Choď na obsah Choď na menu

Skačany - Slávia Chrenovec 0:2 (0:2)

V sparnom počasí po daždi nastúpili hostia v plnej zostave, ale na ich výkone to nebolo dlho badať. Prihrávky nenachádzali adresátov, chýbal pohyb a myšllienka. Časom sa to  zlepšovalo, prichádzali šance na obidvoch stranách ale ani jeden z brankárov sa nedal prekvapiť. Potom však prišla jedna z dvoch učebnicových akcií hostí po osi Vojtko - M. Ľahký - Gilan ktorý chladnokrvne zakončil a otvoril skóre zápasu - 0:1 pre hostí. Potom aj domáci vystrčili rožky, hlavne po chybe Ondriseka ktorý kopol "päťku" priamo na nohu domáceho hráča ale brankár P. Ľahký vyrazil jeho strelu na roh. O chvíľu už ale namiesto 1:1 bolo 0:2 keď takmer totožnú akciu znova rozbehol Vojtko ale tentoraz si pripísal finálnu asistenciu Gilan ktorý ideálne vysunul M. Ľahkého. Hra sa po tomto góle odvíjala väčšinou medzi šestnástkami. V závere polčasu sa ešte vo veľkej šanci Uličný ale brankár domácich sa vyznamenal keď reflexívne vyrazil jeho volej. Do druhého polčasu nastúpili hostia s cieľom neinkasovať a udržať výsledok. To sa im aj podarilo aj keď mali šance aj na zveľadenie výsledku, ale takisto mohli aj inkasovať. Domáci mali veľkú šancu na skórovanie po zaváhaní stopérskej dvojice Dubský - Ondrisek, ale svoju šancu nevyužili. Obrovskú šancu na skórovanie mali domáci ešte v závere zápasu ale ich obrovskú šancu bravúrne zlikvidoval P. Ľahký. Hostia si nakoniec teda pripísali na svoje konto víťazstvo nad húževnatým súperom a víťazne sa naladili na posledný zápas sezóny.

Zostava Slávie: Ľahký P. - Lacko - Gilan - Šovčík - Dubský -Uličný (Podolec) - De Abreu (Kán) - Ondrisek - Trgiňa - Ľahký M. - Vojtko