Výstavné výsledky
Viac info o výstavách, na ktoré sa chystáme, a na ktorých sme boli nájdete TU
24.8.2008 - Špeciálna výstava SHK - Varín.................................. N4 .......... ( tr. šteňat )
2.11.2008 - Medzinárodná výstava psov - Nitra.......................... VN1 .........( tr. dorastu )
25.1.2009 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín.......................VD ......... ( tr. mladých )
29.3.2009 - Národná výstava psov - Nitra.....................................V2 ........... ( tr. mladých )
25.4.2009 - Klubová výstava SHK - Bojnice ................................VD .......... ( tr. mladých )
23.8.2009 - Špeciálna výstava SHK - Lomnistá..........................VD4......... ( tr. stredná )
23.8.2009 - Svetová výstava psov- Bratislava..............................VD........... ( tr. stredná )
24.1.2010 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín......................V3............ ( tr. stredná )
22.8.2010 - Medzinárodná výstava psov DUODANUBE- BA..........V4............ ( tr. otvorená )
23.1.2011 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín...............V1 CAC...... ( tr. otvorená )
20.3.2011 - Celoštátna výstava psov - Nitra.................................V3............ ( tr. otvorená )
17.4.2011 - Klubová výstava- Bojnice..................................V2 r.CAC..... ( tr. otvorená )
29.5.2011 - Oblastná výstava- Sereď...V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz.. ( tr. otvorená )
20.8.2011 - Medzinárodná výstava psov- BA.....V1 CAC, CACIB, BOB... ( tr. otvorená )
21.8.2011 - Medzinárodná výstava psov- BA...........V1 CAC, r.CACIB..... ( tr. otvorená )
28.8.2011 - Špeciálna výstava SHK - Podskalie.........................VD3......... ( tr. otvorená )
29.1.2012 - Medzinárodná výstava - TN..............V1 CAC, CACIB,BOB.. ( tr. otvorená )
18.4.2012 - Klubová výstava- Bojnice.............................................VD...... ( tr. šampiónov )
27.1.2013 - Medzinárodná výstava psov - Trenčín........V2 res. CAC.... ( tr. šampiónov )
Rozhodcovia a ocenenia nimi udelené:
Elena Škvařilová (SK) -N4
Elena Ruskovaara (FIN) -VN1
Jadwiga Nicziewicz (PL)- VD
Gabriela Ridarčíková (SK)- V2, V1 Víťaz triedy, Oblastný víťaz, V2 res.CAC
Sabine Kerschner (A)- VD
Jana Svobodová (CZ)- VD4, VD3
Uwe Fischer (D)- VD
Václavík Miroslav (CZ)- V3
Reisinger Karl (A)- V4
Terézia Gargušová (SK)- V1 CAC
Tibor Havelka (SK)- V3
Dr.Elisabeth Dietschi (CH)- V2 r.CAC
Müller Hans (CH)- V1, CAC, CACIB, BOB
Halas Malgorzata (PL)- V1, CAC, r.CACIB
Beradze Iuza (GE)- V1, CAC, CACIB, BOB
Dušica Bučer (SL)- VD