štvorhra žien (6.6.)

kontakty

pravidlá

6.6.

Černaj-Bartko 7:5,7:5 , pekný dvojhodinový zápas , viedol som 3:0, potom súper vyrovnal , do jedenásteho gemu sme si držali podania , následne som stratil svoj servis a súper dotiahol set do víťazného konca , v druhom som začal agresívnejšie , no prvých 6 podaní sme sa brejkli , potom som si udržal svoje a hneď vzápätí vzal aj súperove , za stavu 5:3 z môjho pohľadu som podával , mal som asi 3 setbally , no nevyužil som ani jeden a súper už dotiahol , robil som pomerne veľa chýb a súper bol behavejší a o niečo trpezlivejší v koncovke ako ja , vyhral zaslúžene

20.5.

1.  - Mišo hrá v životnej forme a s Vršom bol veľmi blízko k víťazstvu. Tvrdým forhendom tlačil celý 1.set a kedže mu vychádzalo aj podanie, vyhral ho po hodine  7:5. V druhom Vršo ušiel na 4:1, ale Mišo opäť pritlačil a dotiahol na 4:4. V koncovke setu a v supertajbrejku to bolo hlavne o skúsenostiach, ale Mišo zahral skvelý zápas.

2B - Bartko - Fekiač - 6:3,7:5 , výborný dvojhodinový zápas , Ľubo ma preveril , prvých 5 servisov sme si vzali , potom sa mi podarilo do konca setu si svoj udržať , v druhom som viedol 3:0 aj 4:1 , no Ľubo sa dotiahol na 4:4 , v deviatom geme som mal na príjme matchball , no nevyužil som ho , ale v dvanástej hre som si vybojoval ďalšie dva na príjme , a druhým som už nepohrdol , ale súperovi všetka česť !