Denné programy volieb v r. 2009
VOĹBY DO EP 2009, VÚC 2009 – ARCHÍV
28. 11. 2009 Sobota
Banskobystrický kraj, 7:00 – 22:00, 2. kolo voľby predsedu samosprávneho kraja – župana
Bratislavský kraj, 7:00 – 22:00, 2. kolo voľby predsedu samosprávneho kraja – župana
Prešovský kraj, 7:00 – 22:00, 2. kolo voľby predsedu samosprávneho kraja – župana
Trenčiansky kraj, 7:00 – 22:00, 2. kolo voľby predsedu samosprávneho kraja – župana
25. 11. 2009 Streda
Košice, budova Tabačky, Strojárenská 1, 17:00 – 21:00, Oslávme 20 rokov slobody!, diskusia a koncert pre mladých v Košiciach s Ivetou Radičovou!, Nová generácia
21. 11. 2009 Sobota
Trnava, RADNICA, Hlavna 1, Trnava, 10:00 – 13:00, Fórum mladých, workshop: Rozhodnime o Slovensku vo voľbách 2010
17. 11. 2009 Utorok
Bratislava, Demonštrácia k 20. výročiu nežnej kontrarevolúcie, 14:00, zraz na Vajanskom nábreží, kde začne pochod, presun na Kollárovo námestie, 15:00 demonštrácia, občianske združenie Vzdor, viac info: na Facebooku
16. 11. 2009 Pondelok
Trnava, Kino Hviezda, Paulínska ulica, 16:30, dokumentárny film Ústavu pamäti národa „NOVEMBER + 20,“ diskusia s režisérom Ondrejom Krajňákom a autorom knihy "Kým prišiel November" Júliusom Brockom, pozýva KDH,
14. 11. 2009 Sobota
Slovensko, 8 krajov, 90 obvodov, 5 902 okrskov, 7:00 – 22:00, Voľby poslancov a predsedov (županov) samosprávnych krajov
12. 11. 2009 Štvrtok
7:00 – ZAČALO PREDVOLEBNÉ A VOLEBNÉ MORATÓRIUM
11. 11. 2009 Streda
Bratislava, Miletičova ul., 12.00 - 15.00, Stretnutia s občanmi, Mgr. Petra Masácová, kandidátka koalície KDH, OKS, SDKÚ - DS, SMK - MKP
Bratislava, Dom kultúry, Vajnorská 21, vystúpenie kúzelníka a karneval pre deti a rodičov, Mgr. Petra Masácová, kandidátka koalície KDH, OKS, SDKÚ - DS, SMK - MKP
10. 11. 2009 Utorok
Banská Bystrica, námestie, 14.30, stretnutie s občanmi pri pečení gaštanov, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Banská Bystrica, námestie, 15.30, koncert Petra Cmorika, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
9. 11. 2009 Pondelok
Prešov, Centrum voľného času J.P.II pri kostole Krista Kráľa v Prešove na Sekčove, 19:00 - 21:00, Dokázali sme po 20 rokoch, že vieme žiť slobodne? Michal Krupa a Martin Komár, Konzervatívni demokrati Slovenska, hostia: Fero Mikloško, Vlado Palko a nábožensky prenasledovaní kňazi a rehoľníci, pozvánka na Facebooku
Zvolen, námestie, 14:30, stretnutie s občanmi pri pečení gaštanov, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Zvolen, námestie, 16:00, koncert Petra Cmorika pre Zvolenčanov, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
8. 11. Nedeľa
Banská Bystrica, 14:30, účasť na stretnutí členov KDH v Banskej Bystrici, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Trenčianske Teplice, konferenčná miestnosť v Krištof Plaza, 17:00 – 18:30, diskusné fórum s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
Trenčín, Hotel Tatra, 10:00 – 12:00, diskusia s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
7. 11. Sobota
Bratislava – Petržalka, DOM KULTÚRY ZRKADLOVÝ HÁJ, Rovniankova 1, 19:00 – 5:00 (nedeľa 8. novembra), účinkujú: Folklórny súbor Ekonóm, Šarišan, Skorušina, Šumiačan, Ľudová hudba Pecníkovci, Rozkazovačky z Očovej, spev: V. Homola, M. Kandráčová, J. Ambróz, M. Filo a ľudová hudba Borievka, pozýva: Bajan Vladimír, Ing., kandidát na župana, nezávislý
Nemce, 10:00, stretnutie s občanmi na zabíjačkových hodoch, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Polomka, 19:00, účasť na slávnosti k 55. výročiu založenia folklórneho súboru Brezinky, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Trenčín, obchodné stredisko Južanka, sídlisko Juh , 10:00 – 15:00, individuálne diskusie s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
6. 11. 2009 Piatok
Lučenec, 14:30, hlavná ulica, stretnutie s občanmi pri pečení gaštanov, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Lučenec, 16:30, Verejná diskusia s občanmi v Lučenci za účasti Ivety Radičovej a ľudovej hudby Ďatelinka, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Partizánske, Dukas centrum, diskusné fórum, 14.00-18.00, diskusné fórum s občanmi, kandidáti na poslancov za okres Púchov, SDKÚ - DS, KDH
Zlaté Moravce, pred obchodným domom Jednota, od 16:15, Podpisová akcia za vyhlásenie referenda, info na http://www.referendum2009.sk, JUDr. Milan Kozický, kandidát na poslanca VÚC za SaS
5. 11. 2009 Štvrtok
Banská Bystrica, 17:00, diskusia a čaša vína s osobnosťami v Banskej Bystrici, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Púchov, Hotel Willi, 17:00 – 19:00, diskusné fórum s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
Považská Bystrica, virtuálne, 2. – 5. novembra 24:00, elektronické voľby spoločných kandidátov Voličského spolku Považská Bystrica spomedzi kandidátov, ktorí prijali „minimum slušného politika“ a . prešli výberom, piati najúpsešnejší kandidáti budú kandidátmi Voličského spolku občanov okresu Považská Bystrica pre voľby 14. novembra, registrácia: http://volby.otvorene.sk/volicsky-spolok/pb/index
Revúca, námestie, 15:00, stretnutie s občanmi pri pečení gaštanov, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Médiá, 5. 11. 2009 Štvrtok:
STV 2, 16:30 – 19:30, diskusia s kandidátmi na župana, za účasti Juraja Blanára, žilinského župana, kandidáta na župana, Hnutie za demokraciu, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Slobodné Fórum, Slovenská národná strana, SMER - sociálna demokracia, Strana zelených
STV 2, 21:55, diskusia s kandidátmi na župana, repríza, za účasti Juraja Blanára, žilinského župana, kandidáta na župana, Hnutie za demokraciu, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Slobodné Fórum, Slovenská národná strana, SMER - sociálna demokracia, Strana zelených
4. 11. 2009 Streda
Bratislava, Dom kultúry, Stromová ulica (Kramáre), 16:00, Vystúpenie kúzelníka Petra Šestáka a karneval, najkrajšie masky dostanú cenu a všetky deti sladkosti, VSTUP VOĽNÝ - pozýva Mgr. Petra Masácová, kandidátka koalície KDH, OKS, SDKÚ - DS, SMK - MKP
Nové Mesto nad Váhom, Mestské kultúrne stredisko, Hviezdoslavova 2, výstavná sieň, 2. poschodie, 17:00 – 18:30, diskusné fórum s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
Považská Bystrica, virtuálne, 2. – 5. novembra 24:00, elektronické voľby spoločných kandidátov Voličského spolku Považská Bystrica spomedzi kandidátov, ktorí prijali „minimum slušného politika“ a . prešli výberom, piati najúpsešnejší kandidáti budú kandidátmi Voličského spolku občanov okresu Považská Bystrica pre voľby 14. novembra, registrácia: http://volby.otvorene.sk/volicsky-spolok/pb/index
3. 11. 2009 Utorok
Považská Bystrica, virtuálne, 2. – 5. novembra 24:00, elektronické voľby spoločných kandidátov Voličského spolku Považská Bystrica spomedzi kandidátov, ktorí prijali „minimum slušného politika“ a . prešli výberom, piati najúpsešnejší kandidáti budú kandidátmi Voličského spolku občanov okresu Považská Bystrica pre voľby 14. novembra, registrácia: http://volby.otvorene.sk/volicsky-spolok/pb/index
Rimavská Sobota, námestie, 15:00, stretnutie s občanmi pri pečení gaštanov, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Trenčín, Dom dôchodcov, Lavičková ulica, 10.00-11.00, diskusia s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
2. 11. 2009 Pondelok
Dubnica nad Váhom, Bábková sála Domu kultúry, 16:00 - 18:30, diskusné fórum s občanmi, Martin Fedor, kandidát na župana, SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
Tornaľa, 17:30, stretnutie s občanmi, Jozef Mikuš, kandidát na župana. SDKÚ - DS, KDH, SaS, OKS, KDS
Považská Bystrica, virtuálne, 2. – 5. novembra 24:00, elektronické voľby spoločných kandidátov Voličského spolku Považská Bystrica spomedzi kandidátov, ktorí prijali „minimum slušného politika“ a . prešli výberom, piati najúpsešnejší kandidáti budú kandidátmi Voličského spolku občanov okresu Považská Bystrica pre voľby 14. novembra, registrácia: http://volby.otvorene.sk/volicsky-spolok/pb/index
24. 10. Sobota
Prešov, Prezidentská piváreň, Svätoplukovej ulica 1, 18.00 hod., Dajte si pivo s Paľom Hagyarim! Pýtajte sa a diskutuje s primátorom mesta Prešov a kandidátom na predsedu PSK osobne v neformálnej atmosfére pri dobrom pive o veciach verejných, o meste Prešov, o Prešovskom kraji
23. 10. Piatok
Prešov, Prezidentská piváreň, Svätoplukovej ulica 1, 18.00 hod., Dajte si pivo s Paľom Hagyarim! Pýtajte sa a diskutuje s primátorom mesta Prešov a kandidátom na predsedu PSK osobne v neformálnej atmosfére pri dobrom pive o veciach verejných, o meste Prešov, o Prešovskom kraji
Trenčín, verejná diskusia, Béla Bugár, Most – Híd
22. 10. Štvrtok
Žilina, hotel Slovakia, 17:00 – 18:30, Návrat domov - stretnutie s Jánom Figeľom, predsedom KDH
20. 10. Utorok
Trnava, Aula MTF, Paulínska ul., 17:00, stretnutie s Jánom Figeľom a podpredsedami KDH, pozvánka
2. 10. 2009
Bratislava, centrála KDH, Bajkalská 25, 10:30, tlačová beseda o podpore KDH kandidátovi na župana Trnavského samosprávneho kraja Alojzovi Přidalovi, účasť: Ján Figeľ, predseda KDH, Milan Hort, podpredseda SDKÚ-DS, Alojz Přidal, predseda KR KDH v Trnave, Michal Blažek, predseda RZ SDKÚ-DS v Trnave a Gabriel Pavelek, kandidát na župana TTSK
22. 8. Sobota
Hrušovská paráda, stretnutie s občanmi, Slobodné fórum, Zuzana Martináková, predsedníčka SF, Milan Kepeňa, KP SF Banskobystrický kraj
16. 8. Nedeľa
Púť na Staré Hory a návšteva Španej Doliny, doprava je zabezpečená z Trnavy klimatizovaným autobusom, odchod spred Železničnej stanice o 6:30 h, cena zájazdu je 10 €, info: Mgr. Branislav Jáger, KDH - Trnavský kraj
VOĽBY DO EP
5. 6, Piatok
Banská Bystrica, železničná stanica, EuroVlak, 10:00 – 18:00 hod Informačný stan pred vozňom, (10:00 – 13:00, 14:00 – 18:00) – aktivity pre školy, živá knižnica – možnosť diskusie so zaujímavými ľuďmi z oblasti európskych inštitúcií a realizátorov projektov v priestoroch vozňa, vedomostné a zábavné súťaže pre mládež
Bratislava, Aupark, 9:00 - 21:00, Strana zelených, Jana Budáčová
4. 6. Štvrtok
Košice, OD Tesco (Hlavná ulica), 10:30 - 13:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, železničná stanica, EuroVlak, 10:00 – 18:00 hod Informačný stan pred vozňom, (10:00 – 13:00, 14:00 – 18:00) – aktivity pre školy, živá knižnica – možnosť diskusie so zaujímavými ľuďmi z oblasti európskych inštitúcií a realizátorov projektov v priestoroch vozňa, vedomostné a zábavné súťaže pre mládež
3. 6. Streda
Slovensko, STV 2, 21:30, Okrúhly stôl (beseda s volebnými lídrami kandidujúcich parlamentných aj mimoparlamentných strán k voľbám do EP), s Dušanom Švantnerom (SNS), Ľudmilou Farkašovskou (Slobodné fórum), Michalom Havranom (LIGA, občiansko – liberálna strana), Štefanom Horváthom (SDĽ)
Banská Bystrica, Námestie SNP, stánok SDKÚ a okolie, 14:00 – do večera, SDKÚ, Juraj Šváč
Bernolákovo, Hlavná, 17:30 – 19:00, Diskusia s kandidátom do EP, KSS, Karol Ondriaš, poriadateľ: OV KSS Senec, info: Ivan Lulják, 0902/ 136 849, ivan.luljak@gmail.com
Bratislava, Aupark, 12:00, SDKÚ,
Bratislava - Staré Mesto , Hviezdoslavovo nám., 12:00, SDKÚ
Bratislava, 11:00, tlačová konferencia, SDKÚ
Čadca, Reštaurácia Tatra, Palárikova ul., 18.00, KDH, Anna Záborská
Košice, Tesco (Trolejbusová ulica), 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, pešia zóna, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, Tesco (Nad Jazerom), 17:30 - 19:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Neverice (okr. Zlaté Moravce), 18.00, SMER - SD, Gabika Kečkéšová
Poprad, železničná stanica, EuroVlak, 10:00 – 18:00 hod Informačný stan pred vozňom, (10:00 – 13:00, 14:00 – 18:00) – aktivity pre školy, živá knižnica – možnosť diskusie so zaujímavými ľuďmi z oblasti európskych inštitúcií a realizátorov projektov v priestoroch vozňa, vedomostné a zábavné súťaže pre mládež
Tajov (okr. Banská Bystrica), dopoludnia, SDKÚ, Juraj Šváč
Zlaté Moravce, námestie, 14:00, SMER - SD, Gabika Kečkéšová
Žilina, Námestie A. Hlinku pri Tescu, 15:00, KDH, Anna Záborská
2. 6. Utorok
Slovensko, STV 2, 21:30, Okrúhly stôl (beseda s volebnými lídrami kandidujúcich parlamentných aj mimoparlamentných strán k voľbám do EP)
Banská Bystrica, Dom kultúry, Nám. Slobody, SDKÚ
Banská Bystrica, pešia zóna, 16:00 – 18:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Bratislava, Dom kultúry Zrkadlový háj, 18:00, EURO Majáles, SMER - SD, Róbert Fico a kandidáti strany Smer – sociálna demokracia na eruoposlancov
Považská Bystrica, zasadačka Mestského úradu, 19:30, KDH, Anna Záborská
Trnava, Trojičné námestie, 11:00 – 13:00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Mária Majdová
Zvolen, centrum, 13:30 – 15:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Žiar nad Hronom, TESCO, 10:30 - 12:00, Strana zelených, Jana Budáčová
kde: pešia zóna, Banská Bystrica
Žilina, železničná stanica, EuroVlak, 10:00 – 18:00 hod Informačný stan pred vozňom, (10:00 – 13:00, 14:00 – 18:00) – aktivity pre školy, živá knižnica – možnosť diskusie so zaujímavými ľuďmi z oblasti európskych inštitúcií a realizátorov projektov v priestoroch vozňa, vedomostné a zábavné súťaže pre mládež
1. 6. Pondelok
Slovensko, STV 2, 21:30, Okrúhly stôl (beseda s volebnými lídrami kandidujúcich parlamentných aj mimoparlamentných strán k voľbám do EP)
Dolný Kubín, pešia zóna, Park M. Kukučína, 11:00 - 12.00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Mária Majdová
Ružomberok, Mostová ulica, 12:30 – 14:00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Mária Majdová
Ružomberok, Terasa pred hotelom Kultúra, ulica A. Bernoláka, 14:30, KDH, Anna Záborská
Martin, Mestský úrad – zasadačka, 17.00, KDH, Anna Záborská
Trnava, Euromajáles, 18.30, SMER - SD, Gabika Kečkéšová
Trnava, železničná stanica, EuroVlak, 10:00 – 18:00 hod Informačný stan pred vozňom, (10:00 – 13:00, 14:00 – 18:00) – aktivity pre školy, živá knižnica – možnosť diskusie so zaujímavými ľuďmi z oblasti európskych inštitúcií a realizátorov projektov v priestoroch vozňa, vedomostné a zábavné súťaže pre mládež
Žilina, pešia zóna, Nám. A. Hlinku, 15:45 – 17:00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Mária Majdová
31. 5. Nedeľa
Liesek, Kultúrny dom, 15.00, KDH, Anna Záborská
Trstená, Mestské kultúrne stredisko, 16:30, KDH, Anna Záborská
Zvolen, Dom kultury, Euromajáles, 18.30, SMER - SD, Gabika Kečkéšová
30. 5. Sobota
Bratislava, Sad Janka Krála, 12:00 - 16:00, Stretnutie so Zelenými s Rakúska (Die Grünen), Strana zelených, Ulrike Lunacek, Jana Budáčová
Trenčín, letisko, 12:00 – 18:00, SMER - SD (Autobusy budú pristavené aj v Bratislave – Petržalke)
Trenčín, Mierové námestie 16.00, Deň sociálnej demokracie, SMER - SD (Autobusy budú pristavené aj v Bratislave – Petržalke)
29. 5. Piatok
Bratislava, Kampaň Železná studienka, koná sa ale na inom mieste – v bratislavskom lesoparku, 15:00 - 17:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Bratislava, Bažant na mlynoch, Mlynská dolina, 19:00 - 24:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Dolný Kubín, Hviezdoslavovo námestie, 16:00, KDH, Anna Záborská
Košice, plážové kúpalisko Nad jazerom, 15:30, Občiansko liberálna strana LIGA, Krajská a okresná rada strany, teológ Michal Havran, právnička Martina Čierna, Michal Géci
Tvrdošín, Sála kultúrneho strediska pri hasičoch, 18:30, KDH, Anna Záborská
28. 5. Štvrtok
Bardejov, Hotel Šariš, 18.00, KDH, Anna Záborská
Prešov, Hlavná ulica, 16.00, KDH, Anna Záborská
Senica, Tesco, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Pezinok, Tesco, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Bratislava - Petržalka, Tesco, 17:30 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Žilina Trnava, SDKÚ
27. 5. Streda
Banská Bystrica, Námestie SNP, 11:00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Svetozár Gavora, Karol Jadaš
Galanta, Tesco. 16:30 - 18:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Martin, pešia zóna, 15:00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Svetozár Gavora, Karol Jadaš
Nitra Trnava, SDKÚ
Nové Zámky, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Poprad, Námestie Sv. Egídia, 15.30, KDH, Anna Záborská
Spišská Nová Ves, Reduta – koncertná sála, 17:30, KDH, Anna Záborská
Šaľa, Tesco, 13:30 - 15:30, Strana zelených, Jana Budáčová
26. 5. Utorok
Komárno, 17:30 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, Hlavná ulica pri Imaculate, o 15.00, KDH, Anna Záborská
Levice, Tesco, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Nitra, Piaristická ulica, 11:00, KDS – OKS + Libertas, Vladimír Palko, František Mikloško, Pavol Minárik, Andrej Pavlík, Karol Jadaš
Štúrovo, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Trenčín, SDKÚ
Vranov nad Topľou, Mestský dom kultúry, estrádna sála, 18.00, KDH, Anna Záborská
25. 5. Pondelok
Banská Bystrica, pešia zóna, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Bardejov, Mestská športová hala, 17:30, SMER - SD
Humenné, Vihorlatské osvetové stredisko, Sokolovská 11, 18.00, KDH, Anna Záborská
Kremnica, 17:00 - 18:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Michalovce, Námestie osloboditeľov, 15.00, KDH, Anna Záborská
Prešov, Obvodný úrad, Nám. Mieru 3 Prešov, 16:00, Slobodné fórum, Zuzana Martináková, predsedníčka SF, Ľudmila Farkašovská, podpredsedníčka SF, Jozef Dušenka, predseda KR SF Prešovský kraj
Trnava, Kino Hviezda, Paulínska ul. 1, 18:00, SDKÚ, M.Dzurinda, E.Kukan, P.Šťastný, P.Kubovič, M.Gaľa, Š.Mikula, M.Török, M.Blažek, M.Hort, I.Štefanec, Z.Horváth, M.Vášáryová, Peter Šťastný Milan Gaľa Pavol Kubovič
Zvolen, pešia zóna, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Žiar nad Hronom, Tesco, 19:30 - 21:00, Strana zelených, Jana Budáčová
24. 5. Nedeľa
Kežmarok, Mestské kultúrne stredisko, 16.00, KDH
Košice, Tesco, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, pešia zóna, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Lučenec, Tesco, 18:00 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Prešov, Divadlo DJZ, Nám. Legionárov 6 (vedľa hotela Dukla), 18:00, SMER - SD
Žilina, SNS, Vladimír Čečot, Ján Slota
23. 5. – Sobota
Humenné, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, Jumbo centrum, Masarykova 2, 18:30, SMER - SD
Spišská Nová Ves, námestie, pri Redute, 15:30, SNS, Vladimír Čečot, Okresná rada SNS
Vranov nad Topľou, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Trebišov, 17:30 - 19:30, Strana zelených, Jana Budáčová
22. 5. Piatok
Banská Bystrica, Námestie SNP, 15.30, KDH, fotografie + reportáž
Bardejov, centrum, 14:00 – 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Michalovce, Veľká sála Mestského kultúrneho strediska Michalovce, nám. Osloboditeľov, 18:30, SMER - SD
Prešov, Tesco, 18:00 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Spišská Nová Ves, Tesco, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Zvolen, reštaurácia Centrum, Kozáčekova ulica, 17.30, KDH, fotografie + reportáž
21. 5. Štvrtok
Bratislava, Znievska 2, SOŠ podnikania, 18:00, Slobodné fórum, Zuzana Martináková, predsedníčka SF, Ľudmila Farkašovská, podpredsedníčka SF pre zahr. vzťahy
Hlohovec, hotel Jeleň, Námestie Sv. Michala o 18.30, KDH, fotografie + reportáž
Košice, Letná 27, 10:30 – 11:00, KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Minárik, Takáč
Košice, Hlavná ul., 13:30 14:30, KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Minárik, Takáč
Levoča, 17:30 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Liptovský Mikuláš, Tesco, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Piešťany, Námestie Slobody, o 15.00, KDH, fotografie + reportáž
Poprad, Tesco, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Rimavská Sobota, Kultúrny dom, 18:30, SMER - SD
Rožňava, Radnica, 16:00 – 17:30, KDS – OKS + Libertas, Palko, Osuský, Takáč, Bauer, Minárik
Zvolen, SDKÚ
20. 5. Streda
Bardejov, Radničné nám., 13:00 – 14:00, KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Pčolinská, Minárik, Takáč
Humenné, pred kaštieľom, 16:00 – 16:30. KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Pčolinská, Minárik, Takáč
Martin, Tulip, 13:30 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Poprad, verejná diskusia s občanmi, SDKÚ, Marián Török
Prešov, Hlavná ulica, 10:00 – 11:30, KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Takáč
Ružomberok, Tesco, 17:30 - 19:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Senica, míting sa uskutočnil o 19.00, KDH, fotografie + reportáž
Trnava, míting sa uskutočnil o 16.00, KDH, fotografie + reportáž
Vranov n/Topľou, Nám. Slobody, 15:00 – 15:20, KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Pčolinská, Minárik, Takáč
Žilina, OC Dubeň, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
19. 5. Utorok
Ilava, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Košice, BoženkaFest, 14:30 – 15:30, KDS – OKS + Libertas, Palko, Bauer, Takáč
Košice, Internát B.Němcovej, salónik 1. posch., 19:00 – 20.30, Palko, Bauer, Takáč
Krompachy, SDKÚ, Eduard Kukan, článok
Partizánske, míting sa uskutočnil o 17.30, KDH, fotografie + reportáž
Považská Bystrica, Tesco, 17:30 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Prievidza, míting sa uskutočnil o 15.00, KDH, fotografie + reportáž
Spišská Nová Ves, SDKÚ, Eduard Kukan, Marián Török, článok
Trenčín, Tesco, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
18. 5. Pondelok
Hlohovec, Kaufland, 10:30 - 12:30, Strana zelených, Jana Budáčová
Nitra, míting sa uskutočnil o 16.00, KDH, fotografie + reportáž
Nové Mesto nad Váhom, Tesco, 17:30 - 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Piešťany, MsÚ, 14:00 - 16:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Prešov, verejná diskusia s občanmi, SDKÚ, Marián Török
Topoľčany, míting sa uskutočnil o 18.00, KDH, fotografie + reportáž
Trenčín, Krajský úrad, KDS – OKS + Libertas, Palko, Mikloško, Osuský, Pavlík, 17:30 – 19:00,
17. 5. Nedeľa
Bratislava, Hviezdoslavovo námestie, 12:00 -15:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Bratislava, Železná studienka, 16:00 - 19:00, Strana zelených, Jana Budáčová
Levice, míting sa uskutočnil o 15.00, KDH, fotografie + reportáž
16. 5. Sobota
Nitra, 13:00 – 16:00, Štefánikova trieda, pešia zóna, Strana zelených, Jana Budáčová
Rožňava, SMK, maďarská verzia stránky
Trnava, Shoping park Arkadia, Veterná 40/A, 18:00 – 20:00, Strana zelených, Jana Budáčová
15. 5. Piatok
Bratislava, míting sa uskutočnil o 16.00, KDH, fotografie + reportáž
Pezinok, míting sa uskutočnil o 19.00, KDH, fotografie + reportáž
14. 5. Štvrtok
Michalovce, Reštaurácia Zlatý býk, 16:30, verejná diskusia s občanmi, SDKÚ, Marián Török
13. 5. Streda
Levoča, Mestské divadlo, 17:00, verejná diskusia s občanmi, SDKÚ, Marián Török