Choď na obsah Choď na menu

Kamenec pod Vtáčnikom - Slávia Chrenovec 4:1 (1:0)

Hostia pricestovali do Kamenca bez 6 hráčov základnej zostavy a len s 10 hráčmi. V improvizovanej zostave podali bojovný výkon a boli vyrovnaným partnerom domácim hráčom. V prvom polčase držal nádeje hostí na dobrý výsledok brankár Baláž ktorý nastúpil namiesto vykartovaného Ľahkého a podal dobrý výkon. Najskôr chytil hlavičku domácich keď obrancovia Slávie podbehli center. Potom vychytal aj ďalšiu šancu  keď neinkasoval ani z jasnej tutovky domácich. Potom sa osmelili  aj hostia ktorý hrozili hlavne Uličným. Opticky bola ale hra vyrovnaná aj keď viacej šancí si vytvorili domáci hráči a jednu z nich nakoniec aj premenili keď  v samom závere 1. polčasu z hranice šestnástky utešenou strelou otvorili skóre. Po zmene strán domáci hneď v úvode zaznamenali aj druhý gól a ukľudnili hru. Potom sa prebrali aj hráči Slávie. Krásny center Ondriseka ľavačkou usmernil presne k tyči Uličný čím zvýraznil svoj dnešný dobrý výkon. Potom sa hra odvíjala skôr medzi šestnástkami ale opäť v závere polčasu udreli domáci. V záverečných 7 minútach dali 2 góly a upravili skóre zápasu na konečných 4:1 vo svoj prospech. Veľká vďaka ale patrí všetkým hráčom Slávie ktorý bojovali aj keď od začiatku hrali len 10 mužmi ale predsa bojovali a nevzdali sa ani za nepriaznivého stavu.

Zostava Slávie: Baláž - Ondrejovič - Podolec - Šovčík - Dubský - Uličný - Lacko - Ondrisek - Trgiňa - Kán