Dorast: Dorastenci Oravskej Jasenice hrajú 4.ligu-Sever.Trénujú 2-3 krát do týždňa na starom ihrisku alebo úmelej tráve.Cez zimnú prestávku tak ako muži,žiaci tak aj dorastenci sa venujú hlavne kondícií ktorú v 4.lige určite treba Aktuálne sú na 9.priečke zo 16 bodmi.Najlepšim strelcom dorastencov je Stanislav Kavoň z 9 gólmi.
Foto:
Horný rad zľava : Franc Peter ( vedúci mužstva ), Vladimír Polák, Katrenčík Pavol, Žofaj Matej, Kavoň Stanislav, Graňák Juraj, Prielomek Dominik, Graňák Karol, Prielomek Jakub "C", Farský Vladimír ( tréner mužstva)
Dolný rad zľava : Puvák Andrej, Greš Adam, Ďurica Kristián, Trabalík Matúš, Farský Ivan, Polák Erik, Graňák Erik, Gracík Miloš, Vorčák Juraj
Tréner: Vladimír Farsky,Adrián Kubáni
Tabuľka:
1. | FK Rajec | 13 | 8 | 3 | 2 | 36:16 | 27 |
2. | Máj Černová | 13 | 8 | 2 | 3 | 40:18 | 26 |
3. | 1. OFC Liptovské Sliače | 13 | 7 | 3 | 3 | 30:21 | 24 |
4. | Družstevník Hôrky | 13 | 8 | 0 | 5 | 40:33 | 24 |
5. | FK Predmier | 13 | 6 | 3 | 4 | 27:16 | 21 |
6. | ŠK Závažná Poruba | 13 | 6 | 2 | 5 | 32:30 | 20 |
7. | Tatran Krásno nad Kysucou | 13 | 5 | 3 | 5 | 24:21 | 18 |
8. | OŠK Baník Stráňavy | 13 | 5 | 3 | 5 | 22:25 | 18 |
9. | Oravan Oravská Jasenica | 13 | 4 | 4 | 5 | 27:34 | 16 |
10. | Cementáreň Lietavská Lúčka | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:30 | 16 |
11. | FK Polom Raková | 13 | 5 | 1 | 7 | 23:32 | 16 |
12. | FK Slovan Trstená | 13 | 4 | 3 | 6 | 24:23 | 15 |
13. | ŠKM Liptovský Hrádok | 13 | 3 | 2 | 8 | 29:33 | 11 |
14. | FK Terchová | 13 | 1 | 2 | 10 | 18:62 | 5 |
Všetky zápasy:
1. kolo | Ne 08.08.2010 14:00 | O. Jasenica | - | Stráňavy | 2 | : | 3 | ||
2. kolo | So 14.08.2010 14:00 | L. Hrádok | - | O. Jasenica | 6 | : | 1 | ||
3. kolo | Ne 22.08.2010 13:30 | O. Jasenica | - | Hôrky | 5 | : | 4 | ||
4. kolo | So 28.08.2010 16:00 | Raková | - | O. Jasenica | 0 | : | 2 | ||
5. kolo | Ne 05.09.2010 13:00 | O. Jasenica | - | Z. Poruba | 2 | : | 2 | ||
6. kolo | Ne 12.09.2010 13:00 | L. Lúčka | - | O. Jasenica | 3 | : | 0 | ||
7. kolo | Ne 19.09.2010 12:30 | O. Jasenica | - | L. Sliače | 1 | : | 1 | ||
8. kolo | Ne 26.09.2010 12:30 | O. Jasenica | - | Krásno | 2 | : | 1 | ||
9. kolo | So 02.10.2010 14:30 | Černová | - | O. Jasenica | 2 | : | 2 | ||
10. kolo | Ne 10.10.2010 12:00 | O. Jasenica | - | Terchová | 6 | : | 1 | ||
11. kolo | So 16.10.2010 14:00 | Rajec | - | O. Jasenica | 7 | : | 2 | ||
12. kolo | Ne 24.10.2010 11:30 | O. Jasenica | - | Trstená | 1 | : | 1 | ||
13. kolo | Ne 31.10.2010 11:30 | Predmier | - | O. Jasenica | 3 | : | 1 | ||
14. kolo | So 26.03.2011 14:00 | Stráňavy | - | O. Jasenica | - |