Výsledky Play Off r.2014

14. 4. 2014

Štvrťfinále (na 2 víťazné zápasy)

1. zápasy:   Streda 28.5.2014

18:30 hod.   HBC PALUTO - HBC ŠINDLIAR  6:3  (2:1,  1:1, 3:1)   Góly: Ličák 4, Smrek 2 - Kras, Imrich An., Ondria    Brankári: Pištej Z. - Varchola     Rozhodca: Francan   DZ:Kochan

....... až neuveriteľne dlho dokázali vzdorovať hráči ŠINDLIARA náporu hráčov PALUTA. V prvých dvoch tretinách sa na ich bránku valil útok za útokom a brankár Varchola si musel pripadať ako na strelnici. Ale ako staré porekadlo hovorí: „Nedáš-dostaneš“ platilo tento krát 100%.Každé čo i len malé zaváhanie, hostia kruto trestali. Tretia tretina však priniesla upokojenie na hokejky domácich, ktorý začali konečne preferovať svoj kombinačný spôsob hry a ovocie sa dostavilo vo veľmi krátkom čase.

Sobota 31.5.2014

9:00 hod.   HBC PANTHERS - HBC Brakon PIRATES  5:1   (0:0, 4:1, 1:0)    Góly: Richter  Pet. 3, Kochan, Košuth G - Pažin    Brankári: Šaravský - Baláž Roman     Rozhodca: Sála

....... ťažký, veľmi náročný a vyčerpávajúci súboj od prvej až do poslednej minúty, v ktorom nechýbali tvrdé strety, vylúčenia, kombinácie a hlavne góly. Skóre zápasu síce otvoril, až v úvode druhej tretiny Vladko PAŽIN po perfektne zvládnutej kontre a hostia vyhrávali 0:1. No práve tento okamih paradoxne len „vydráždil“  PANTEROV a tí hodní svojho mena, pred bránkou hostí už za niekoľko minút rozpútali uragán a svoju „obeť“ ešte pred druhou prestávkou doslova roztrhali.

2. zápasy:   Streda  4.6.2014

18:30 hod.   HBC Brakon PIRATES - HBC PANTHERS  6:7 sn.   (2:1, 2:0, 2:5)  Rozhod. nájazd: Richter Peter   Góly: Rigas, Leško, Chovan, Palgut, Kivader, Miškovic - Richter  Pet. 2, Kochan, Francan, Kristek, Kokoška    Brankári: Šaravský - Baláž Roman     Rozhodca: Figel      Konečný stav série: 0:2

....... opäť jeden z nervy drásajúcich súbojov týchto rivalov, v ktorom dnes určite nevyhralo lepšie mužstvo, ale šport ako celok nie vždy má logiku. 30 minút jednoznačne lepši „Piráti“ sa v tretej tretine uspokojili s výsledkom 4:1 a zrejme urazili pani Šťastenu. Už za stavu 5:6 pre hostí 30 sekúnd pred záverečnou sirénou prišlo vyrovnanie z hokejky Paťa LEŠKA a muselo sa predlžovať. V predĺžení diváci (40) gól nevideli a tak sa mohli tešiť na samostatné nájazdy, kde o definitívnom konci sezóny pre HBC PIRATES rozhodol jediný gól z hokejky Peťa RICHTERA.

Štvrtok  5.6.2014

18:30 hod.  HBC ŠINDLIAR - HBC PALUTO   2:11   (0:3, 0:5, 2:3)  Góly: Smolko J., Liba - Staš 4, Vrábel 2, Bajzát, Smrek, Jurčenko, Sirotňák, Ličák    Brankári: Varchola - Pištej Z.    Rozhodca: Šándor, Mitra

....... ľahké a pri pohľade na zostavu  PALUTA veľmi očakávané víťazstvo zaručujúce hosťujúcemu mužstvu hladký postup do Semifinále cez bojovných chalanov zo Šindliara, pre ktorých sa žiaľ úspešná sezóna končí.   Konečný stav série: 0:2

Semifinále (na 3 víťazné zápasy)

1. zápasy:   Sobota 7.6.2014

9:00 hod.   HBC FANY SPORT - HBC PALUTO   5:3   (3:1, 0:2, 2:0)  Góly: Šándor, Stanislav, Baláž, Viazanko, Mitra - Bajzát, Bodnár, Smrek    Brankári: Hudák - Pištej Z.    Rozhodca: Kochan

....... prvý semifinálový súboj dvíhal prizerajúcich (30) sa divákov z lavičiek a ukázal, že mladé mužstvo FANY SPORTU bude mať v tejto sérií nemalé problémy z umne hrajúcimi hráčmi PALUTA. Rozhodujúci gól zápasu prišiel v presilovej hre až 2 minúty pred koncom nechytateľnou bombou od modrej čiary v podaní Ľuba ŠÁNDORA.

Streda 11.6.2014

18:30 hod.   HBC TORNADO - HBC PANTHERS    5:0   (1:0, 2:0, 2:0)  Góly: Sala, Prudič po 2, Pazdič    Brankári: Suchovič - Sedlák    Rozhodca: Vrábel

.......  bezzubosť Pantherov niekedy vyznela, až tragikomicky a len vďaka brankárovi "nenafasovali" dvojciferne.

2. zápasy:   Štvrtok 12.6.2014

18:30 hod.   HBC PALUTO - HBC FANY SPORT  4:6   (1:1, 1:3, 2:2)  Góly: Bajzát, Zavacký, Staš, Pankúch - Baláž a Mitra 2, Fabuľa, Sedlačko   Brankári: Pištej Z. - Hudák    Rozhodcovia: Sala, Hric

....... rekordná návšteva 62 divákov sledovala fantastický hokej s neuveriteľnými zákrokmi oboch brankárov

Pondelok 16.6.2014

18:45 hod.   HBC PANTHERS - HBC TORNADO   6:5  (2:3, 2:2, 2:0)  Góly: Kristek, Šurima a Richter Pet. po 2 - Sala, Virgala, Onderko, Žulkovský, Valkár    Brankári: Sedlák - Suchovič    Rozhodcovia: Mitra, Stanislav

.......  neskutočný bojovný a efektívny výkon 9 statočných vs. profesorská hra hráčov TORNÁDA rovná sa prvá ligová prehra!

3. zápasy:   Štvrtok 19.6.2014

18:30 hod.   HBC FANY SPORT - HBC PALUTO  6:4  (4:0, 0:2, 2:2)  Góly: Mitra 4, Baláž, Sranislav - Smrek 2, Pankúch, Vrábel  Brankári: Hudák - Krasl   Rozhodcovia: Hric, Sala    Konečný stav série: 3:0

.......... je ťažko povedať čo by bolo, ak by "Paluťáci" zachytili začiatok stretnutia, lebo od stavu 4:0 bola hra plne v ich réžií a dokonca v 38 min. hrali za stavu 4:4 presilovú hru, ktorú bohužiaľ nevyužili a zákonite prišiel trest v podobe "nešťastného" gólu hneď po skončení presilovky. Už, keď hostia pomýšľali na odvolanie brankára a hru vabank, prišiel "skrat" Rasťa HRABČÁKA, ktorý za svoj počin inkasoval trest 5+DKZ a bolo po nádejach. V presilovej hre "Faňáci" pridali poistku a ako prvý sa tešia z postupu do Finále.

Sobota 21.6.2014

9:00 hod.   HBC TORNADO - HBC PANTHERS  12:0  (5:0, 3:0, 4:0)   Góly: Pazdič 3, Prudič, Valkár a Sala po 2, Figel, Virgala, Onderko, Žulkovský, Valkár    Brankári: Suchovič - Sedlák   Rozhodcovia: Mitra, Harčár

....... tvrdý pád z nebies, ktorý vrátil Pantherov opäť na zem.

4. zápas:   Pondelok 23.6.2014

18:45 hod.   HBC PANTHERS - HBC TORNADO  2:9  (0:2, 1:3, 1:4)  Góly: Richter Pet. 2 - Horňák, Fígel, Valkár po 2, Remper, Prudič, Gulík    Brankári: Sedlák - Suchovič    Rozhodcovia: Stanislav, Mitra   Konečný stav série: 1:3

.......  Pantherom v závere sezóny viditeľne dochádzajú sily a čo je horšie aj samotní hráči. Len sedem statočných sa postavilo "neutíchajúcemu vetru", ktorý si v pohodičke zatrénovali a zaslúžene postúpili do Finále.

o 3. miesto (na 1 víťazný zápas)

Streda 2.7.2014

18:45 hod.   HBC PALUTO - HBC PANTHERS  15:6    (3:2, 2:1, 10:3)      Góly: Bajzát 6, Vrábel 3, Staš a Smrek po 2, Španiel, Ridila - Richter Pet. 3, Kochan, Francan, Košuth G.    Brankári: Pištej - Šaravský    Rozhodcovia: Figel, Mitra

.......  dve tretiny celkom vyrovnaného zápasu sa skončilo totálnou deštrukciou v tretej tretine. Hráčom HBC PALUTO  blahoželám a jedným dychom pridávam, že pohár za 3.miesto je určite v tých správnych rukách!!!  ;)

Finále (na 3 víťazné zápasy)

1. zápas:    Štvrtok 26.6.2014

18:45 hod.   HBC TORNADO - HBC FANY SPORT   1:2 sn.   (0:0, 0:0, 1:1- 0:0- 0:1)  Rozhod. nájazd: Milý     Góly: Pazdič - Mitra    Brankári: Suchovič - Hudák    Rozhodcovia: Vrábel

.......  klobúk dole!  ;)

2. zápas:    Sobota 28.6.2014

9:00 hod.   HBC FANY SPORT - HBC TORNADO  0:7    (0:2, 0:2, 0:3)  Góly: Lukáč 3, Pazdič 2, Prudič, Remper   Brankári: Hudák - Suchovič    Rozhodcovia: Vrábel, Kovaľ

.......  dva dôvody jednoznačného víťazstva: neprekonateľný Ičo Suchovič a útok Pazdič, Lukáč, Prudič, ktorý si na ihrisku robili čo len chceli

3. zápas:    Nedeľa 29.6.2014

9:00 hod.   HBC TORNADO - HBC FANY SPORT  3:4 sn.    (0:2, 2:0, 1:1-0:0- 0:1)  Rozhod. nájazd: Milý    Góly: Lukáč, Pazdič, Prudič - Milý 2, Mitra    Brankári: Suchovič - Hudák    Rozhodcovia: Kovaľ, Vrábel

....... útok "Tornádo globerotters" Pazdič, Lukáč, Prudič robil čo mohol, no dnes to na umne hrajúcich "Faňákov" s výborným Milým nestačilo

4. zápas:    Nedela 6.7.2014

18:00 hod.   HBC FANY SPORT - HBC TORNADO   4:2    (1:1, 1:0, 2:1)  Góly: Milý, Baláž, Stanislav, Hrušovský  - Lukáč, Prudič     Brankári: Hudák - Suchovič   Rozhodcovia: Vrábel, Hric  Diváci: 106 !!!    Konečný stav série: 3:1

....... opäť jeden výborný taktický výkon "Faňákov", ktorý od začiatku stretnutia išli jasne za svojím cieľom. Blahoželáme ....