Výsledky 25. kola
I. trieda dospelí – 25. kolo – 16.-17. mája 2009:
Horná Potôň – Štvrtok na Ostrove 2:0(2:0), g.: Salák Ivan (9., 22.)
Čenkovce – FK Zlaté Klasy 4:1(3:1), g.: Kvarda Tibor (15., 29.), Hudec Mário (34., 89.) – Struhár Miroslav (2.)
Janíky – Veľké Blahovo 6:2(2:1), g.: Kotlár Attila (40., 79.), Méry Norbert (10.), Nyársik Ján (51.), Baláž Eduard (70.), Študent Marek (82.) – Klempa Szilárd (35.), Forgáč Milan (84.)
Jahodná – Vydrany 3:0(3:0), g.: Bugár Zoltán (2., 3.), Laboda Imrich (40.)
Kráľovičove Kračany – Holice na Ostrove 3:0(2:0), g.: Lelkes Tomáš (39., 70.), Hromada Alexander (3.)
Lehnice – Trnávka 1:1(1:0), g.: Fedor Ivan (44.) – Tóth Tomáš (70.)
Rohovce – Kostolné Kračany 1:0(0:0), g.: Farkas Juraj (83.)
Malé Dvorníky – Blatná na Ostrove 4:1(1:1), g.: Katona Jozef (66., 87.), Pustay Andrej (30.), Fekete Balázs (69.) – Darvas Zoltán (16.)
Z 24. kola:
Horná Potôň – Čenkovce 0:3 k.- za inzultáciu rozhodcu vedúcim mužstva
Poznámka: Horná Potôň odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009
II. trieda dospelí – 25. kolo – 16.-17. mája 2009:
Šamorín „B“ – Baka 1:3(1:1), g.: Fürdős Ladislav (35.) – Oravec Ladislav (44., 72., 84.)
Potônske Lúky – Veľká Paka 1:1(1:0), g.: Kevický Peter (29.) – Santai Milan (52.)
Padáň – Dolný Štál 4:3(4:1), g.: Badala Pavol (36., 44.), Bódis Tibor (17.), Füsi Vojtech (28.) – Bíró Szabolcs (14.), Horváth Juraj (50.), Bajcsi Alexander (85.)
Ňárad – Nový Život „B“ 1:0(1:0), g.: Nagy András (45.)
Horný Bar – Veľké Dvorníky 0:1(0:0), g.: Végh Ján (76.)
Lúč na Ostrove – Povoda 1:0(1:0), g.: Puha Szabolcs (39.)
Bodíky – Michal na Ostrove 3:1(1:0), g.: Kiss Ernest (56., 60.), Zsigrai Ladislav (22.) – Gyurkovics Csaba (84.)
Ižop – Čilizská Radvaň 5:1(2:0), g.: Ledeczky Imrich (5., 41.), Bozó Peter (49.), Schnell Erik (vlastný gól) (60.), Dinga Balázs (85.) – Machánek Libor (90.)
Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009
III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N6. kolo – 17. mája 2009:
Blahová – Trstená na Ostrove 5:3(4:1), g.: Churý Ján (7., 30., 35., 40.), Popaďák Peter (87.) – Somogyi Jozef (40., 60.), Cséfalvay Balázs (87.)
Sap – Čakany 3:1(1:0), g.: Écsi Ladislav (10.), Jankó Zoltán (48.), Horváth Oskár (65.) – Valacsay Jozef (87.)
Hubice mali voľno
III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N6. kolo – 16.-17.mája 2009:
Jurová – Royal Dunajská Streda 4:1(2:1), g.: Hodossy Krisztián (60., 67.), Sághy František (12.), Nagy Krisztián (16.) – Horváth Peter (36.)
Horné Mýto – Trnávka „B“ 3:1(3:1), g.: Tóth Vojtech (39., 44.), Németh František (15.) – Szalay Alexander (40.)
Mierovo mali voľno
I. trieda ženy – 17. kolo – 16.-17. mája 2009:
Rohovce – Dolný Štál 2:4(1:1), g.: Gažová Andrea (8.), Bognárová Silvia (54.) – Bugárová Anna (10., 62.), Baráthová Anikó (45.), Verbóová Žaneta (77.)
Tôň – FK Zlaté Klasy 1:0(0:0), g.: Noseková Anna (50.)
Zápas Vydrany – Malé Dvorníky odložený
I. trieda dorast – 25. kolo – 16.-17. mája 2009:
Šamorín „B“ – Štvrtok na Ostrove 2:1(0:1),
Vieska – Okoč-Sokolec 1:3(0:2),
Baka – Dolný Štál 0:6(0:2),
Jahodná – Vydrany 2:3(1:3),
Ohrady – Holice na Ostrove 3:0(2:0),
Lehnice – Povoda hostia nepricestovali na stretnutie
Trhová Hradská – Kostolné Kračany 2:4(0:2),
FK Zlaté Klasy mali voľno
Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N7. kolo – 16. mája 2009:
Kútniky – Janíky 8:0(3:0),
Čilizská Radvaň – Čenkovce 7:1(2:0),
II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N7. kolo – 16.-19. mája 2009:
Horná Potôň – Ňárad 2:1(0:0),
Mad – Pataš 0:2(0:2),
Poznámky:
1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.
2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.
3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „I“ o 1.-6. miesto – Um2. kolo – 15. mája 2009:
Malé Dvorníky – Roma Zlaté Klasy 2:1(1:0),
Topoľníky – Čenkovce 1:2(1:2),
Okoč-Sokolec – Lehnice 0:1(0:0),
Dohrávky Um1. kola – 11. mája 2009:
Roma Zlaté Klasy – Topoľníky 13:1(8:0), g.: Rigó Tibor (11., 13., 15., 57.), Rigó Richard (21., 24., 48.), Botló Ferenc (35., 37.), Rigó Vojtech (18., 42.), Újvári Richard (4.), Mészáros František (62.) – Ágh Július (60.)
Lehnice – Malé Dvorníky 1:1(0:0), g.: Novotný Roman (42.) – Rigler Erik (68.)
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „J“ o 7.-12. miesto – Um2. kolo – 16. mája 2009:
Baloň – Rohovce 3:5(3:3),
Dolný Štál – Horná Potôň 2:1(2:1),
Baka – Horný Bar 10:0(4:0),
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „K“ o 13.-18. miesto – Um2. kolo – 15.-16. mája 2009:
Veľký Meder – Nový Život 2:3(2:1),
Trhová Hradská – FK Zlaté Klasy 4:2(2:1),
Ižop – Veľká Paka 3:2(2:1),
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „L“ o 19.-24. miesto – Um2. kolo – 15.-16. mája 2009:
Kostolné Kračany – Trnávka 4:3(1:0),
Veľké Dvorníky – Veľké Blahovo 3:2(1:2),
Vrakúň – Holice n/O 1:1(0:1),
Dohrávka Um1. kola – 13. mája 2009:
Holice n/O – Kostolné Kračany 0:7(0:4), g.: Šipkovský Marián (33., 46.), Németh Pál (8.), Gódány Richárd (11.), Iván Nikolas (35.), Süli András (42.), Posztós Tamás (52.)
NIKE Premier-Cup 2009/10 – žiaci nar. po 1.1.1995 – okresné kolo – štvrťfinále – 13. mája 2009:
Rohovce – Roma Zlaté Klasy 0:10(0:4), g.: Rigó Tibor (23., 32., 63., 66., 67.), Rigó Richard (25., 50.), Rigó Roland (14.), Botló Ferenc (40.), Rigó Erik (43.)
Horný Bar – Baka 2:5(1:0), g.: Tóth Štefan (18.), Méri Ákos (45.) – Nagy Tomáš (38., 55., 62.), Csánó Norbert (36.), Peller Jozef (43.)