýr MO dosp. zast. činnosti na 1 s.s. N (čl. 1/5/a) od 4.10.2010 za ČK
U 067 Miloš Ando FKM N. Zámky B III.tr. zast. činnosti na 1 s.s. N (čl. 1/13/5/a) od 4.10.2010 za 4 ŽK
U 068 František Kršák Semerovo MO dosp. zast. činnosti na 1 s.s. N (čl.1/13/5/a) od 4.10.2010 za 4 ŽK
U 069 Gabriel Bajkai Jasová MO dosp. zast. činnosti na 1 s.s. N (čl.1/1/a) od 4.10.2010
U 070 Marian Janko Jatov MO dorast. zast. činnosti na 3 s.s. N (čl.1/6/b) od 4.10.2010
U 071 Viktor Túroczy Zemné MO žiaci zast. činnosti na 2 s.s. N ( čl. 1/4/a) od 4.10.2010
Neprerokované:
Gorog Dušan TJ Družst. Trávnica MO dorast. A
Mokos Ján Agro Zemné MO dorast. B
Vozárik Lukáš TJ Trávnica MO dorast A
Malík Matúš Slovan Kostolný Sek MO dorast A
Janček Ladislav OFK Hul III.tr. dosp.
Šuráni Slavomír OŠK Lipová II.tr. dosp.
/Nespĺňa náležitosti/
U 072 DK udeľuje pokutu TJ Družstevník Trávnica 7 €
U 073 na návrh ŠTK zastavuje činnosť R Imrichovi Szolárovi na 1 s.s. N od 11.10.2010 za neospravedlnenú neúčasť na zasadnutí.
Za nedodržanie termínu úhrady 2. splátky na delegované osobyzastavuje činnost na návrh ŠTK nasledovným FO od 11.10.2010:
U 074 FO Strekov
U 075 FO Svodín
U 076 FO Šurany B
U 077 FO Kolta
U 078 FO Mojzesovo
U 079 FO Komoča
U 082 FO Kamenín
U 081 FO Obid
U 082 FO Hul
U 083 FO V. Lovce
U 084 FO Zemné
U 085 FO Kostolný Sek
DK žiada DZ, aby v správach FAIR PLAY uvádzali za súťažou aj príslušné kolo.
Miroslav Juhász
predseda DK
KR č.12 07. 10. 2010
- chyby v Zápisoch, 8. kolo: dospelí - Beták, Bálint, Rozsnyó, Meton, Szolár (1 chyba), mládež - Deák, Beták, Hugyivár, Csépló (1 chyba), Farkaš (2 chyby),
- na základe podnetu ŠTK (R Mojzesovo - V. Lovce, žiaci) a pre neuznaný regulárny gól (AR Semerovo - Kolta, dospelí) pozastavuje R Nikolasovi DEÁKOVI delegovanie na stretnutia 9. kola,
- pre neudelenie 3 x ŽK a neuznanie regulárneho gólu v stretnutí Semerovo - Kolta (8. kolo) pozastavuje R Leventemu BERECZOVI delegovanie na stretnutia 9. kola,
- berie na vedomie nízke ohodnotenie výkonu AR Attilu KOSZIBU v stretnutí Maňa - Jasová (8. kolo), bez prijatia ďalších opatrení, nakoľko udelená známka zo strany DZ absolútne nezodpovedá vytknutým nekonkrétnym nedostatkom v Správe o priebehu stretnutia,
- opätovne oznamuje, že stretnutie programu Talent sa uskutoční dňa 14.10.2010 /štvrtok/ o 16.00 hod. na štadióne Sihoť v Nových Zámkoch. R si zo sebou prinesú kompletnú rozhodcovskú výstroj vrátane píšťalky, kariet a zástavok. Účasť všetkých zaradených R (viď ÚS č. 2) je povinná !!! Zraz pozvaných je o 15. 45 hod. !!!,
Ing. Peter KOVÁČ
predseda KR ObFZ
KR-úsek DZ č.8 07. 10. 2010
- pre nedostaky v Správe DZ (Maňa - Jasová, 8. kolo) predvoláva Imricha GULIŠA na svoje zasadnutie dňa 14.10.2010 o 17.30 hod.
Alexander KOVAČIC
vedúci úseku DZ
TMK č.2 30. 09. 2010
TMK ObFZ Nové Zámky bude organizovať školenia trénerov futbalu I. stupňa - IV. triedy "C" licencie.
Na školenie sa môžu prihlásiť záujemcovia .
Prihláška nájdete na www.obfznz.sk v časti Tlačivá, dokumenty.
Prihlášky treba poslať do 15. 10. 2010 . Dátum školenia bude oznámený podľa počtu uchádzačov.
Obsadenie R č.10 07. 10. 2010
MO dospelí - 10. kolo, 17.10.2010 o 14:00 hod.
Rastislavice - Veľký Kýr (Pásztor, Deák, Otruba - Hegedus)
Svodín - Šurany "B" (Magdolen, Zemko, Hnidka - Matej)
Podhájska - Kolta (Farkaš, Meton, Sovský - Klucska)
Strekov - Kmeťovo (Szolár, Balogh, Zsembera - Guliš)
Semerovo - D. Ohaj (Samaras, Csépló, K. Birkus - J. Červen, o 11.00 hod. v ČECHÁCH !!! )
Vlkas - Mojzesovo (Matuška, Lukáč, Švec - Kovačic)
Úľany n./Ž. - Bánov (Ágg, R. Kocsis, Troskovič - Halász)
II. trieda dospelí - 10. kolo, 17.10.2010 o 14:00 hod.
Jasová - Komoča (Šeben, Rečka - Opial)
Maňa - Černík (M. Szabo, Garai - Kucharovič)
Čechy - N. Vieska (Ilon, Bálint - Marci)
Salka - Michal n./Ž. (Sklenár, Kotász - J. Ďatko)
Trávnica - Lipová (Jaraba, Buranský - Juhász)
Palárikovo "B" - Radava (Berecz, Odstrčil - Klein)
Štúrovo "B" - Bruty (Mráz, Rozsnyó - R. Ďatko)
III. trieda dospelí - 10. kolo, 17.10.2010 o 14:00 hod.
Dedinka - Bíňa (Hamran)
Belá - Gbelce (Mešter, Kosziba)
Nána - Mužla (Lakatos, Voros)
Kamenín - Obid (M. Červen, Hugyivár)
N. Zámky "B" - Bajtava (Duló, T. Birkus)
Andovce - Jatov (Záhorec)
Hul - voľno
MO sk. A dorast - 10. kolo, 16.10.2010 o 14:00 hod.
Rastislavice - V. Kýr (Zemko, Kotász)
Maňa - Šurany "B" (Samaras, Jaraba)
Podhájska - Veľké Lovce (J. Szabó, Beták)
Hul - Dedinka (R. Kocsis, Kasáš, v DEDINKE !!! )
Trávnica - D. Ohaj (K. Birkus, Záhorec)
Mojzesovo - Jatov (Lakatos, Švec)
K. Sek - Úľany n./Ž. (Ágg, Červen, v LIPOVEJ !!! )
MO sk. B dorast - 10. kolo, 16.10.2010 o 14:00 hod.
Jasová - Zemné (Ilon, Duló)
Svodín - Bešeňov (Berecz, Husár)
Kolta - N. Vieska (Pásztor, Deák)
Strekov - Rúbaň (Rečka, Voros)
Semerovo - Kamenín (Mešter, Lukáč, v ČECHÁCH !!!)
Nána - voľno
MO sk. A žiaci - 10. kolo, 16.10.2010 o 12:00 hod.
Rastislavice - V. Kýr (Kotász, Zemko)
Maňa - Bánov (Jaraba, Samaras)
Podhájska - V. Lovce (Beták, J. Szabó)
Hul - Dvory n./Ž. (Balogh, Otruba, vo DVOROCH !!! )
Vlkas - D. Ohaj (K. Birkus, Záhorec)
Mojzesovo - Palárikovo (Švec, Lakatos)
Černík - Lipová (Sovský)
MO sk. B žiaci - 10. kolo, 16.10.2010 o 12:00 hod.
Jasová - Zemné (Duló, Ilon)
Svodín - Bešeňov (Husár, Berecz)
Kolta - Bruty (Deák, Pásztor)
Strekov - Salka (Voros, Rečka)
Semerovo - Kamenín (Lukáč, Mešter)
Komoča - Nána (Buranský, v ANDOVCIACH !!!)
PRÍPRAVKY - 8. kolo, 16.10.2010 o 08:00 hod. v PALÁRIKOVE (Zsembera, Kosziba)
DOHRÁVKY:
MO sk. A dorast - 9. kolo, 14.10.2010 o 16:00 hod.
Veľký Kýr - Maňa (J. Szabo, Bálint)
MO sk. A žiaci - 9. kolo, 14.10.2010 o 14:00 hod.
Veľký Kýr - Maňa (Bálint, J. Szabó)
MO sk. B žiaci - 8. kolo, 17.10.2010 o 12:00 hod.
Nána - Salka (Voros, Lakatos)