Vylosovanie futbalových družstiev
TJ Vápeč Horná Poruba.
VI. liga muži
1. kolo 13. 8. o 17. h: Podmanín – Košecké Podhradie, Papradno – Streženice, Dolné Kočkovce – Dulov, Tuchyňa – Košeca, Kvašov – Lysá pod Makytou , Udiča – Bolešov, Horná Poruba – Jasenica.
2. kolo 20. 8. o 17. h: Košecké Podhradie – Jasenica, Bolešov - Horná Poruba, Lysá pod Makytou – Udiča, Košeca – Kvašov, Dulov - Tuchyňa, Streženice – Dolné Kočkovce, Podmanín – Papradno.
3. kolo 27. 8. o 17. h: Papradno – Košecké Podhradie, Dolné Kočkovce - Podmanín, Tuchyňa – Streženice, Kvašov – Dulov, Udiča – Košeca, Horná Poruba – Lysá pod Makytou , Jasenica – Bolešov.
4. kolo 3. 9. o 16. h: Košecké Podhradie – Bolešov, Lysá pod Makytou – Jasenica, Košeca - Horná Poruba, Dulov – Udiča, Streženice – Kvašov, Podmanín - Tuchyňa, Papradno – Dolné Kočkovce.
5. kolo 10. 9. o 16. h: Dolné Kočkovce – Košecké Podhradie, Tuchyňa – Papradno, Kvašov - Podmanín, Udiča – Streženice, Horná Poruba – Dulov, Jasenica – Košeca, Bolešov – Lysá pod Makytou .
6. kolo 17. 9. o 15.30 h: Košecké Podhradie – Lysá pod Makytou , Košeca – Bolešov, Dulov – Jasenica, Streženice - Horná Poruba, Podmanín – Udiča, Papradno – Kvašov, Dolné Kočkovce - Tuchyňa.
7. kolo 24. 9. o 15.30 h: Tuchyňa – Košecké Podhradie, Kvašov – Dolné Kočkovce, Udiča – Papradno, Horná Poruba - Podmanín, Jasenica – Streženice, Bolešov – Dulov, Lysá pod Makytou – Košeca.
8. kolo 1. 10. o 14.30 h: Košecké Podhradie – Košeca, Dulov – Lysá pod Makytou , Streženice – Bolešov, Podmanín – Jasenica, Papradno - Horná Poruba, Dolné Kočkovce – Udiča, Tuchyňa – Kvašov.
9. kolo 8. 10. o 14.30 h: Kvašov – Košecké Podhradie, Udiča - Tuchyňa, Horná Poruba – Dolné Kočkovce, Jasenica – Papradno, Bolešov - Podmanín, Lysá pod Makytou – Streženice, Košeca – Dulov.
10. kolo 15. 10. o 14.30 h: Košecké Podhradie – Dulov, Streženice – Košeca, Podmanín – Lysá pod Makytou , Papradno – Bolešov, Dolné Kočkovce – Jasenica, Tuchyňa - Horná Poruba, Kvašov – Udiča.
11. kolo 22. 10. o 14. h: Udiča – Košecké Podhradie, Horná Poruba – Kvašov, Jasenica - Tuchyňa, Bolešov – Dolné Kočkovce, Lysá pod Makytou – Papradno, Košeca - Podmanín, Dulov – Streženice.
12. kolo 29. 10. o 14. h: Košecké Podhradie – Streženice, Podmanín – Dulov, Papradno – Košeca, Dolné Kočkovce – Lysá pod Makytou , Tuchyňa – Bolešov, Kvašov – Jasenica, Udiča - Horná Poruba.
13. kolo 5. 11. o 13.30 h: Horná Poruba – Košecké Podhradie, Jasenica – Udiča, Bolešov – Kvašov, Lysá pod Makytou - Tuchyňa, Košeca – Dolné Kočkovce, Dulov – Papradno, Streženice - Podmanín.
V. liga dorast skupina Sever
1. kolo 26. 8.: Krajné – Ladce, Košeca – Udiča, Klátová Nová Ves – Domaniža, Horná Poruba – Prečín, Bošáca – Stará Turá, Turani – Drietoma, Častkovce – Horná Súča.
2. kolo 2. 9.: Ladce – Horná Súča, Drietoma - Častkovce, Stará Turá – Turani, Prečín – Bošáca, Domaniža - Horná Poruba, Udiča – Klátová Nová Ves, Krajné – Košeca.
3. kolo 9. 9.: Košeca – Ladce, Klátová Nová Ves - Krajné, Horná Poruba – Udiča, Bošáca – Domaniža, Turani – Prečín, Častkovce – Stará Turá, Horná Súča – Drietoma.
4. kolo 16. 9.: Ladce – Drietoma, Stará Turá – Horná Súča, Prečín - Častkovce, Domaniža – Turani, Udiča – Bošáca, Krajné - Horná Poruba, Košeca – Klátová Nová Ves.
5. kolo 23. 9.: Klátová Nová Ves – Ladce, Horná Poruba – Košeca, Bošáca - Krajné, Turani – Udiča, Častkovce – Domaniža, Horná Súča – Prečín, Drietoma – Stará Turá.
6. kolo 30. 9.: Ladce – Stará Turá, Prečín – Drietoma, Domaniža – Horná Súča, Udiča - Častkovce, Krajné – Turani, Košeca – Bošáca, Klátová Nová Ves - Horná Poruba.
7. kolo 7. 10.: Horná Poruba – Ladce, Bošáca – Klátová Nová Ves, Turani – Košeca, Častkovce - Krajné, Horná Súča – Udiča, Drietoma – Domaniža, Stará Turá – Prečín.
8. kolo 14. 10.: Ladce – Prečín, Domaniža – Stará Turá, Udiča – Drietoma, Krajné – Horná Súča, Košeca - Častkovce, Klátová Nová Ves – Turani, Horná Poruba – Bošáca.
9. kolo 21. 10.: Bošáca – Ladce, Turani - Horná Poruba, Častkovce – Klátová Nová Ves, Horná Súča – Košeca, Drietoma - Krajné, Stará Turá – Udiča, Prečín – Domaniža.
10. kolo 28. 10.: Ladce – Domaniža, Udiča – Prečín, Krajné – Stará Turá, Košeca – Drietoma, Klátová Nová Ves – Horná Súča, Horná Poruba - Častkovce, Bošáca – Turani.
11. kolo 4. 11.: Turani – Ladce, Častkovce – Bošáca, Horná Súča - Horná Poruba, Drietoma – Klátová Nová Ves, Stará Turá – Košeca, Prečín - Krajné, Domaniža – Udiča.
12. kolo 11. 11.: Ladce – Udiča, Krajné – Domaniža, Košeca – Prečín, Klátová Nová Ves – Stará Turá, Horná Poruba – Drietoma, Bošáca – Horná Súča, Turani - Častkovce.
13. kolo 18. 11.: Častkovce – Ladce, Horná Súča – Turani, Drietoma – Bošáca, Stará Turá - Horná Poruba, Prečín – Klátová Nová Ves, Domaniža – Košeca, Udiča - Krajné.
Upozornenie: Dorastenci TJ Vápeč Horná Poruba odohrajú svoje domáce majstrovské futbalové stretnutia vždy v sobotu v úradnom hracom čase dospelých.
IV. liga starších žiakov skupina Juh
1. kolo 27. 8. o 10.30 h: Beluša – Ilava, Hradčan Lednica – Dohňany, Lazy pod Makytou – Košeca, Ladce - Nová Dubnica, Horná Poruba - Borčice.
2. kolo 3. 9. o 10.30 h: Ilava - Borčice, Nová Dubnica - Horná Poruba, Košeca - Ladce, Dohňany - Lazy pod Makytou, Beluša – Hradčan Lednica.
3. kolo 10. 9. o 10.30 h: Hradčan Lednica – Ilava, Lazy pod Makytou - Beluša, Ladce – Dohňany, Horná Poruba – Košeca, Borčice - Nová Dubnica.
4. kolo 17. 9. o 10.30 h: Ilava - Nová Dubnica, Košeca - Borčice, Dohňany - Horná Poruba, Beluša - Ladce, Hradčan Lednica - Lazy pod Makytou.
5. kolo 24. 9. o 10.30 h: Lazy pod Makytou – Ilava, Ladce – Hradčan Lednica, Horná Poruba - Beluša, Borčice – Dohňany, Nová Dubnica – Košeca.
6. kolo 1.10. o 9.45 h: Ilava – Košeca, Dohňany - Nová Dubnica, Beluša - Borčice, Hradčan Lednica - Horná Poruba, Lazy pod Makytou - Ladce.
7. kolo 8. 10. o 9.45 h: Ladce – Ilava, Horná Poruba - Lazy pod Makytou, Borčice – Hradčan Lednica, Nová Dubnica - Beluša, Košeca – Dohňany.
8. kolo 15. 10. o 9.45 h: Ilava – Dohňany, Beluša – Košeca, Hradčan Lednica - Nová Dubnica, Lazy pod Makytou - Borčice, Ladce - Horná Poruba.
9. kolo 22. 10. o 9.15 h: Horná Poruba – Ilava, Borčice - Ladce, Nová Dubnica - Lazy pod Makytou, Košeca – Hradčan Lednica, Dohňany - Beluša.