Krajský stolnotenisový kalendár 2023-2024
MÁJ 2023 | |||
1. | M SR družstiev - staršie žiactvo | ch Ružomberok | |
3. | Propozície MK 2023-2024 | propozície | |
10. | zasadnutie VV KSTZ | Hlohovec | zápis |
12. | Seminár na predĺženie rozh. licencií | Hlohovec | seminár |
13. | Školenie rozhodcov | Hlohovec | školenie |
JÚN 2023 | |||
30. | konferencia SSTZ | Bratislava | |
JÚL 2023 | |||
10. | MK - termín prihlášok družstiev | ||
19. | zasadnutie VV KSTZ | Hlohovec | zápis |
AUGUST 2023 | |||
15. | termín pre súpisky družstiev MK | ||
SEPTEMBER 2023 | |||
8. | Konferencia KSTZ TT - piatok 17,00 | Leopoldov | zápis |
16. | MK družstiev | ||
17. | 1. R-BTM Open Nž a Sž | Bojničky | |
23. | MK družstiev | ||
OKTÓBER 2023 | |||
7. | MK družstiev | ||
14. | MK družstiev | ||
15. | 1. R-BTM Open Mž a Do | Spoje Bratislava | |
21. | MK družstiev | ||
25. | zasadnutie VV KSTZ | Leopoldov | zápis |
28. | MK družstiev | ||
29. | Memoriál Petra Pavlena - 2. ročník | Bratislava | |
29. | 2. R-BTM Open Nž a Sž | ŠKST Bratislava | |
NOVEMBER 2023 | |||
11. | MK družstiev | ||
18. | MK družstiev | ||
19. | 2. R-BTM Open Mž a Do | MSTK Trnava | |
25. | MK družstiev | ||
DECEMBER 2023 | |||
2. | MK družstiev | ||
9. | MK družstiev | ||
16. | MK družstiev | ||
18. | zasadnutie VV KSTZ | Leopoldov | zápis |
JANUÁR 2024 | |||
6. | Trojkráľový turnaj mužov - 7. ročník | Šintava | |
13. | MK družstiev | ||
3. SPM najmladších žiakov | Bratislava | ||
3. SPM najmladších žiačok | Majcichov | ||
20. | MK družstiev | ||
27. | MK družstiev | ||
FEBRUÁR 2024 | |||
4. | M-RegJ mužov a žien | Bratislava | |
10. | MK družstiev | ||
13. | zasadnutie VV KSTZ | Hlohovec | Zápis |
17. | MK družstiev | ||
24. | MK družstiev | ||
MAREC 2024 | |||
9. | MK družstiev | ||
16. | MK družstiev | ||
23. | MK družstiev | ||
22.-24. | M-SR jednotlivcov, mužov a žien | Bratislava | |
APRÍL 2024 | |||
6. | MK družstiev | ||
7. | 3. R-BTM Open Nž + Sž | MSTK Trnava | |
13. | MK družstiev | ||
14. | M-RegJ Nž + Sž | Bojničky | |
20. | 3. R-BTM Open Mž + Do | ŠKST Bratislava | |
20. | Kvalifikácia o postup do I. SL družstiev | Vydrany | propozície |
20. | Turnaj mužov - Memoriál F. Sidóa 23.r. | Pata | |
21. | Školenie rozhodcov | Moravský sv. Ján | propozície |
27. | Kvalifikácia o postup do I. SL družstiev | Spoje Bratislava | |
27.-28. | M-SR Jednotlivcov mladšie žiactvo |
2.liga, Muži | Tabuľka | Rozpis |
3.liga, Muži | Tabuľka | Rozpis |
4.liga, Muži | Tabuľka | Rozpis |
1.liga, Starší žiaci | Tabuľka | Rozpis |
2.liga, Starší žiaci | Tabuľka | Rozpis |
Spoločné majstrovstvá krajov BA/TT -muži a žen y
17. 1. 2023
Spoločné Majstrovstvá kraja mužov a žien 2023 - BA/TT
Kvalifikácia o postup do extraligy dorastencov.
14. 5. 2022
Kvalifikácia o postup do extraligy dorastencov.
Zmena termínu MRegJ nž a sž
3. 5. 2022
Majstrovstvá regiónu BA/TT 2022 pre kategórie Najmladšie žiactvo a Staršie žiactvo budú napokon 18.6.2022 (namiesto pôvodne plánovaného 7.5.2022), organizáciou turnaja ja poverený klub STO Spoje Bratislava.
Veľké Úľany B do 2. ligy
29. 4. 2022
V odvete kvalifikácie o miesto v 2. lige zvíťazila "rezerva" V. Úľan doma s Leopoldovom 12:6 a zaistila si tak miesto v 2. lige.
V prvom stretnutí bol v Leopoldove výsledok 11:7 pre Leopoldov.
Kvalifikácia o 2. ligu
24. 4. 2022
V prvom kvalifikačnom stretnutí o miesto v 2. lige mužov zvíťazil v Leopoldove domáci MSTK nad rezervou Veľkých Úľan 11:7.
Odveta je 28.4.2022 o 17,00 vo Veľkých Úľanoch.
Celkové výsledky MRegJ BA-TT
9. 4. 2022
Majstrovstvá regiónu BA-TT ml. žiactva a dorastu jednotlivcov