Úradné správy
ŠTK SOFZ
1. ŠTK upozorňuje FK SOFZ, že Aktív ŠTK SOFZ spojený s vyhodnotením súťažného ročníka 2011/2012 a rozlosovaním nového súťažného ročníka 2012/2013 sa uskutoční dňa 13.7.2012 o 16.00 hod. na SOŠ Stavebnej (Markušovská cesta). Zároveň upozorňuje FK SOFZ na zaslanie prihlášok do jednotlivých súťaží v termíne do 4.7.2012 na sekretariát SOFZ. Družstva, ktoré do uvedeného termínu nezašlú prihlášku do jednotlivých súťaží, nezaplatia štartovne a neuhradia všetky disciplinárne poplatky za súťažný ročník 2011/2012 nebudú zaradené do jednotlivých súťaží. Zároveň upozorňuje FK o zaslanie kópie ústrižku o zaplatení štartovného a kópie ústrižku o zaplatení disciplinárnych poplatkov.
Losovacie čísla pred aktívom ŠTK SOFZ na zasadnutí komisie dňa 11.07.2012
1. trieda dospelí: 2. trieda dospelí:
1. SNV "B" 1. Hnilčík
2. Prakovce 2. Markušovce
3. Gelnica 3. Slovinky
4. Kluknava 4. Iliašovce
5. Odorín 5. V. Folkmar „B"
6. Chrasť n/H 6. Letanovce
7. SŠM Bystrany 7. Sp. Tomášovce
8. Richnava 8. Sp. Hrušov
9. Nálepkovo 9. Vítkovce - Klčov (dohoda o HP)
10.SNV - Domaňovce 10. FC Richnava (stanovy, registrácia na SFZ)
11. Mníšek n/H
12. Olcnava
13. Jamník
14. Spartak Bystrany
1. trieda dorast: 2. trieda dorast:
1. Markušovce 1. Jamník
2. Olcnava 2. Kluknava
3. Iliašovce 3. Letanovce
4. Margecany 4. SŠM Bystrany
5. V. Folkmar 5. Maria Huta
6. Rudňany 6. Richnava
7. Jaklovce 7. Sp. Hrušov
8. Slovinky 8. Spartak Bystrany
9.Teplička
10. Mníšek n/H
11. Helcmanovce
12. Chrasť n/H
13. Hrabušice
1. A trieda žiaci: 1. B trieda žiaci:
1. Harichovce 1. Maria Huta
2. Letanovce 2. Prakovce
3. Slovinky 3. Jaklovce
4. Teplička 4. Nálepkovo
5. Odorín 5. Gelnica
6. Rudňany 6. Margecany
7. Chrasť n/H 7. Kluknava
8. Sp. Hrušov 8. Mníšek n/H
9. Markušovce 9.. V. Folkmar
10. Domaňovce 10. Helcmanovce
11. SNV „C"
12. Olcnava
13. Jamník
14. Hrabušice
ŠTK dôrazne upozorňuje FK SOFZ, že v prípade neuhradenia zostatkov k 20.06.2012 a štartovného pre súťažný ročník 2012/2013 nebudú FK zaradené do príslušného stupňa súťaží a ďalej sa bude postupovať v zmysle Súťažného poriadku.
Úradná správa SOFZ č. 40, 13.6.2012
Úradná správa SOFZ č. 40
Sekretariát SOFZ
Zasadnutie Rady SOFZ sa uskutoční dňa 24.6.2012(nedeľa) o 12.00 hod. na ihrisku víťaza 1. triedy dospelých SOFZ.
SEMINÁR TRÉNEROV
I. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia C
II. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia UEFA B
IV. trénerská trieda - licencia C
III. trénerská trieda - licencia B
Trénersko-metodická komisia VsFZ oznamuje futbalovým klubom a trénerom, že 4. augusta 2012 od 9.00 hod. v objekte Školy v prírode v Kysaku (smer Veľká Lodina) organizuje seminár trénerov na predĺženie platnosti vyššie uvedených licencií trénerov.
Podmienky predĺženia licencie:
1) prihláška na seminár trénerov zaslaná do 16. 7. 2012 na e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk (viď www.futbalvsfz.sk)
2) do 23. 7. 2012 na adresu: VsFZ, seminár trénerov, Alejová 2, 042 96 Košice zaslané potvrdenie o zaplatení poplatku, kópia trénerského preukazu a licencie, 2x fotografia (2,5 x 2 cm).
Harmonogram seminára:
I. kvalifikačný stupeň - licencia C a IV. trénerská trieda - licencia C
8.30 - 8.45 prezentácia
9.00 - 10.30 I. prednáška
10.45 - 12.15 II. prednáška
12.15 - 12.30 odovzdanie licencií
12.15 - 13.00 obed
II. kvalifikačný stupeň - licencia UEFA B a III. trénerská trieda - licencia B
8.30 - 8.45 prezentácia
9.00 - 10.30 I. prednáška
10.45 - 12.15 II. prednáška
12.15 - 13.00 obed
13.00 - 14.30 III. prednáška
14.45 - 16.15 IV. prednáška
16.15 - 16.30 odovzdanie licencií
16.30 - 17.00 večera
Poplatky:
I. kvalifikačný stupeň licencia C a IV. trénerská trieda licencia C 14,50 €
II. kvalifikačný stupeň licencia UEFA B a III. trénerská trieda licencia B 24,00 €
Informácie:
Peter Szénay
e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk
peter.szenay@gmail.com
mobil: 0902/937057
ŠKOLENIE TRÉNEROV I. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia C
Trénersko-metodická komisia VsFZ oznamuje futbalovým klubom a trénerom, že v II. polroku2012 bude otvárať školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa - licencia C.
Podmienky prijatia:
1) nová prihláška (v rámci VsFZ, resp. v rámci ObFZ - viď www.futbalvsfz.sk)
2) doklad o úplnom strednom alebo minimálne úplnom strednom odbornom vzdelaní - maturita,
3) dovŕšený vek 18 rokov.
Harmonogram školenia:
1) jeden dvojdňový blok výučby všeobecného základu na FŠ PU v Prešove,
2) jeden trojdňový bloky špecializácie futbal (teória a prax) v Kysaku, resp. na ObFZ,
3) komisionálne skúšky, ktoré obsahujú:
a) písomný test (všeobecná časť),
b) obhajoba záverečnej práce.
Dotácia hodín:
všeobecný základ 17 hod.
špecializácia teória 23 hod.
prax 10 hod.
spolu: 50 hod.
Poplatky:
školné 90.- €
v prípade ubytovania a stravovania v Kysaku (2x nocľah, 3x R, O, V) 47.- € (1 deň 15,66 €)
v prípade odberu stravy (bez ubytovania a raňajok, 3x O, V) 21.- € (1 deň 7.- €)
Prihlášky zasielajte na e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk.
Prihlášky budú evidované a aktualizované na web stránke VsFZ.
Školenie sa otvorí, keď sa prihlási min. 22 záujemcov.
Informácie:
Peter Szénay
e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk
peter.szenay@gmail.com
mobil: 0902/937057
Úradná správa ŠTK č.40/2012:
1. ŠTK kontumuje a zároveň ponecháva výsledok stretnutia 13. kola II. triedy dorastencov: Sp. Hrušov - Kluknava 5:0 v prospech družstva Sp. Hrušov. Dôvod: pokles hráčov v družstve hostí pod 7.
2 ŠTK kontumuje a zároveň ponecháva výsledok stretnutia 17. kola I.B triedy žiakov: V. Folkmar - Kluknava 6:0 v prospech družstva V. Folkmar. Dôvod: pokles hráčov v družstve hostí pod 7.
3. ŠTK nariaďuje odohrať stretnutia 26. kola I. triedy dospelých dňa 17.6.2012 o 15:00 hod. Dôvod: ME 2012 vo futbale
4. ŠTK berie na vedomie návrh TJ Družstevník Letanovce k tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže pre súťažný ročník 2012/2013.
5. ŠTK oznamuje, že stretnutie víťaza I. triedy dospelých s výberom SOFZ sa uskutoční dňa 24. 6. 2011 o 16.30 hod. na ihrisku AŠK Maria Huta. Tréner Výberu SOFZ: p. JOCHMAN Milan
6. Nominovaní hráči výberu SOFZ na stretnutie víťaza 1. triedy dospelých proti výberu SOFZ. dňa 24.6.2011 o 16.30 hod. na ihrisku AŠK Maria Huta:
SŠM Bystrany: Suchý Ján, Brajerčík Matúš, Pavol Ján
Olcnava: Olejník Milan, Polák Peter
Mníšek n/H: Plachetka Oliver, Plachetka František
Nálepkovo: Opremčák Róbert, Tomčány Jerguš
Domaňovce: Brandobur Lukáš, Kováč Matúš
Odorín: Stoličný Roman, Antony Igor
Chrasť n/H: Vojtila Lukáš, Jančár Marián
Iliašovce: Merkovský Ján
Gelnica: Tokár Norbert
Jamník: Farkašovský Lubomír, Farkašovský Ivan
Tréner výberu: Milan JOCHMAN
Zraz nominovaných hráčov o 15:30 hod. na ihrisku AŠK Maria Huta.
Občerstvenie pre Výber a realizačný tím zabezpečené SOFZ.
7. Termínová listina pre súť. ročník 2012/2013:
1. trieda dospelých - jesenná časť 5.8.2012 a ďalej víkendy, jarná časť 4.11.2011 a ukončenie 16.6.2013 - hrací deň nedeľa
2. trieda dospelých - podľa počtu prihlásených družstiev ( začiatok jesennej časti 5.8.2012) - hrací deň nedeľa
Mládežnícke stretnutia - podľa počtu prihlásených družstiev ( začiatok jesennej časti 4.8.2011) - hrací deň sobota 8. ŠTK pozýva na deň 24.6.2011 o 16.00 hod. víťazov všetkých vekových kategórií súťaží riadených SOFZ za účelom odovzdávania pohárov a diplomov na ihrisku AŠK Maria Huta.
9. ŠTK oznamuje, že kvalifikačné stretnutie víťazov I. A - Slovan Markušovce a I. B - TJ Baník Mníšek n/H triedy žiakov o postup do súťaže riadenej VsFZ sa uskutoční dňa 24.6. 2011 o 14.00 hod. (predzápas) na ihrisku AŠK Maria Huta. Občerstvenie pre družstva žiakov a realizačný tím zabezpečené SOFZ.
10. ŠTK pozýva na deň 20.6.2012 o 16:30 hod. zástupcov víťaza I.A triedy žiakov - Slovan FO Markušovce a víťaza I.B triedy žiakov - TJ Baník Mníšek nad Hnilcom z dôvodu prípravy kvalifikačného stretnutia.
11. ŠTK upozorňuje FK SOFZ, že aktív ŠTK SOFZ spojený s vyhodnotením súťažného ročníka 2011/2012 a rozlosovaním nového súťažného ročníka 2012/2013 sa uskutoční dňa 13.7.2012 o 16.00 hod. na SOŠ Stavebnej (Markušovská cesta). Zároveň upozorňuje FK SOFZ na zaslanie prihlášok do jednotlivých súťaží v termíne do 4.7.2012 na sekretariát SOFZ. Družstva, ktoré do uvedeného termínu nezašlú prihlášku do jednotlivých súťaží, nezaplatia štartovne a neuhradia všetky disciplinárne poplatky za súťažný ročník 2011/2012 nebudú zaradené do jednotlivých súťaží. Zároveň upozorňuje FK o zaslanie kópie ústrižku o zaplatení štartovného a kópie ústrižku o zaplatení disciplinárnych poplatkov.
12. ŠTK vyzýva funkcionárov SOFZ a FK na návrhy a pripomienky ku tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže.
DK SOFZ
Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: JANOŠÍK Marián (90 12 10)- FK Markušovce , podľa DP1 /5a
HOLUB Dávid (84 12 15)- FK Markušovce, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
HUDÁK Marek (85 08 21)- FK Maria Huta, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
BALUCH Anton (90 07 21)- FK Odorín, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
BRANDOBUR Matúš (92 04 12)-FK Domaňovce, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
MROVČÁK Pavol (77 10 03)- FK Materjovce n./H., za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
DUĽA Rastislav (79 12 20)- FK Matejovce n./H., podľa DP1 1/b
2 stretnutia: VARTOVNÍK Dominik (93 09 06)- FK Nálepkovo, podľa DP1 5/a
3 stretnutia: LABANC Rastislav (73 04 16)-FK Markušovce, podľa DP1 6/b
4 stretnutia: PAVLÍK Maroš (87 12 01)- FK Jamník, podľa DP1 6/b
Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu:
DK SOFZ odpúšťa hráčovi FK Iliašovce KOLCUN Peter (89 07 25) zvyšok výkonu trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 1 stretnutia podľa čl. 31 ods.1 DP.
DK SOFZ odpúšťa hráčovi FK Slovinky FAJTH Marián (94 01 30) zvyšok výkonu trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 2 stretnutí podľa čl. 31 ods.1 DP.
DK SOFZ zamieta žiadosť o odpustenie zvyšku trestu hráčovi FK Slovinky ŠTEC Peter (94 04 10).
Poplatky:
1,66 € - FK Domaňovce, Odorín, Maria Huta, Iliašovce
3,32 € - FK Jamník, Nálepkovo
4,98 € - FK Markušovce, Matejovce n./H.
KR SOFZ
Zmeny v obsadení R a DZ na 16. a 17. 6. 2012
1. trieda dospelí 26. kolo - 17. 6. 2012 o 15:00
Mníšek n/H - Nálepkovo 15.6. o 17:00 Pavlík za VsFZ
Iliašovce - Maria Huta Novota za Sillu, Schlesinger za Švarca
Gelnica - Markušovce Kunzo Vl. za Schlesingera
Hnilčík - Chrasť n/H Kunzo Š., Pavľák, Čuj, Tkáčik
2. trieda dospelí 21. kolo - 17. 6. 2012 o 10:30
Sp. Hrušov - Matejovce n/H Novota za Richnavského, Pavlík za VsFZ
Vítkovce-Klčov - V. Folkmar B 16.6. o 10:30 Kunzo L. za Pavľáka, Tkáčik za VsFZ
Richnava - Sp. Tomášovce Kunzo Vl. za VsFZ
1. trieda dorast 22. kolo - 16. 6. 2012 o 17:00
Margecany - Chrasť n/H o 16:00 Kotrady za Sillu
V. Folkmar - Jamník o 14:00 Kotrady za Sillu
Hrabušice - Harichovce Dunka za Petruška ml.
2. trieda dorast 14. kolo - 16. 6. 2012 o 17:00
Hnilčík - Teplička o 13:30 Klokočka, Šomšák
1.A trieda žiaci 30. kolo - 16. 6. 2012 o 15:00
Harichovce - Letanovce Baldovský za Petrušku ml.
Teplička - Domaňovce Kunzová, Pavľák
Jamník - Chrasť n/H 16. 6. o 10:30 Baldovský, Ďurčan
1.B trieda žiaci 18. kolo - 16. 6. 2012 o 15:00
Helcmanovce - Margecany 17. 6. o 14:45 Vaščura, Beluško - pôvodná delegácia sa ruší
KR PD R Richnavský na 1 stretnutie za oneskorené zaslanie zápisu zo stretnutia 16. kola I.B triedy žiakov Helcmanovce - Jaklovce.
KR upozorňuje R a DZ, že stretnutia I. triedy dospelých sa odohrajú o 15:00 hod.
Úradná správa SOFZ č. 39,6.6.2012
Úradná správa SOFZ č. 39
Sekretariát SOFZ
Zasadnutie Rady SOFZ sa uskutoční dňa 24.6.2012(nedeľa) o 12.00 hod. na ihrisku víťaza 1. triedy dospelých SOFZ.
SEMINÁR TRÉNEROV
I. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia C
II. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia UEFA B
IV. trénerská trieda - licencia C
III. trénerská trieda - licencia B
Trénersko-metodická komisia VsFZ oznamuje futbalovým klubom a trénerom, že 4. augusta 2012 od 9.00 hod. v objekte Školy v prírode v Kysaku (smer Veľká Lodina) organizuje seminár trénerov na predĺženie platnosti vyššie uvedených licencií trénerov.
Podmienky predĺženia licencie:
1) prihláška na seminár trénerov zaslaná do 16. 7. 2012 na e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk (viď www.futbalvsfz.sk)
2) do 23. 7. 2012 na adresu: VsFZ, seminár trénerov, Alejová 2, 042 96 Košice zaslané potvrdenie o zaplatení poplatku, kópia trénerského preukazu a licencie, 2x fotografia (2,5 x 2 cm).
Harmonogram seminára:
I. kvalifikačný stupeň - licencia C a IV. trénerská trieda - licencia C
8.30 - 8.45 prezentácia
9.00 - 10.30 I. prednáška
10.45 - 12.15 II. prednáška
12.15 - 12.30 odovzdanie licencií
12.15 - 13.00 obed
II. kvalifikačný stupeň - licencia UEFA B a III. trénerská trieda - licencia B
8.30 - 8.45 prezentácia
9.00 - 10.30 I. prednáška
10.45 - 12.15 II. prednáška
12.15 - 13.00 obed
13.00 - 14.30 III. prednáška
14.45 - 16.15 IV. prednáška
16.15 - 16.30 odovzdanie licencií
16.30 - 17.00 večera
Poplatky:
I. kvalifikačný stupeň licencia C a IV. trénerská trieda licencia C 14,50 €
II. kvalifikačný stupeň licencia UEFA B a III. trénerská trieda licencia B 24,00 €
Informácie:
Peter Szénay
e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk
peter.szenay@gmail.com
mobil: 0902/937057
ŠKOLENIE TRÉNEROV I. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia C
Trénersko-metodická komisia VsFZ oznamuje futbalovým klubom a trénerom, že v II. polroku2012 bude otvárať školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa - licencia C.
Podmienky prijatia:
1) nová prihláška (v rámci VsFZ, resp. v rámci ObFZ - viď www.futbalvsfz.sk)
2) doklad o úplnom strednom alebo minimálne úplnom strednom odbornom vzdelaní - maturita,
3) dovŕšený vek 18 rokov.
Harmonogram školenia:
1) jeden dvojdňový blok výučby všeobecného základu na FŠ PU v Prešove,
2) jeden trojdňový bloky špecializácie futbal (teória a prax) v Kysaku, resp. na ObFZ,
3) komisionálne skúšky, ktoré obsahujú:
a) písomný test (všeobecná časť),
b) obhajoba záverečnej práce.
Dotácia hodín:
všeobecný základ 17 hod.
špecializácia teória 23 hod.
prax 10 hod.
spolu: 50 hod.
Poplatky:
školné 90.- €
v prípade ubytovania a stravovania v Kysaku (2x nocľah, 3x R, O, V) 47.- € (1 deň 15,66 €)
v prípade odberu stravy (bez ubytovania a raňajok, 3x O, V) 21.- € (1 deň 7.- €)
Prihlášky zasielajte na e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk.
Prihlášky budú evidované a aktualizované na web stránke VsFZ.
Školenie sa otvorí, keď sa prihlási min. 22 záujemcov.
Informácie:
Peter Szénay
e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk
peter.szenay@gmail.com
mobil: 0902/937057
Úradná správa ŠTK č.39/2012:
1. ŠTK kontumuje stretnutie 20. kola 1. triedy dorastencov: Slovinky - Helcmanovce z 3:1 na 3:0 v prospech družstva Sloviniek. Dôvod: pokles hráčov v družstve hostí pod 7.
2. ŠTK súhlasí s odohraním stretnutia 30. kola 1.A triedy žiakov: Jamník - Chrasť n/H dňa 16.6.2012(sobota) o 10.30 hod. Dôvod: vzájomná dohoda zainteresovaných klubov.
3. ŠTK súhlasí s odohraním stretnutia 26. kola 1. triedy dospelých: Mníšek n/H - Nálepkovo dňa 15.6.2012 (piatok) o 17.00 hod. Dôvod: vzájomná dohoda zainteresovaných klubov.
4. ŠTK berie na vedomie organizovanie turnaja prípraviek OTJ Jamník.
5. ŠTK berie na vedomie návrh AŠK Maria Huta k tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže pre súťažný ročník 2012/2013.
6. ŠTK oznamuje, že stretnutie víťaza I. triedy dospelých s výberom SOFZ sa uskutoční dňa 24. 6. 2011 o 16.30 hod. na ihrisku víťaza I. triedy dospelých. Tréner Výberu SOFZ: p. JOCHMAN Milan
7. Nominovaní hráči výberu SOFZ na stretnutie víťaza 1. triedy dospelých proti výberu SOFZ. dňa 24.6.2011 o 16.30 hod. na ihrisku víťaza 1. triedy dospelých
SŠM Bystrany: Suchý Ján, Brajerčík Matúš, Pavol Ján
Olcnava: Olejník Milan, Polák Peter
Mníšek n/H: Plachetka Oliver, Plachetka František
Nálepkovo: Opremčák Róbert, Tomčány Jerguš
Domaňovce: Brandobur Lukáš, Kováč Matúš
Odorín: Stoličný Roman, Antony Igor
Chrasť n/H: Vojtila Lukáš, Jančár Marián
Iliašovce: Merkovský Ján
Gelnica: Tokár Norbert
Jamník: Farkašovský Lubomír, Farkašovský Ivan
Tréner výberu: Milan JOCHMAN
Zraz nominovaných hráčov o 15:30 hod. na ihrisku víťaza I. triedy dospelých. Občerstvenie pre Výber a realizačný tím zabezpečené SOFZ.
8. Termínová listina pre súť. ročník 2012/2013:
1. trieda dospelých - jesenná časť 5.8.2012 a ďalej víkendy, jarná časť 4.11.2011 a ukončenie 16.6.2013 - hrací deň nedeľa
2. trieda dospelých - podľa počtu prihlásených družstiev ( začiatok jesennej časti 5.8.2012) - hrací deň nedeľa
Mládežnícke stretnutia - podľa počtu prihlásených družstiev ( začiatok jesennej časti 4.8.2011) - hrací deň sobota
9. ŠTK pozýva na deň 24.6.2011 o 16.00 hod. víťazov všetkých vekových kategórií súťaží riadených SOFZ za účelom odovzdávania pohárov a diplomov na ihrisku víťaza I. triedy dospelých.
10. ŠTK oznamuje, že kvalifikačné stretnutie víťazov I. A - Slovan Markušovce a I. B - TJ Baník Mníšek n/H triedy žiakov o postup do súťaže riadenej VsFZ sa uskutoční dňa 24.6. 2011 o 14.00 hod. (predzápas) na ihrisku víťaza I. triedy dospelých. Občerstvenie pre družstva žiakov a realizačný tím zabezpečené SOFZ.
11. ŠTK upozorňuje FK SOFZ, že aktív ŠTK SOFZ spojený s vyhodnotením súťažného ročníka 2011/2012 a rozlosovaním nového súťažného ročníka 2012/2013 sa uskutoční dňa 13.7.2012 o 16.00 hod. na SOŠ Stavebnej (Markušovská cesta). Zároveň upozorňuje FK SOFZ na zaslanie prihlášok do jednotlivých súťaží v termíne do 4.7.2012 na sekretariát SOFZ. Družstva, ktoré do uvedeného termínu nezašlú prihlášku do jednotlivých súťaží, nezaplatia štartovne a neuhradia všetky disciplinárne poplatky za súťažný ročník 2011/2012 nebudú zaradené do jednotlivých súťaží. Zároveň upozorňuje FK o zaslanie kópie ústrižku o zaplatení štartovného a kópie ústrižku o zaplatení disciplinárnych poplatkov.
12. ŠTK vyzýva funkcionárov SOFZ a FK na návrhy a pripomienky ku tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže.
DK SOFZ
Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: VOJTILA Lukáš (84 08 03)- FK Chrasť n./H., za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
AUGUSTÍN Patrik (90 06 01)- FK Chrasť n./H., za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
TCHUR Ján (89 08 13)- FK V. Folkmár B, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
PECHA Marián (84 09 13)- FK Sp. Tomášovce, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
2 stretnutia: KOLCUN Peter (89 07 25)- FK Iliašovce, podľa DP1 6/a
IVANČO Martin (93 07 11)- FK Nálepkovo, podľa DP1 6/a
Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu:
DK SOFZ podmienečne odkladá hráčovi FK Hnilčík- SOVEĽ Jozef (69 04 23) zvyšok trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 1 stretnutia so skúšobnou dobou do konca jesennej časti súťažného ročníka 2012/2013 podľa čl. 31 ods. 2 DP.
DK SOFZ zamieta žiadosti o odpustenie zvyšku trestov pre hráčov FK Slovinky- FAJTH Marián (94 01 30) a ŠTEC Peter (94 04 10) z dôvodu nesplnenia podmienok uvedených v čl. 31 ods. 1 a 2 DP (hráči nevykonali polovicu trestu).
Iné:
DK SOFZ zobrala na vedomie list FK V. Folkmár B bez prijatia konkrétnych opatrení, pretože udeľovanie osobných trestov pre hráčov je počas stretnutia výlučne v kompetencií rozhodcu stretnutia.
Poplatky:
1,66 € - FK V. Folkmár B, Sp. Tomášovce
3,32 € - FK Chrasť n./H., Iliašovce, Nálepkovo
KR SOFZ
Zmeny v obsadení R a DZ na 9. a 10. 6. 2012
1. trieda dospelí 25. kolo - 10. 6. 2012 o 10:30
Chrasť n/H - SŠM Bystrany Schlesinger za VsFZ
Markušovce - Jamník Tornay za VsFZ
SNV-Domaňovce - Iliašovce Tkáčik za VsFZ
Spar. Bystrany - Mníšek n/H Regec za Šomšáka
2. trieda dospelí 20. kolo - 10. 6. 2012 o 17:00
Matejovce n/H - Richnava Kapusta za VsFZ
Slovinky - Sp. Hrušov Pecha za Regec
1. trieda dorast 21. kolo - 9. 6. 2012 o 17:00
Harichovce - Mníšek n/H Pecha za Šomšáka
1.A trieda žiaci 29. kolo - 9. 6. 2012 o 15:00
Iliašovce - Vítkovce-Klčov Klokočka za Havrila
Chrasť n/H - SNV D(žiačky) Pavol, Pavľák
Domaňovce - Odorín 10.6. o 13:00 Havrila, Bobko
Letanovce - Sp. Hrušov Pecha za Šomšáka
1.B trieda žiaci 17. kolo - 9. 6. 2012 o 15:00
Prakovce - Helcmanovce 10. 6. o 14:45 Richnavský, Zmij O.
KR PD na 1 stretnutie R Šomšák za neúčasť na stretnutí 28. kola I.A triedy žiakov Rudňany - Letanovce.
KR žiada R Richnavský o zaslanie potvrdenia o zaslaní zápisu zo žiackeho stretnutia Helcmanovce - Jaklovce.
Obsadenie R a DZ na 16. a 17. 6. 2012
1. trieda dospelí 26. kolo - 17. 6. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Spar. Bystrany Petruška, Ďurčan, Šomšák, Slamený
Mníšek n/H - Nálepkovo 15.6. o 17:00 Kotrady, Vilčko, Beluško VsFZ
Odorín - SNV-Domaňovce Rusnák, Pecha, Acksteinerová, Podoben
Iliašovce - Maria Huta Zmij O., Palaščák, Silla, Švarc
Gelnica - Markušovce Mačák, Šuba, Bobko, Schlesinger
Jamník - Olcnava Šofranko, Havrila, Martof, Vall
Hnilčík - Chrasť n/H Kunzo Š., Novota, Mičudová, VsFZ
2. trieda dospelí 21. kolo - 17. 6. 2012 o 10:30
Sp. Hrušov - Matejovce n/H Richnavský, Vaščura, Beluško, VsFZ
Letanovce - Slovinky Dunka, Tompoš, Čuj, Grečko
Vítkovce-Klčov - V. Folkmar B 16.6. o 10:30 Pavol, Pavľák, Džubák, VsFZ
Richnava - Sp. Tomášovce Legát, Rusnák, Pecha, VsFZ
1. trieda dorast 22. kolo - 16. 6. 2012 o 17:00
Margecany - Chrasť n/H o 16:00 Palaščák, Silla
Rudňany - Helcmanovce o 12:30 Pecha, Jánoš M.
V. Folkmar - Jamník o 14:00 Silla, Palaščák
Hrabušice - Harichovce Čuj, Petruška ml.
Mníšek n/H - Markušovce Vaščura, Beluško
2. trieda dorast 14. kolo - 16. 6. 2012 o 17:00
Spar. Bystrany - Spišský Hrušov Šuba, Mačák
Kluknava - SŠM Bystrany Rusnák, Tompoš
Hnilčík - Teplička o 13:30 Šomšák, Dunka
1.A trieda žiaci 30. kolo - 16. 6. 2012 o 15:00
Vítkovce-Klčov - SNV C(žiaci) o 13:00 Pavľák, Pavol
Harichovce - Letanovce Čuj, Petruška ml.
Sp. Hrušov - Hrabušice Mačák, Šuba
Rudňany - Markušovce o 10:30 Jánoš M., Pecha
Teplička - Domaňovce Regec, Mičudová
Odorín - Olcnava Bobko, Petruška
Jamník - Chrasť n/H 16. 6. o 10:30 VsFZ, VsFZ
SNV D(žiačky) - Iliašovce 17. 6. o 15:00 Tompoš, Dunka
1.B trieda žiaci 18. kolo - 16. 6. 2012 o 15:00
Kluknava - Jaklovce Tompoš, Rusnák
Mníšek n/H - Prakovce Beluško, Vaščura
Helcmanovce - Margecany 17. 6. o 14:45 Novota, Acksteinerová
Nálepkovo - Slovinky Havrila, Novota
Maria Huta - V. Folkmar o 14:00 Vilčko, Zmij O.
Úradná správa SOFZ č. 38
Sekretariát SOFZ
SEMINÁR TRÉNEROV
I. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia C
II. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia UEFA B
IV. trénerská trieda - licencia C
III. trénerská trieda - licencia B
Trénersko-metodická komisia VsFZ oznamuje futbalovým klubom a trénerom, že 4. augusta 2012 od 9.00 hod. v objekte Školy v prírode v Kysaku (smer Veľká Lodina) organizuje seminár trénerov na predĺženie platnosti vyššie uvedených licencií trénerov.
Podmienky predĺženia licencie:
1) prihláška na seminár trénerov zaslaná do 16. 7. 2012 na e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk (viď www.futbalvsfz.sk)
2) do 23. 7. 2012 na adresu: VsFZ, seminár trénerov, Alejová 2, 042 96 Košice zaslané potvrdenie o zaplatení poplatku, kópia trénerského preukazu a licencie, 2x fotografia (2,5 x 2 cm).
Harmonogram seminára:
I. kvalifikačný stupeň - licencia C a IV. trénerská trieda - licencia C
8.30 - 8.45 prezentácia
9.00 - 10.30 I. prednáška
10.45 - 12.15 II. prednáška
12.15 - 12.30 odovzdanie licencií
12.15 - 13.00 obed
II. kvalifikačný stupeň - licencia UEFA B a III. trénerská trieda - licencia B
8.30 - 8.45 prezentácia
9.00 - 10.30 I. prednáška
10.45 - 12.15 II. prednáška
12.15 - 13.00 obed
13.00 - 14.30 III. prednáška
14.45 - 16.15 IV. prednáška
16.15 - 16.30 odovzdanie licencií
16.30 - 17.00 večera
Poplatky:
I. kvalifikačný stupeň licencia C a IV. trénerská trieda licencia C 14,50 €
II. kvalifikačný stupeň licencia UEFA B a III. trénerská trieda licencia B 24,00 €
Informácie:
Peter Szénay
e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk
peter.szenay@gmail.com
mobil: 0902/937057
ŠKOLENIE TRÉNEROV I. KVALIFIKAČNÝ STUPEŇ - licencia C
Trénersko-metodická komisia VsFZ oznamuje futbalovým klubom a trénerom, že v II. polroku2012 bude otvárať školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa - licencia C.
Podmienky prijatia:
1) nová prihláška (v rámci VsFZ, resp. v rámci ObFZ - viď www.futbalvsfz.sk)
2) doklad o úplnom strednom alebo minimálne úplnom strednom odbornom vzdelaní - maturita,
3) dovŕšený vek 18 rokov.
Harmonogram školenia:
1) jeden dvojdňový blok výučby všeobecného základu na FŠ PU v Prešove,
2) jeden trojdňový bloky špecializácie futbal (teória a prax) v Kysaku, resp. na ObFZ,
3) komisionálne skúšky, ktoré obsahujú:
a) písomný test (všeobecná časť),
b) obhajoba záverečnej práce.
Dotácia hodín:
všeobecný základ 17 hod.
špecializácia teória 23 hod.
prax 10 hod.
spolu: 50 hod.
Poplatky:
školné 90.- €
v prípade ubytovania a stravovania v Kysaku (2x nocľah, 3x R, O, V) 47.- € (1 deň 15,66 €)
v prípade odberu stravy (bez ubytovania a raňajok, 3x O, V) 21.- € (1 deň 7.- €)
Prihlášky zasielajte na e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk.
Prihlášky budú evidované a aktualizované na web stránke VsFZ.
Školenie sa otvorí, keď sa prihlási min. 22 záujemcov.
Informácie:
Peter Szénay
e-mail: peter.szenay@futbalsfz.sk
peter.szenay@gmail.com
mobil: 0902/937057
KR SOFZ
Zmeny R a DZ na 2. a 3. 6. 2012
1. trieda dospelí 24. kolo - 3. 6. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Mníšek n/H Mačák, Kunzová Vall
Odorín - Spar. Bystrany Legát, Šofranko, Grečko
Iliašovce - Nálepkovo Kapusta za VsFZ
Gelnica - SNV-Domaňovce Kunzo Š za VsFZ, Kunzo V. za VsFZ
Jamník - Maria Huta Kunzo L. za VsFZ
Hnilčík - Markušovce Rusnák, Beluško, Podoben
Chrasť n/H - Olcnava Petruška, Čuj, Slamený
2. trieda dospelí 19. kolo - 3. 6. 2012 o 10:30
Slovinky - Matejovce n/H Pavol, Čuj, Petruška, Kapusta
Sp. Hrušov - V. Folkmar B o 17:00 Labaš, Acksteinerová, Mičudová,
Letanovce - Sp. Tomášovce 2.6.o 17:00 Jančár, Acksteinerová, Mičudová, Tkáčik
Vítkovce-Klčov - Richnava Kotrady za VsFZ Tkáčik za VsFZ
1. trieda dorast 20. kolo - 2. 6. 2012 o 17:00
V. Folkmar - Chrasť n/H o 16:30 Kotrady
Slovinky - Helcmanovce Baldovský za Kleina
Hrabušice - Jamník Džubák za Havrilu
2. trieda dorast 12. kolo - 2. 6. 2012 o 17:00
Kluknava - Olcnava Pavol
Hnilčík - Spišský Hrušov o 13:30 Džubák za Havrilu
Teplička - SŠM Bystrany Dunka za Šomšáka
1.A trieda žiaci 28. kolo - 2. 6. 2012 o 15:00
Vítkovce-Klčov - Harichovce Kunzo L. za Martofa
Sp. Hrušov - SNV C(žiaci) Baldovský za Kleina
Rudňany - Letanovce o 10:30 Šomšák za Dunku
Teplička - Hrabušice Dunka za Šomšáka
Iliašovce - Chrasť n/H Klokočka
1.B trieda žiaci 16. kolo - 2. 6. 2012 o 15:00
Kluknava - Mníšek n/H Pavol
Nálepkovo - Prakovce Šomšák za Dunku
V. Folkmar - Slovinky o 14:00 Kotrady
KR PD R Martof na 1 stretnutie za neúčasť na stretnutí mládeže.
KR PD R Zmij O. na 1 stretnutie za neúčasť na zasadnutí odborných komisií.
KR oznamuje R a DZ, že sú povinný nahlásiť písomne KR SOFZ ak sú PN. V čase PN nemôže vykonávať funkciu R ani AR.
KR oznamuje, že sú v ponuke nové rozhodcovské odznaky. Tieto si môžete objednať u člena KR p. Kunza Lukáša. Cena 1 ks je 1,80€.
Obsadenie R a DZ na 9. a 10. 6. 2012
1. trieda dospelí 25. kolo - 10. 6. 2012 o 10:30
Chrasť n/H - SŠM Bystrany Petruška, Richnavský, Tompoš, VsFZ
Olcnava - Hnilčík Šuba, Dunka, Pavľák, Podoben
Markušovce - Jamník Šofranko, Ďurčan, Jochman, VsFZ
Maria Huta - Gelnica Kunzo Š., Klein, Pavľák, Švarc
SNV-Domaňovce - Iliašovce Čuj, Bobko, Havrila, VsFZ
Nálepkovo - Odorín Mačák, Novota, Acksteinerová, Vall
Spar. Bystrany - Mníšek n/H Rusnák, Šomšák, Mičudová, Grečko
2. trieda dospelí 20. kolo - 10. 6. 2012 o 17:00
Matejovce n/H - Richnava Šomšák, Rusnák, Mičudová, VsFZ
Sp. Tomášovce - Vítkovce-Klčov Novota, Šuba, Acksteinerová, Podoben
V. Folkmar B - Letanovce o 10.30 hod. Palaščák, Vaščura, Beluško, Slamený
Slovinky - Sp. Hrušov Legát, Regec, Martof, Vall
1. trieda dorast 21. kolo - 9. 6. 2012 o 17:00
Markušovce - Margecany Rusnák, Bobko
Harichovce - Mníšek n/H Čuj, Šomšák
Jamník - Slovinky Novota, Klein
Helcmanovce - V. Folkmar Vaščura, Beluško
Chrasť n/H - Rudňany Pavol, Pavľák
2. trieda dorast 13. kolo - 9. 6. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Hnilčík Mačák, Šuba
Spišský Hrušov - Kluknava Dunka, Tompoš
Olcnava - Spar. Bystrany Petruška, Petruška ml.
1.A trieda žiaci 29. kolo - 9. 6. 2012 o 15:00
Iliašovce - Vítkovce-Klčov Acksteinerová, Havrila
Chrasť n/H - SNV D(žiačky) Pavľák, Pavol
Olcnava - Jamník Petruška, Petruška ml.
Domaňovce - Odorín 10.6. o 13:00 Havrila
Markušovce - Teplička Rusnák Bobko
Hrabušice - Rudňany Mičudová, Dunka
Letanovce - Sp. Hrušov Šomšák, Čuj
SNV C(žiaci) - Harichovce Klein, Novota
1.B trieda žiaci 17. kolo - 9. 6. 2012 o 15:00
V. Folkmar - Kluknava o 14:00 Richnavský, Vilčko
Slovinky - Maria Huta Šuba, Mačák
Margecany - Nálepkovo o 14:00 Palaščák, Zmij O.
Prakovce - Helcmanovce 10. 6. o 14:45 VsFZ
Jaklovce - Mníšek n/H Beluško, Vaščura
Úradná správa SOFZ č. 37,23.5.2012
Úradná správa SOFZ č. 37Úradná správa ŠTK č.37/2012:
1. ŠTK na základe šetrenia a oficiálnej námietky FK V. Folkmar „B" kontumuje stretnutie 16. kola II. triedy dospelých: Sp. Tomášovce - V. Folkmar „B" z 3:1 na 0:3 podľa SP čl. 100/i neoprávnený štart hráča na cudzí reg. preukaz a prípad odstupuje na riešenie DK.
2. ŠTK kontumuje stretnutie 17. kola II. triedy dospelých: FK V. Folkmar „B" - FK Matejovce n/H na 3:0 v prospech FK V. Folkmar „B". Dôvod: neúčasť hostí na stretnutí.
3 ŠTK kontumuje a zároveň ponecháva výsledok stretnutia 18 kola I. triedy dorast: FK Hrabušice - FK Chrasť n/H 8:0. Dôvod: pokles hráčov v družstve hostí pod 7.
4. ŠTK vyzýva funkcionárov SOFZ a FK na návrhy a pripomienky ku tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže.
5. ŠTK pozýva na deň 27.5.2012 o 9:00 hod. na futbalový štadión v Sp. Novej Vsi za účelom odohrania turnaja o pohár p. E. Kessela družstva z I.A triedy žiakov: FK Markušovce, FK Rudňany a z I. B triedy žiakov FK Mníšek n/H a FK V. Folkmar. Družstvá štartujú na náklady FK. Pre účastníkov turnaja (18 členov výpravy) je zabezpečená obed v čase od 12:00 hod. a ceny.
DK SOFZ
Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: ŽIGA Roman (75 11 24)- FK Spartak Bystrany, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
KYSEĽ Ladislav (89 10 27)- FK Maria Huta, za 4.ŽK, podľa DP1 13/5a
2 stretnutia: PAVLÍK Maroš (87 12 01)- FK Jamník, podľa DP1 5/a
4 stretnutia: SOVEĽ Jozef (69 04 23)- FK Hnilčík, podľa DP1 6/b (hráč doposiaľ vykonal 1 stretnutie z uvedeného trestu)
DK udeľuje trest zákazu výkonu funkcie kapitána do konca súťažného ročníka 2011/2012 hráčovi FK Sp. Tomášovce GABČO Slavomír za umožnenie štartu hráča na cudzí RP v stretnutí 16.kola II. triedy dospelých medzi FK Sp. Tomášovce- FK V. Folkmár B, podľa DP1/ 10
DK udeľuje trest zákazu výkonu akejkoľvek funkcie v súvislosti s majstrovským stretnutím konca súťažného ročníka vedúcemu mužstva FK Sp. Tomášovce KOSTELNÍK Milan (7.7.1942) za umožnenie štartu hráča na cudzí RP v stretnutí 16.kola II. triedy dospelých medzi FK Sp. Tomášovce- FK V. Folkmár B, podľa DP1/ 10
Zastavenie činnosti podmienečne:
DK SOFZ ukladá hráčom FK Kluknava- Dzurenda Štefan (98 12 24) a FK Helcmanovce- ZMIJ Matej (99 06 09) trest zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 2 stretnutí, podľa DP1/ 6/1a, pričom im výkon tohto trestu podľa čl. 10 ods. 11 DP s poukazom na DP1/6/4 podmienečne odkladá na skúšobnú dobu v trvaní do konca súťažného ročníka 2011/2012
Finančné pokuty:
DK ukladá finančnú pokutu FK Sp. Tomášovce vo výške 33,99€ za umožnenie štartu hráča na cudzí RP v stretnutí 16.kola II. triedy dospelých medzi FK Sp. Tomášovce- FK V. Folkmár B, podľa RS/A/7e
DK SOFZ ukladá finančnú pokutu pre FK Matejovce n./H. vo výške 66,39€, za nenastúpenie na majstrovské stretnutie17. kola 2. triedy dospelých medzi FK V. Folkmár B- FK Matejovce n./H., podľa RS A/7h
Iné:
DK SOFZ predvoláva R- Zmij O. na svoje zasadnutie dňa 30.5.2012 o 16.30 hod.
Poplatky:
1,66 € - FK Maria Huta, Spartak Bystrany
3,32 € - FK Sp. Tomášovce, Hnilčík, Jamník, Matejovce n./H., Kluknava, Helcmanovce
KR SOFZ
Zmeny v obsadení
1. trieda dospelí 23. kolo - 27. 5. 2012 o 17:00
Markušovce - Chrasť n/H o 10:30 Marcin, Rumančík, Baldovský, Schlesinger
Maria Huta - Hnilčík Bobko za Richnavského, Tkáčik za Kapustu
SNV-Domaňovce - Jamník Jančár, Šofranko, Havrila, Schlesinger
Nálepkovo - Gelnica o 10:30 Pavlík za Valla
Spar. Bystrany - Iliašovce RIchnavský za Mičudovú, Kapusta za VsFZ
Mníšek n/H - Odorín Slamený za VsFZ
2. trieda dospelí 18. kolo - 27. 5. 2012 o 17:00
Matejovce n/H - Vítkovce-Klčov Kunzová za Acksteinerovú
Sp. Tomášovce - Sp. Hrušov Legát, Klokočka, Regec
V. Folkmar B - Slovinky o 10:30 Kotrady za VsFZ
1. trieda dorast 19. kolo - 26. 5. 2012 o 17:00
Chrasť n/H - Slovinky Novota za Bobka
Rudňany - V. Folkmar o 12:30 Tompoš za Džubáka
2. trieda dorast 11. kolo - 26. 5. 2012 o 17:00
Spišský Hrušov - Teplička Baldovský, Olejník
Spar. Bystrany - Kluknava Zmij O. za Šofranka
1.A trieda žiaci 27. kolo - 26. 5. 2012 o 15:00
Chrasť n/H - Vítkovce-Klčov Novota za Bobka
Domaňovce - SNV D(žiačky) 27.5. o 14:30 Šofranko za VsFZ
Hrabušice - Odorín Rumančík za VsFZ
SNV C(žiaci) - Rudňany Tompoš za VsFZ
1.B trieda žiaci 15. kolo - 26. 5. 2012 o 15:00
Slovinky - Kluknava Žiga za Šofranka
Prakovce - Maria Huta 27. 5. o 14:45 Kertes
Jaklovce - Nálepkovo Šoltés za Zmija O.
Obsadenie R na turnaj o pohár E. Kessela 27.5.2012 o 9:00 hod. na futbalovom štadióne v SNV.
R: Džubák, Jančár, Kunzová.
KR predvoláva na zasadnutie dňa 30.5.2012 o 17:00 hod:
Acksteinerová, Mičudová, Mačák, Šomšák, Klein, Šuba, Palaščák, Richnavský, Vilčko, Jánoš, Vaščura, Petruška ml., Bobko, Pavľák, Beluško, Medvec,
Menovaní si so sebou donesú športovú výstroj na tréning!!!!
KR ukladá opatrenia podľa RS bod 7/n voči R:
E. Tompoš - 1 € - chýba podpis lekára v stretnutí II. triedy dorastu Teplička - Nálepkovo.
O. Zmij - 2 € - za zlé uvedené osobné trestyna prednej strane zápisu v stretnutí 1. triedy dospelých Jamník - Nálepkovo.
Obsadenie R a DZ na 2. a 3. 6. 2012
1. trieda dospelí 24. kolo - 3. 6. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Mníšek n/H Mačák, Klein, Pavľák, Vall
Odorín - Spar. Bystrany Legát, Havrila, Šofranko, VsFZ
Iliašovce - Nálepkovo Šuba, Ďurčan, Bobko, VsFZ
Gelnica - SNV-Domaňovce VsFZ, Richnavský, Vaščura, VsFZ
Jamník - Maria Huta VsFZ, Novota, Dunka, Schlesinger
Hnilčík - Markušovce Rusnák, Zmij O., Beluško, Podoben
Chrasť n/H - Olcnava Petruška, Čuj, Kunzo Š., Slamený
2. trieda dospelí 19. kolo - 3. 6. 2012 o 10:30
Slovinky - Matejovce n/H Pavol, Pavľák, Tompoš, Kapusta
Sp. Hrušov - V. Folkmar B Jochman, Pecha, Šofranko, Grečko
Letanovce - Sp. Tomášovce Novota, Acksteinerová, Mičudová, VsFZ
Vítkovce-Klčov - Richnava VsFZ, Kunzo Š., Kunzvá, VsFZ
1. trieda dorast 20. kolo - 2. 6. 2012 o 17:00
Margecany - Rudňany o 16:00 Palaščák, Beluško
V. Folkmar - Chrasť n/H o 16:30 Zmij O., Vilčko
Slovinky - Helcmanovce Mačák, Klein
Hrabušice - Jamník Havrila, Bobko
Markušovce - Harichovce Petuška, Petruška ml.
2. trieda dorast 12. kolo - 2. 6. 2012 o 17:00
Kluknava - Olcnava Pecha, Pavľák
Hnilčík - Spišský Hrušov o 13:30 Havrila, Bobko
Teplička - SŠM Bystrany Novota, Šomšák
1.A trieda žiaci 28. kolo - 2. 6. 2012 o 15:00
Vítkovce-Klčov - Harichovce Tompoš, Martof
Sp. Hrušov - SNV C(žiaci) Klein, Mačák
Rudňany - Letanovce o 10:30 Dunka, Šuba
Teplička - Hrabušice Šomšák Novota
Odorín - Markušovce Petuška, Petruška ml.
Jamník - Domaňovce 3. 6. o 14:45 Novota, Dunka
SNV D(žiačky) - Olcnava 3. 6. o 15:00 Acksteinerová, Mičudová
Iliašovce - Chrasť n/H Mičudová, Regec
1.B trieda žiaci 16. kolo - 2. 6. 2012 o 15:00
Kluknava - Mníšek n/H Pavľák, Pecha
Helcmanovce - Jaklovce 3. 6. o 14:45 Richnavký, Vaščura
Nálepkovo - Prakovce Šuba, Dunka
Maria Huta - Margecany o 14:00 Palaščák, Beluško
V. Folkmar - Slovinky o 14:00 Zmij O., Vilčko
Úradná správa SOFZ č. 36,15.5.2012
Úradná správa SOFZ č. 36
Sekretariát SOFZ
Vyzýva R a DZ SOFZ o kontrolu paušálov za mesiac apríl v termíne do 17.5.2012, v prípade nezrovnalostí kontaktovať sekretára SOFZ (p. Straka 0905218617).
Odvolacia komisia
Odvolacia komisia SOFZ neprerokovala odvolanie p. Sillu voči rozhodnutiu KR SOFZ z dôvodu nesplnenia náležitostí v zmysle čl. 127 SP. Odvolacia komisia zároveň upozorňuje kompetentných na zaplatenie poplatku pri odvolaní v sume 33€ v zmysle SP.
Úradná správa ŠTK č.36/2012:
1. ŠTK nariaďuje odohrať stretnutie 18. kola 1. triedy dorastencov: Markušovce - Jamník dňa 18.5.2012 (piatok) o 16:00 hod. Dôvod: vzájomná dohoda zainteresovaných klubov.
2. ŠTK na základe oficiálnej námietky FK V. Folkmar „B" pozýva na deň 23.5.2012 o 16:00 hod. za FK V. Folkmar „B" kap.- Bodnár Jozef a ved. družstva - Bodnár Štefan, za FK Sp. Tomášovce kap. - Gabčo Slavomír, ved. mužstva - Kostelnik Milan, hráč - Šavel Ján č. RP 750601, ako aj R - Čuj Slavomír, AR1 - Martof Matúš, DZ - Slamený Jozef . Ved. družstva FK Sp. Tomášovce prinesie so sebou registračný preukaz hráča Šavel Ján, ako aj iný hodnoverný doklad totožnosti(OP, VP......).
3. ŠTK vyzýva funkcionárov SOFZ a FK na návrhy a pripomienky ku tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže.
4. ŠTK upozorňuje FK 1.A a 1.B triedy žiakov, že dňa 27.5.2012 o 9:00 hod. sa na futbalovom štadióne v Sp. Novej Vsi odohrá turnaj o pohár p. E. Kessela. Právo účasti na turnaji majú prvé dve družstvá z každej skupiny umiestnené v 1.A triede po 26.kole a v 1.B triede po 14. kole. Družstvá štartujú na náklady FK. Pre účastníkov turnaja je zabezpečená strava a ceny.
Disciplinárna komisia
Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: FEDOR Miroslav (92 01 31)- FK Markušovce, podľa DP1 5/a
REPASKÝ Peter (98 12 10)- FK Odorín , podľa DP1 5/a
SEWCZUK Mikuláš (82 05 26)- FK Maria Huta, podľa DP13 5/a
HUDÁK Matúš (87 03 20)- FK Maria Huta, podľa DP13 5/a
PAVLÍK Marek (75 06 17)- FK Olcnava, podľa DP1 1/b
DK zastavuje pretekársku činnosť hráčovi FK Hnilčík SOVEĽ Jozef (69 04 23), do vyriešenia prípadu podľa čl.14 ods.4 DP s poukazom na čl. 7 ods.3 pism. d) DP
DK žiada FK Nálepkovo o zaslanie videozáznamu zo stretnutia 21. kola I. triedy dospelých medzi FK Nálepkovo- FK Hnilčík
Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu:
DK SOFZ zamieta hráčovi FK SŠM Bystrany KLEŠČ Radoslav (78 09 10) žiadosť o odpustenie zvyšku trestu
Poplatky:
1,66 € - FK Markušovce, SŠM Bystrany
4,98 € - FK Odorín, Maria Huta, Olcnava
Komisia rozhodcov
Zmeny v obsadení R:
1. trieda dospelí 22. kolo - 20. 5. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Odorín o 10:30 Kotrady, Kunzo L., Marcin, Tkáčik
Iliašovce - Mníšek n/H Bobko za VsFZ
Jamník - Nálepkovo Švarc za VsFZ
Hnilčík - SNV-Domaňovce o 10:30 Klokočka za Pavola, Schlesinger za VsFZ
Chrasť n/H - Maria Huta Legát, Havrila, Klein
Olcnava - Markušovce Martof za Legáta
2. trieda dospelí 17. kolo - 20. 5. 2012 o 17:00
V. Folkmar B - Matejovce n/H o 10:30 Vall za Podobena
Slovinky - Sp. Tomášovce Jánoš P. ruší sa delegácia
Sp. Hrušov - Richnava Čuj, Pavol, Grečko
Letanovce - Vítkovce-Klčov Tornay za VsFZ.
1. trieda dorast 18. kolo - 19. 5. 2012 o 17:00
Margecany - V. Folkmar o 16:00 Regec za Palaščáka
Hrabušice - Chrasť n/H Klokočka za VsFZ.
Markušovce - Jamník 18.5. o 16:00 Petruška, Petruška ml
2. trieda dorast 10. kolo - 19. 5. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Spišský Hrušov Pavľák ruší sa delegácia
1.A trieda žiaci 26. kolo - 19. 5. 2012 o 15:00
Letanovce - Odorín Petruška, Petruška ml.
Jamník - Hrabušice 20. 5. o 14:45 Pecha, Pavľák
SNV D(žiačky) - Markušovce 20. 5. o 15:00 Regec
1.B trieda žiaci 14. kolo - 19. 5. 2012 o 15:00
V. Folkmar - Prakovce o 14:00 Džima za Palaščáka
KR ukladá opatrenia podľa RS bod 7/n voči R:
M. Vilčko - 1 € - za neuvádzanie hracieho času v žiackom stretnutí
O. Zmij - 2 € - za neuvádzanie výsledku konfrontácie v 1. triede dorastu.
KR predvoláva R Vaščura na zasadnutie odborných komisií dňa 23.5.2012 o 17:00.
KR - žiada FK Markušovce o zaslanie videozáznamu zo stretnutia 21.kola 1.tr.dospelých Markušovce - SŠM Bystrany
Obsadenie R a DZ na 26. a 27. 5. 2012
1. trieda dospelí 23. kolo - 27. 5. 2012 o 17:00
Olcnava - SŠM Bystrany Kunzo Š., Klein, Pavľák Vall
Markušovce - Chrasť n/H o 10:30 VsFZ, VsFZ, VsFZ, VsFZ
Maria Huta - Hnilčík Ďurčan, Richnavský, Vaščura, Kapusta
SNV-Domaňovce - Jamník Šofranko, Havrila, VsFZ, Schlesinger
Nálepkovo - Gelnica o 10:30 Jochman, Novota, Čuj, Vall
Spar. Bystrany - Iliašovce Petruška, Mičudová, Šomšák, VsFZ,
Mníšek n/H - Odorín Rusnák, Zmij O., Beluško, VsFZ
2. trieda dospelí 18. kolo - 27. 5. 2012 o 17:00
Matejovce n/H - Vítkovce-Klčov Čuj, Novota, Acksteinerová, Grečko
Richnava - Letanovce Pecha, Dunka, Jánoš P., Podoben
Sp. Tomášovce - Sp. Hrušov Legát, VsFZ, VsFZ, VsFZ,
V. Folkmar B - Slovinky o 10:30 VsFZ, Pecha, Pavol, Kapusta
1. trieda dorast 19. kolo - 26. 5. 2012 o 17:00
Harichovce - Margecany Mačák, Šuba
Jamník - Mníšek n/H Petruška, Petruška ml.
Helcmanovce - Hrabušice Kotrady, Vilčko
Chrasť n/H - Slovinky Regec, Bobko
Rudňany - V. Folkmar o 12:30 Pavol, Džubák
2. trieda dorast 11. kolo - 26. 5. 2012 o 17:00
Spišský Hrušov - Teplička VsFZ, VsFZ
Olcnava - Hnilčík Pecha, Jánoš P.
Spar. Bystrany - Kluknava Šofranko, Pavľák
1.A trieda žiaci 27. kolo - 26. 5. 2012 o 15:00
Chrasť n/H - Vítkovce-Klčov Regec, Bobko
Olcnava - Iliašovce Jánoš P. Pecha
Domaňovce - SNV D(žiačky) 27.5. o 14:30 VsFZ Havrila
Markušovce - Jamník Petruška, Petruška ml.
Hrabušice - Odorín VsFZ, Mičudová
Letanovce - Teplička Šomšák, Klein
SNV C(žiaci) - Rudňany VsFZ, Martof
Harichovce - Sp. Hrušov Šuba, Mačák
1.B trieda žiaci 15. kolo - 26. 5. 2012 o 15:00
Slovinky - Kluknava Šofranko, Pavľák
Margecany - V. Folkmar o 14:00 Kotrady, Vilčko
Prakovce - Maria Huta 27. 5. o 14:45 VsFZ
Jaklovce - Nálepkovo Zmij O.
Mníšek n/H - Helcmanovce Richnavský
Úradná správa SOFZ č. 35,9.5.2012
Úradná správa SOFZ č. 35
Úradná správa ŠTK č.35/2012:
1. ŠTK kontumuje a zároveň ponecháva výsledok stretnutia: 1.A triedy žiakov: Sp. Hrušov - Odorín 13:0 v prospech družstva Sp. Hrušov. Dôvod: pokles hráčov v družstve hostí pod 7.
2.ŠTK nariaďuje odohrať stretnutia 21. kola 1. triedy dospelých a stretnutia 16. kola 2. triedy dospelých dňa 13.5. o 16:00 hod. s výnimkou stretnutí Maria Huta - Olcnava, Mníšek n/H - Gelnica, Matejovce n/H - Letanovce, ktoré sa odohrajú podľa RS, t.j. o 10:30 hod.
Dôvod: MS v hokeji
3. ŠTK nariaďuje odohrať stretnutie 25. kola 1.A triedy žiakov: Domaňovce - Chrasť n/H dňa 13.5.2012 o 14:00 hod. Dôvod: MS v hokeji
4. ŠTK vyzýva funkcionárov SOFZ a FK na návrhy a pripomienky ku tvorbe pripravovaného Rozpisu súťaže.
5. ŠTK upozorňuje FK 1.A a 1.B triedy žiakov, že dňa 27.5.2012 o 9:00 hod. sa na futbalovom štadióne v Sp. Novej Vsi odohrá turnaj o pohár p. E. Kessela. Právo účasti na turnaji majú prvé dve družstvá z každej skupiny umiestnené v 1.A triede po 26.kole a v 1.B triede po 14. kole. Družstvá štartujú na náklady FK. Pre účastníkov turnaja je zabezpečená strava a ceny.
DK SOFZ
Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: MELEGA Vladimír- (82 11 22)- FK Olcnava, podľa DP1/13/5a
VARTOVNÍK Dominik (93 09 06)- FK Nálepkovo, podľa DP1/13/5a
2 stretnutia: KLEŠČ Radoslav (78 09 10)- FK SŠM Bystrany, podľa DP1 1/b
NOVOTNÝ Miloš (93 02 18)- FK Margecany, podľa DP1 1/b
Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu:
DK SOFZ zamieta hráčovi BARAN Jozef (89 04 28) FK Slovinky žiadosť o odpustenie zvyšku trestu.
DK SOFZ podmienečne odkladá hráčovi FK SŠM Bystrany Timčík Miroslav (870119) zvyšok trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 1 stretnutia so skúšobnou dobou do konca súťažného ročníka 2011/2012 podľa čl. 31 ods. 2 DP
Poplatky:
1,66 € - FK Olcnava, Margecany
4,98 € - FK SŠM Bystrany
KR SOFZ
Zmeny v obsadení R a DZ
1. trieda dospelí 21. kolo - 13. 5. 2012 o 16:00
Markušovce - SŠM Bystrany Vaščura ako AR2
Maria Huta - Olcnava o 10:30 Klokočka za Vaščuru, Tkáčik ako DZ
Spar. Bystrany - Jamník Švarc ako DZ
Mníšek n/H - Gelnica o 10:30 Pavlovský ako R, Schlesinger ako DZ
2. trieda dospelí 16. kolo - 13. 5. 2012 o 16:00
Matejovce n/H - Letanovce o 10:30 Ďurčan ako AR1
Vítkovce-Klčov - Sp. Hrušov Legát ako R, Pavlík ako DZ
Slovinky - Richnava Kunzová za Pechu
Sp. Tomášovce - V. Folkmar B Slamený ako DZ
1. trieda dorast 17. kolo - 12. 5. 2012 o 16:30
Helcmanovce - Markušovce Zmij O. za Kotrady
Rudňany - Hrabušice o 12:30 Pavol, Džubák
2. trieda dorast 9. kolo - 12. 5. 2012 o 16:30
Kluknava - Hnilčík Jánoš P. ruší delegáciu
1.A trieda žiaci 25. kolo - 12. 5. 2012 o 14:30
Markušovce - Iliašovce Acksteinerová, Ďurčan
Hrabušice - SNV D(žiačky) Klokočka za Havrilu
Harichovce - Teplička Šoltés za Šomšáka
1.B trieda žiaci 13. kolo - 12. 5. 2012 o 14:30
Margecany - Kluknava o 14:00 Kunzová, Kertes
Prakovce - Slovinky 13. 5. o 14:15 Džima
Mníšek n/H - Maria Huta Zmij O. za Kotrady
KR dôrazne upozorňuje R Dunka, Vilčko o správne zasielanie zápisov (originál + 3 kópie).!!!!!
KR dôrazne upozorňuje R Dunka aby si doplnil rozhodcovskú výstroj.
Obsadenie R a DZ na 19. a 20. 5. 2012
1. trieda dospelí 22. kolo - 20. 5. 2012 o 17:00
SŠM Bystrany - Odorín o 10:30 VsFZ, Duffek, Legát, VsFZ
Iliašovce - Mníšek n/H Rusnák, Šomšák, VsFZ, Schlesinger
Gelnica - Spar. Bystrany Petruška, Richnavský, Vaščura, Podoben
Jamník - Nálepkovo Zmij O., Palaščák, Novota, VsFZ
Hnilčík - SNV-Domaňovce o 10:30 Jochman, Pavol, Acksteinerová, VsFZ
Chrasť n/H - Maria Huta VsFZ, Duffek, VsFZ, VsFZ
Olcnava - Markušovce Kunzo Š., Dunka, Legát, Vall
2. trieda dospelí 17. kolo - 20. 5. 2012 o 17:00
V. Folkmar B - Matejovce n/H o 10:30 Zmij O., Novota, Palaščák, Podoben
Slovinky - Sp. Tomášovce Pecha, Pavľák, Jánoš P., Slamený
Sp. Hrušov - Richnava VsFZ, Čuj, Tompoš, Grečko
Letanovce - Vítkovce-Klčov Ďurčan, Acksteinerová, Mičudová, VsFZ
1. trieda dorast 18. kolo - 19. 5. 2012 o 17:00
Margecany - V. Folkmar o 16:00 Palaščák, Vilčko
Slovinky - Rudňany Pavol, Jánoš P.
Hrabušice - Chrasť n/H Šuba, VsFZ
Mníšek n/H - Helcmanovce Zmij O., Vaščura
Markušovce - Jamník Petruška, Petruška ml.
2. trieda dorast 10. kolo - 19. 5. 2012 o 17:00
Hnilčík - Spar. Bystrany o 13:30 Šomšák, Mičudová
Teplička - Olcnava Tompoš, Acksteinerová
SŠM Bystrany - Spišský Hrušov Rusnák, Pavľák
1.A trieda žiaci 26. kolo - 19. 5. 2012 o 15:00
Vítkovce-Klčov - Sp. Hrušov Regec, Jánoš M.
Rudňany - Harichovce o 10:30 Mačák, Bobko
Teplička - SNV C(žiaci) Acksteinerová, Tompoš
Odorín - Letanovce Petruška, Petruška ml.
Jamník - Hrabušice 20. 5. o 14:45 VsFZ, VsFZ
SNV D(žiačky) - Markušovce 20. 5. o 15:00 VsFZ, VsFZ
Iliašovce - Domaňovce Mačák, Bobko
Chrasť n/H - Olcnava Čuj, Ďurčan
1.B trieda žiaci 14. kolo - 19. 5. 2012 o 15:00
Kluknava - Helcmanovce Pavľák, Rusnák
Nálepkovo - Mníšek n/H Vaščura, Zmij O.
Maria Huta - Jaklovce o 14:00 Kotrady, Beluško
V. Folkmar - Prakovce o 14:00 Palaščák, Vilčko
Slovinky - Margecany Jánoš P., Pavol
Úradná správa SOFZ č. 34, 2.5.2012
Úradná správa SOFZ č. 34
Úradná správa ŠTK č.34/2012:
1. ŠTK kontumuje a zároveň ponecháva výsledok stretnutia: 1.B triedy žiakov: Jaklovce - Margecany 0:5 v prospech družstva Margecany. Dôvod: pokles hráčov v družstve domácich pod 7.
2. ŠTK na základe predloženia reg. preukazu hráča Šimo Ondrej č.r. 940403 z družstva TJ Lokomotíva Matejovce n/Hornádom potvrdzuje platnosť reg. preukazu uvedeného hráča.
3. ŠTK upozorňuje FK 1.A a 1.B triedy žiakov, že dňa 27.5.2012 o 9:00 hod. sa na futbalovom štadióne v Sp. Novej Vsi odohrá turnaj o pohár p. E. Kessela. Právo účasti na turnaji majú prvé dve družstvá z každej skupiny umiestnené v 1.A triede po 26.kole a v 1.B triede po 14. kole. Družstvá štartujú na náklady FK. Pre účastníkov turnaja je zabezpečená strava a ceny.
DK SOFZ
Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: HORVÁTH František (85 03 17)- FK Spartak Bystrany, podľa DP1/13/5a JAKUBA Lukáš (89 08 28)- FK Jamník , podľa DP1/13/5a
PAVOL Ján (80 02 16)-FK SŠM Bystrany, podľa DP1/13/5a
GARDOŠÍK Ondrej (81 11 16)- FK Olcnava, podľa DP1/13/5a- za 4.ŽK
KAKALEJČÍK Mário (91 03 15)- FK Richnava, podľa DP1/13/5a
GARDOŠÍK Ondrej (81 11 16)- FK Olcnava, podľa DP1 5/a- za ČK
HOCKICKO Michal (98 04 12)- FK V. Folkmár, podľa DP1 5/a
KOVALČÍK Dominik (98 09 11)- FK Prakovce, podľa DP1 5/a
4 stretnutia: KIRNÁG Jakub (96 06 13)- FK Markušovce, podľa DP1 6/a
Poplatky:
1,66 € - FK Spartak Bystrany, Jamník, SŠM Bystrany, Richnava
3,32 € - FK Markušovce, V.Folkmár, Prakovce
4,98 € - FK Olcnava
KR SOFZ
Zmeny v obsadení R a DZ
1. trieda dospelí 20. kolo - 6. 5. 2012 o 16:30
SŠM Bystrany - Iliašovce o 10:30 Švarc za Kunzo Lad.
Gelnica - Odorín Regec za Pechu
Hnilčík - Spar. Bystrany Mičudová za Kleina, Tkáčik ako DZ
Chrasť n/H - Nálepkovo o 10:30 Džubák za Rusnáka, Pavlík za Kapustu
SNV-Domaňovce - Olcnava Mačák, Kunzo Š., Ďurčan, Vall
Markušovce - Maria Huta Čuj, Jánoš, Tompoš, Kunzo Vl.
2. trieda dospelí 15. kolo - 6. 5. 2012 o 16:30
Sp. Tomášovce - Matejovce n/H Jančár, Novota, Bobko D. Slamený
V. Folkmar B Richnava o 10:30 Šofranko, Novota, Vaščura, Schlesinger
Slovinky - Vítkovce-Klčov Kapusta za VsFZ
Sp. Hrušov - Letanovce Martinko za Regeca, Kotrady za VsFZ
1. trieda dorast 16. kolo - 5. 5. 2012 o 16:30
Harichovce - Helcmanovce Džubák za Kleina
2. trieda dorast 8. kolo - 5. 5. 2012 o 16:30
SŠM Bystrany - Spar. Bystrany Klokočka, Martinko
1.A trieda žiaci 23. kolo - 5. 5. 2012 o 14:30
Domaňovce - Vítkovce-Klčov 6.5.2012 o 14.00 Kunzo Š., Ďurčan
Harichovce - Jamník Klein, Novota
1.A trieda žiaci 24. kolo - 8. 5. 2012 o 16:30
Teplička - Sp. Hrušov Novota za Kleina
1.B trieda žiaci 12. kolo - 5. 5. 2012 o 14:30
Kluknava - Nálepkovo Martinko, Klokočka
Maria Huta - Helcmanovce o 14:00 Pavol za Richanvského
Pavlovský, Šoltés, Džubák, Čuj, Tompoš, Jančár - Majstrovstvá kraja žiakov 3.5.2012. Zraz je o 7:30 hod na ZŠ Nejedlého ulici. Doniesť zo sebou OP.
KR PD R Pecha na 1 stretnutie za nedostatky v stretnutí 1. triedy dospelých Nálepkovo - Olcnava.
KR - dôrazne upozorňuje všetkých rozhodcov a DZ, aby zápisy zo stretnutí a správy DZ hraných v dňoch 5.-6.5.2012 zaslali 1. triedou doporučene v pondelok.
KR ukladá opatrenia podľa RS bod 7/n voči R:
R. Pecha - 1 € - za nesprávne uvedenie názvu hostí v 1.A triede žiakov.
K. Klein - 2 € - za nesprávne uvedenie názvu hostí v 1.A triede žiakov.
KR vyzýva R, ktorým boli udelené finančné pokuty za porušenie RS, chyby v zápisoch o stretnutí a iné, aby doručili zloženky o uhradení do 9.5.2012 na KR.
Obsadenie R a DZ na 12. a 13. 5. 2012
1. trieda dospelí 21. kolo - 13. 5. 2012 o 17:00
Markušovce - SŠM Bystrany Mačák, Havrila, VsFZ, Grečko
Maria Huta - Olcnava o 10:30 Jochman, Legát, Vaščura, VsFZ
SNV-Domaňovce - Chrasť n/H Šuba, Dunka, Ďurčan, Podoben
Nálepkovo - Hnilčík Rusnák Palščák, Richnavský, Vall
Spar. Bystrany - Jamník Šofranko, Kunzo Š, Kunzová, VsFZ
Mníšek n/H - Gelnica o 10:30 VsFZ, Acksteinerová, Tompoš, VsFZ
Odorín - Iliašovce Petruška, Regec, Tompoš, Kapusta
2. trieda dospelí 16. kolo - 13. 5. 2012 o 16:30
Matejovce n/H - Letanovce o 10:30 Šomšák, VsFZ, Pavol, Vall
Vítkovce-Klčov - Sp. Hrušov VsFZ, Šomšák, Pavľák, VsFZ
Richnava - Slovinky Novota, Jánoš P., Pecha, Schlesinger
Sp. Tomášovce - V. Folkmar B Čuj, Mičudová, Martof, VsFZ
1. trieda dorast 17. kolo - 12. 5. 2012 o 16:30
Jamník - Harichovce Ďurčan, Acksteinerová
Helcmanovce - Markušovce Kotrady, Vilčko
Chrasť n/H - Mníšek n/H Čuj, Bobko
Rudňany - Hrabušice o 12:30 Ďurčan, Acksteinerová
V. Folkmar - Slovinky o 14:00 Richnavský, Palaščák
2. trieda dorast 9. kolo - 12. 5. 2012 o 16:30
Olcnava - SŠM Bystrany Petruška, Petruška ml.
Spar. Bystrany - Teplička Dunka, Mičudová
Kluknava - Hnilčík Šofranko, Jánoš P.
1.A trieda žiaci 25. kolo - 12. 5. 2012 o 14:30
Olcnava - Vítkovce-Klčov Petruška, Petruška ml.
Domaňovce - Chrasť n/H 13.5. o 14:45 Dunka, Šuba
Markušovce - Iliašovce Pavol, VsFZ
Hrabušice - SNV D(žiačky) Tompoš, Havrila
Letanovce - Jamník Regec, Novota
SNV C(žiaci) - Odorín Šuba, Martof
Harichovce - Teplička Mačák, Šomšák
Sp. Hrušov - Rudňany Čuj, Bobko
1.B trieda žiaci 13. kolo - 12. 5. 2012 o 14:30
Margecany - Kluknava o 14:00 Pecha, Pavľák
Prakovce - Slovinky 13. 5. o 14:15 VsFZ, Vilčko
Jaklovce - V. Folkmar Vaščura, Beluško
Mníšek n/H - Maria Huta Kotrady, Vilčko
Helcmanovce - Nálepkovo 13. 5. o 14:15 Acksteinerová, Tompoš
Úradná správa SOFZ č. 29, 27.3.2012
Úradná správa SOFZ č. 29
Úradná správa ŠTK č.29/2012:
1. ŠTK nariaďuje odohrať všetky stretnutia 17. kola 1.A triedy žiakov dňa 5.4.2012 o 13:00 hod. Dôvod: nariadenie ŠTK.
2. ŠTK upozorňuje FK 1.A a 1.B triedy žiakov, že dňa 27.5.2012 o 9:00 hod. sa na futbalovom štadióne v Sp. Novej Vsi odohrajú stretnutia prvých dvoch družstiev z každej skupiny. Ďalšie podmienky budú upresnené v nasledujúcich US.
3. ŠTK súhlasí s odohraním stretnutia 12. kola 1. triedy dorastencov: Helcmanovce - Chrasť n/H dňa 7.4.2012 o 15.30 hod. na ihrisku v Mníšku n/Hnilcom. Dôvod: rekonštrukcia hracej plochy v Helcmanovciach a vzájomná dohoda zainteresovaných klubov.
4. ŠTK upozorňuje, že zasadnutia všetkých odborných komisií sa uskutoční v utorok 3.4.2012 od 16.00 hod,.
DK SOFZ
Prenesenie nepodmienečných trestov zastavenia pretekárskej činnosti z jesennej časti súť. roč. 2011/2012:
1 stretnutie: KLEŠČ Radoslav (78 09 10)- SŠM Bystrany
TÓTH Marek (84 10 21)- FK Mníšek n./H.
ONDRA Dominik (90 07 27)- FK Jamník
BODNÁR Dávid (92 12 12)- FK Gelnica
KURILA Ján (79 10 03)- FK Domaňovce
HURAJT Lukáš (88 05 30) - FK Spišské Tomášovce
2 stretnutia: KOČÍK Marián (76 09 10)- FK Odorín
ONDREJKA Jozef ( 85 02 13)- FK Slovinky
3 stretnutia: KOČIŠ Juraj (71 05 24) - FK Iliašovce
HUDEC Jozef (74 07 11) - FK Slovinky
4 stretnutia: LAZNIA Peter (78 05 13)- FK Matejovce n./Hor.
6 stretnutí: BARAN Jozef (89 04 28)- FK Slovinky
PETRÍK Jozef (81 10 23)- FK V. Folkmár B
Hráčovi FK Rudňany - SABOL Martin (93 07 06) sa prenáša zvyšok trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 3 mesiacov a 24 dní.
Hráčovi FK Sp. Tomášovce - MAKULA Viktor (80 12 15) sa prenáša zvyšok trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 3 mesiacov a 17 dní.
Hráčovi FK Sp. Hrušov - VOJTUŠ Martin (81 09 25) sa prenáša zvyšok trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 1 mesiaca a 10 dní.
Hráčovi FK Margecany - MRÁZ Jozef (93 06 21) sa prenáša zvyšok trestu zastavenia pretekárskej činnosti v trvaní 1 mesiaca a 13 dní.
Finančné pokuty:
DK SOFZ ukladá FK Letanovce finančnú pokutu vo výške 99,58 € za odhlásenie mužstva dorastu počas súť. roč. 2011/2012.
Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu:
DK SOFZ zamieta žiadosť o odpustenie zvyšku trestu hráča FK SNV- Domaňovce - KURILA Ján (79 10 03).
Finančné náležitosti:
DK SOFZ pod hrozbou uloženia disciplinárnych opatrení upozorňuje nasledujúce kluby na povinnosť zaslať na účet SOFZ finančné prostriedky určené pre COR, pretože k dnešnému dňu (27.03.2012) neeviduje SOFZ na svojom účte predmetné platby - DOKLAD O ÚHRADE ZASLAŤ NA SOFZ NAJNESKÔR DO PIATKU 30.3.2012
SNV-Domaňovce, Olcnava, Chrasť nad/Hor., Matejovce nad/Hor., Slovinky, Sp. Tomášovce, V. Foklmar „B" (2. trieda dospelí), Vitkovce-Klčov, Harichovce, Kluknava, Rudňany, Hrabušice, Spišská Nová Ves, Jaklovce
Poplatky:
1,66 € - FK SNV-Domaňovce
3,32 € - FK Letanovce
KR SOFZ
Obsadenie R a DZ na deň 1.4.2012
1. trieda dospelí, 15. kolo o 15.30 hod.
Nálepkovo - SŠM Bystrany Rusnák, Šuba, Novota, Grečko
Spartak Bystrany - SNV-Domaňovce Jančár, Kunzová, Regec, Kunzo L.
Mníšek - Maria Huta o 10.30 Petruška Regec, Mačák, Tkáčik
Odorín - Markušovce Kunzo Š., Šofranko, Pecha, Podoben
Iliašovce - Olcnava o 10.30 Kotrady, Klein, Čuj, Švarc
Gelnica - Chrasť Baldovský, Palaščák, Vaščura, Schlesinger
Jamník - Hnilčík Šoltés, Klokočka, Šomšák, Tornay
1.A trieda žiaci, 17. kolo, 5.4.2012 o 13.00 hod.
Letanovce - Vítkovce-Klčov Baldovský, Klein
SNV „C" (žiaci) - Hrabušice Petruška st., Petruška ml.
Harichovce - Markušovce Šuba, Mičudová
Sp. Hrušov - Domaňovce Pecha, Pavľák
Rudňany - Olcnava Šoltés, Bobko D.
Teplička - Chrasť Mačák, Klokočka
Odorín - Iliašovce Jančár, Acksteinerová
Jamník - SNV „D"(žiačky) Šofranko, Kunzová
Obsadenie R a DZ na deň 7.4. a 8.4.2012
1. trieda dospelí 8.4.2012, 16. kolo o 15.30 hod.
SŠM Bystrany - Jamník Legát Palaščák Vaščura Kunzo L.
Hnilčík - Gelnica Petruška Šuba Šomšák Podoben
Chrasť - Iliašovce Pecha Mačák VsFZ Schlesinger
Olcnava - Odorín Regec Havrila Acksteinerová Brezovaj
Markušovce - Mníšek Rusnák Čuj Mičudová VsFZ,
Maria Huta - Spartak Bystrany VsFZ Zmij O. Richnavský Tkáčik
SNV-Domaňovce- Nálepkovo Kunzo Š, Klein, Novota, Tornay
1. trieda dorast, 12. kolo, 7.4.2012 o 15.30 hod.
Margecany - Mníšek o 16.00 Zmij O. Richnavský
Markušovce - Hrabušice Petruška Bobko D.
Harichovce - Slovinky Šuba Petruška ml.
Jamník - Rudňany Pavol Rusnák
Helcmanovce - Chrasť v Mníšku n/H Palaščák Vaščura
1.A trieda žiaci, 18. kolo, 7.4.2012 o 13.30 hod.
Vitkovce - Klčov - Jamník Regec Mičudová
SNV „D" (žiačky) - Odorín 8.4. o 15.00 VsFZ VsFZ
Iliašovce - Teplička Šuba Petruška ml.
Chrasť - Rudňany Mačák Šomšák
Olcnava - Sp. Hrušov Pecha Pavľák
Domaňovce - Harichovce 8.4. o 13:30 Novota Klein
Markušovce - SNV „C"(žiaci) Petruška Bobko D.
Hrabušice - Letanovce Čuj Acksteinerová
Doplnenie do RS:
Pavľák Ján, Katúň 32, 0944 416 552
Bobko Dávid, Odorín 161, 0918 812 444
Beluško Patrik, Športová 21, Gelnica, 0918 943 968
Odmeny R a DZ SOFZ - pre centrálne odmeňovanie R a DZ SOFZ
I.trieda dospelí R - 31,80€ AR a DZ - 24,80€, z toho 6€ cestovné, 3,80€ stravné
II. trieda dospelí R - 26,80€ AR a DZ - 21,80€, z toho 6€ cestovné, 3,80€ stravné
I. a II. trieda dorast R - 12€ AR - 9€, z toho 4€ cestovné
I.A a I.B trieda žiaci R - 11€ AR - 9€, z toho 4€ cestovné
Stravné na mládežníckych stretnutiach si môžu R účtovať iba v prípade dvojstretnutia v jednom futbalovom klube. Paušálne odmeny R a DZ SOFZ nevypláca domáci FK, ale centrálne SOFZ.
________________________________________________________________________
Úradná správa SOFZ č. 24,27.2.2012
Úradná správa SOFZ č. 24
Sekretariát SOFZ - HK SOFZ
Vyzýva FK v pôsobnosti SOFZ (1, 2 trieda dospelí, 1, 2 trieda dorast, 1A, 1B žiaci) o úhradu finančných náležitosti pre centrálne odmeňovanie R a DZ SOFZ v termíne do 20.3.2012 (finančné náležitosti obsahujú paušálne odmeny R a DZ, odvody do sociálnej poisťovne, odvody na daňový úrad) za obdobie - jarná časť súťažného ročníka 2011/2012 (úhrada bude vykonaná poštovou poukážkou SOFZ, prevodom z účtu, každá platba FK má svoj variabilný symbol).
ŠTK SOFZ
Halový turnaj o pohár predsedu SOFZ - 11.3.2012( nedeľa ), športová hala Spišská Nová Ves
A. skupina B. skupina
1. OTJ Jamník 1. TJ Slovan Richnava
2. ŠK 1951 SNV - Domaňovce 2. FK Slovenský Raj Spišské Tomášovce
3. TJ Baník Hnilčík 3. TJ Slovan Nálepkovo
4. TJ FK Kojšov 4. TJ SŠM Bystrany
5. TJ Družstevník Letanovce 5. FK 56 Iliašovce
Hrací čas v skupinách je raz 23 minút. V semifinále , finále raz 25 minút.
Rozpis zápasov
1. 7.30 - 7.53 ŠK 1961 SNV-Domaňovce - TJ Družsrevník Letanovce
2. 7.55 - 8.18 FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - FK 56 Iliašovce
3. 8.20 - 8.43 TJ Družsrevník Letanovce - TJ Baník Hnilčík
4. 8.45 - 9.08 FK 56 Iliašovce - TJ Slovan Nálepkovo
5. 9.10 - 9.33 OTJ Jamník - ŠK 1961 SNV-Domaňovce
6. 9.35 - 9.58 TJ Slovan Richnava - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce
7. 10.00 - 10.23 TJ Baník Hnilčík - OTJ Jamník
8. 10.25 - 10.48 TJ Slovan Nálepkovo - TJ Slovan Richnava
9. 10.50 - 11.13 ŠK 1961 SNV-Domaňovce - TJ Baník Hnilčík
10. 11.15 - 11.38 FK Slovenský raj Spišské Tomášovce - TJ Slovan Nálepkovo
11. 11.40 - 12.03 TJ FK Kojšov - - ŠK 1961 SNV-Domaňovce
12. 12.05 - 12.28 TJ SŠM Bystrany - FK Slovenský raj Spišské Tomášovce
13. 12.30 - 12.53 TJ Družsrevník Letanovce - OTJ Jamník
14. 12.55 - 13.18 FK 56 Iliašovce - TJ Slovan Richnava
15. 13.20 - 13.43 TJ FK Kojšov - TJ Družsrevník Letanovce
16. 13.45 - 14.08 TJ SŠM Bystrany - FK 56 Iliašovce
17. 14.10 - 14.33 TJ Baník Hnilčík - TJ FK Kojšov
18. 14.35 - 14.58 TJ Slovan Nálepkovo - TJ SŠM Bystrany
19. 15.00 - 15.23 OTJ Jamník - TJ FK Kojšov
20. 15.25 - 15.48 TJ Slovan Richnava - TJ SŠM Bystrany
Semifinále: A1 - B2 16.00 - 16.25
B1 - A2 16.27 - 16.52
O tretie miesto: 17.00 - 17.25
Finále: 17.30 -17.55
18.00 Vyhodnotenie turnaja
_______________________________________________________________________
Úradná správa SOFZ č. 23, 9.2.2012
Úradná správa SOFZ č. 23
Sekretariát SOFZ
Prihlásené FK na halový turnaj o pohár predsedu SOFZ dňa 11.3.2012 (nedeľa) v Spišskej Novej Vsi - športová hala:
OTJ Jamník
FK 56 Iliašovce
ŠK 1951 SNV - Domaňovce
TJ Slovan Richnava
TJ Družstevník Letanovce
TJ FK Kojšov
TJ Slovan Nálepkovo
FK Slovenský Raj Spišské Tomášovce
TJ Baník Hnilčík
TJ SŠM Bystrany
Propozície a vylosovanie turnaja o pohár predsedu SOFZ budú zverejnené v nasledujúcich Ú.S..
_____________________________________________________________________________
Náležitosti klubov 1.tieda dospelí - centrálne odmeňovanie R a DZ SOFZ
Názov klubu, Počet stretnutí doma, Štartovné pre jarnú časť súťažného ročníka 2011/2012,počítane na 1 stretnutie 3xR a DZ
Hnilčík
Gelnica 109.20
Odorín 109.20
Spartak Bystrany 109.20
Markušovce 109.20
Chrasť 109.20
Spolu 546€
Jamník
Hnilčík 109.20
Iliašovce 109.20
Mníšek 109.20
Nálepkovo 109.20
Maria-Huta 109.20
Olcnava 109.20
Spolu 655.20€
Gelnica
Chrasť 109.20
Jamník 109.20
Odorín 109.20
Spartak Bystrany 109.20
SNV-Domaňovce 109.20
Markušovce 109.20
Spolu 655.20€
Iliašovce
Olcnava 109.20
Hnilčík 109.20
Gelnica 109.20
Mníšek 109.20
Nálapkovo 109.20
Maria-Huta 109.20
Spolu 655.20€
Mníšek
Maria-Huta 109.20
Olcnava 109.20
Hnilčík 109.20
Gelnica 109.20
Odorín 109.20
Nálepkovo 109.20
Spolu 655.20€
Spartak Bystrany
SNV- Domaňovce 109.20
Markušovce 109.20
Chrasť 109.20
Jamník 109.20
Iliašovce 109.20
Mníšek 109.20
Spolu 655.20€
Nálepkovo
SŠM Bystrany 109.20
Maria- Huta 109.20
Olcnava 109.20
Hnilčík 109.20
Gelnica 109.20
Odorín 109.20
Spolu 655.20€
Nálepkovo 109.20
SŠM Bysrany 109.20
Markušovce 109.20
Olcnava 109.20
Chrasť 109.20
Hnilčík 109.20
Jamník 109.20
Iliašovce 109.20
Spolu 873.60€
Mária-Huta
Spartak Bystrany 109.20
SNV _Domaňovce 109.20
SŠM Bystrany 109.20
Olcnava 109.20
Hnilčík 109.20
Gelnica 109.20
Spolu 655.20€
Markušovce
Mníšek 109.20
Nálepkovo 109.20
Mária-Huta 109.20
SŠM Bystrany 109.20
Chrasť 109.20
Jamník 109.20
Spolu 655.20€
Olcnava
Odorín 109.20
Spartak Bystrany 109.20
Markušovce 109.20
SŠM Bystrany 109.20
Hnilčík 109.20
Spolu 546€
Chrasť
Iliašovce 109.20
Mníšek 109.20
Nálepkovo 109.20
Mária-huta 109.20
Olcnava 109.20
SŠM Bystrany 109.20
Spolu 655.20€
SŠM Bystrany
Jamník 109.20
Gelnica 109.20
Iliašovce 109.20
odorín 109.20
Mníšek 109.20
Spartak Bystrany 109.20
Spolu 655.20€
Odorín
Markušovce 109.20
Chrasť 109.20
Jamník 109.20
Iliašovce 109.20
Spartak Bystrany 109.20
SNV-Domaňovce 109.20
Spolu 655.20€
______________________________________________________________________________________________________________
Úradna správa SOFZ č. 22
Matričná a registračná komisia SOFZ
MaRK SOFZ na základe čl. 12 PP zamieta podania o prestup týchto hráčov:
Hudák Marek 850821 z klubu MFK Gelnica do klubu AŠK Maria Huta
Vida Miloš 900124 z klubu MFK Gelnica do klubu AŠK Maria Huta
Ondrejčik Jozef 871204 z klubu MFK Gelnica do klubu AŠK Maria Huta
Tokár Norbert 870220 z klubu MFK Gelnica do klubu AŠK Maria Huta
MaRK schvaľuje podanie o prestup hráča:
Moravčík Vladimír 620617 z klubu FC Pašek Gelnica do klubu AŠK Maria HutaÚradná správa
______________________________________________________________________________________________________________
SOFZ č. 21
ŠTK SOFZ
Halový futbalový turnaj o Pohár predsedu SOFZ sa uskutoční dňa 11.marca 2012(nedeľa) v športovej hale v Spišskej Novej Vsi. FK SOFZ (súťaže dospelých - 1, 2 trieda) môžu prihlášky na halový turnaj zaslať na sekretariát SOFZ v termíne do 6.2.2012.Propozície turnaja spolu s vylosovaním budú zverejnené v nasledujúcich Ú.S. SOFZ.
SNV-Domaňovce
Komentáre
Prehľad komentárov
Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-avis-femme/
Can you remain in effect the pressure
(APsydayral, 13. 10. 2018 21:46)