|
August |
4.-8. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Guatemala City (GUA) |
11.-15. |
ITTF Pro Tour, Incheon City (KOR) |
12.-15. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, San Salvador (SAL) |
12.-13. |
Satelit – Havířov (CZE) |
13.-15. |
Flanders Tournament, Ostend (BEL) |
15.-16. |
Satelit – Hluk (CZE) |
18.-19. |
Satelit – Topoľčany |
18.-22. |
ITTF Pro Tour, Shouzou (CHN) |
21.-26. |
Youth Olympic Games, Singapore (SIN) |
27.-29. |
Euro Minichamps, Strassbourg (FRA) |
28. |
1. SPM, dorast, ŠKST Topoľčany |
28. |
SP, Memoriál Mariána Lichnera O Pohár primátora mesta. Banská Štiavnica |
|
September |
1.-5. |
ITTF Junior Circuit, Funchal (POR) |
3.-5. |
Flanders Tournament, Brussels (BEL) |
4. |
1. SPM, staršie žiactvo, ŠKST Topoľčany |
4. |
SP, Mildeho memoriál, Ružomberok |
8.-12. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Guayaquil (ECU) |
11.-19. |
Majstrovstvá Európy mužov a žien, Ostrava (CZE) |
11. |
SP, Pohár Dukelských hrdinov, Prešov |
11. |
1.SPM, mladšie žiactvo, Valaliky |
18. |
SP, Štrauchov memoriál, Tr. Teplá |
18. |
1.SPM, najmladšie žiactvo, Valaliky |
21. |
Superliga - 1.kolo |
23.-26 |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Santiago (CHI) |
23.-26. |
Open Youth, Vrnjacka Banja (SRB) |
24.-26. |
Women`s World Cup, Kuala Lumpur (MAS) |
25.-26. |
ETTU Cup – 1.kolo, muži |
25. |
Extraliga, 1.liga M a Ž - 1.kolo |
26. |
Extraliga dorastu - 1.kolo |
26.-3. |
Junior Open, Gold Coast (AUS) |
28. |
Superliga - 2.kolo |
28.-1. |
World Team Cup, Dubai (UAE) |
30.-3. |
Open, Sofia (BUL) |
|
Október |
2. |
SP, Kolan Cup, Veľká Mača |
2.-3. |
Dunajský pohár |
5. |
Superliga - 3.kolo |
9.-10. |
ETTU Cup – 2.kolo, muži, 1.kolo ženy |
9.-10. |
Extraliga muži - 2.kolo |
9. |
Extraliga ženy, 1.liga muži a ženy- 2.kolo |
12.-13. |
Euro-Asia All Stars Events, Mons (BEL) |
13.-17. |
ITTF Pro Tour, Harkany (HUN) |
16. |
SP, Veľká cena Ivanky, Ivanka pri Dunaji |
16.-17. |
Masters Minimes, Blegny (BEL) |
19. |
Superliga - 4.kolo |
20.-24. |
ITTF Pro Tour, Wels (AUT) |
23. |
Extraliga dorastu - 2.kolo |
29.-31. |
Men`s World Cup, Magdeburg (GER) |
30.-31. |
ETTU Cup – 2.kolo, ženy |
30.-31. |
Extraliga muži - 3.kolo |
30. |
Extraliga ženy, 1.liga muži a ženy - 3.kolo |
|
November |
1.-7. |
ITTF Cadet Challenge & Junior Circuit Finals Hyderabad (IND) |
5.-7. |
Slovak Cadet Open 2010, Bratislava |
5.-7. |
Swedish Cadet Open Championships (Vallingby/Stockholm, SWE) |
9. |
Superliga - 5.kolo |
10.-14. |
ITTF Pro Tour, Warsaw (POL) |
13.-14. |
Extraliga muži - 4.kolo |
13. |
Extraliga ženy, 1.liga muži a ženy- 4.kolo |
18.-21. |
Serbian Open Championships, Subotica (SRB) |
19.-21. |
Majstrovstvá Európy v miešanej štvorhre, Subotica (SRB) |
20.-21. |
1st Swiss Table Tennis Open (Lausanne, SUI) |
20. |
2.SPM, dorastenci, STO Valaliky |
20. |
2.SPM, dorastenky, ŠSK Centrál Svidník |
27.-28. |
ETTU Cup - 3.kolo, muži a ženy |
27.-28. |
Extraliga muži - 5.kolo |
27. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 5.kolo |
27. |
2.SPM, mladší žiaci, Gasto Galanta |
28. |
2.SPM, mladšie žiačky, STK Lučenec - Kalinovo |
30. |
Superliga - 6.kolo |
30.-2. |
Wolkswagen Cup, (GER) |
|
December |
2.-5. |
Finlandia Open 2010 (Helsinki, FIN) |
4. |
2.SPM, starší žiaci, STO Valaliky |
4. |
2.SPM, staršie žiačky, ŠSK Centrál Svidník |
4.-11. |
Majstrovstvá Sveta juniorov, Bratislava (SVK) |
16.-19. |
ITTF Pro Tour Grand Finals |
17.-19. |
Open Youth, Tavira (POR) |
18.-19. |
Extraliga muži - 6.kolo |
18. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 6.kolo |
18. |
2.SPM, najmladší žiaci, STK Pezinok |
18. |
2.SPM, najmladšie žiačky, TTC Majcichov |
|
Január |
7.-9. |
Mini Cadet Open, Tata (HUN) |
11.-12. |
Tournament of Champions, (CHN) |
15.-16. |
Extraliga muži - 7.kolo |
15. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 7.kolo, 1.liga ženy - 5.kolo |
18.-22. |
ITTF Pro Tour, Velenje (SVN) |
21.-23. |
Open Cadet, (HUN) |
22. |
3.SPM, najmladší žiaci, KST Trnava |
22. |
3.SPM, najmladšie žiačky, ŠKST Topoľčany |
25. |
Superliga - 1.kolo playoff |
26.-30. |
ITTF Pro Tour, Sheffield (ENG) |
28.-30. |
ETTU Youth TOP10, Schwechat (AUT) |
29.-30. |
Extraliga muži - 8.kolo |
29. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 8.kolo, 1.liga ženy - 6.kolo |
|
Február |
1. |
Superliga - 2.kolo playoff |
2.-6. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Hodonin (CZE) |
3.-6. |
Molnar Cup, Budapest (HUN) |
4.-6. |
ETTU TOP12, Liege (BEL) |
9.-13. |
ITTF Pro Tour, Doha (QAT) |
12. |
3.SPM, dorastenci, STK Lučenec - Kalinovo |
12. |
3.SPM, dorastenky, BZST (Bratislava) |
15. |
Superliga - 3.kolo playoff |
15.-20. |
ITTF Pro Tour, Kuwait City (KUW) |
19.-20. |
Extraliga muži - 9.kolo |
19. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 9.kolo |
19. |
3.SPM, mladší žiaci, STK Pezinok |
19. |
3.SPM, mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica |
22. |
Superliga - 4.kolo playoff |
23.-26. |
ITTF Pro Tour, Dortmund (GER) |
23.-26. |
ITTF Junior Circuit, Safir (SWE) |
26. |
3.SPM, starší žiaci, STK Levice |
26. |
3.SPM, staršie žiačky, Slobytermia Stará Ľubovňa |
|
Marec |
2.-6. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Lignano (ITA) |
5.-6. |
M-SR M+Ž -Bratislava |
9.-13. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Cairo (EGY) |
12.-13. |
Extraliga muži - 10.kolo |
12. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 10.kolo, 1.liga ženy - 7.kolo |
16.-20. |
ITTF Pro Tour, Warsaw (POL) |
16.-20. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Tal Oroqq (MLT) |
18.-20. |
Malacky Open - mini&mini mini cadet Malacky |
19. |
Extraliga dorastu - 4.kolo |
22.-25. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Tunis (TUN) |
25.-27. |
Bistrita Cup (ROU) |
26.-27. |
Extraliga muži - 11.kolo |
26. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 11.kolo, 1.liga ženy - 8.kolo |
31.-3. |
ITTF Junior Circuit, Tata (HUN) |
|
Apríl |
1.-4. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Cape Town (RSA) |
2. |
4.SPM, mladší žiaci, KST Trnava |
2. |
4.SPM, mladšie žiačky, ŠK ŠOG Nitra |
5.-9. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Barquisimeto (VEN) |
6.-10. |
ITTF Pro Tour, Benidorm (ESP) |
9. |
4.SPM, najmladší žiaci, VSTK Vranov |
9. |
4.SPM, najmladšie žiačky, ŠK ŠOG Nitra |
9.-10 |
Extraliga muži - 12.kolo |
9. |
Extraliga ženy, 1.liga muži - 12.kolo |
14. |
Extraliga muži - semifinále (1.stretnutie) |
16. |
Extraliga muži - semifinále (2.stretnutie) |
16. |
4.SPM, dorastenci, Slobytermia Stará Ľubovňa |
16. |
4.SPM, dorastenky, STO Valaliky |
17. |
1.liga muži - nadstavba o záchranu |
18.-21. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Linz (AUT) |
19. |
Superliga - 5.kolo playoff |
21. |
Extraliga muži - semifinále (3.stretnutie) |
21.-24. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Dededo (GUA) |
23.-24. |
Baltic Cup, Tallin (EST) |
26. |
Superliga - 6.kolo playoff |
27.-1. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, (FRA) |
28.-30. |
Open, Luxembourg (LUX) |
28. |
Extraliga muži - finále (1.stretnutie) |
30. |
Extraliga muži - finále (2.stretnutie) |
30. |
Extraliha ženy - finále extraligy |
30. |
4.SPM, starší žiaci, STK Lučenec - Kalinovo |
30. |
4.SPM, staršie žiačky, VSTK Vranov |
|
Máj |
3. |
Extraliga muži - finále (3.stretnutie) |
3.-7. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Platja d'Aro(ESP) |
7. |
Majstrovstvá SR družstiev, mladší žiaci |
8.-15. |
Majstrovstvá Sveta mužov a žien, Rotterdam (NED) |
14. |
Majstrovstvá SR družstiev, starší žiaci |
21.-22. |
Majstrovstvá SR, najmladšie žiactvo |
21. |
Majstrovstvá SR družstiev dorastu (nadstavba dorasteneckej extraligy) |
21. |
Kvalifikácia do Extraligy dorastu |
25.-29. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Wladyslawowo (POL) |
27.-29. |
Youth Prague Open (CZE) |
|
Jún |
4.-6. |
Majstrovstvá SR, staršie žiactvo |
8.-12. |
ITTF Pro Tour, Rio De Janeiro (BRA) |
11.-12. |
Majstrovstvá SR, dorast |
15.-19. |
ITTF Pro Tour, (CHN) |
15.-19. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Taiyuan (CHN) |
18.-19. |
Majstrovstvá SR, mladšie žiactvo |
20.-25. |
European Veterans Championships, Liberec (CZE) |
22.-26. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Chengdu (CHN) |
26. |
ITTF Junior Circuit & Cadet, Lima (PER) |
29.-3. |
ITTF Pro Tour, (KOR) |
|
Júl |
7.-11. |
ITTF Pro Tour, Kobe (JPN) |
15.-24. |
Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov |