Dedinská liga 2022 :
Víťaz: FC YOUMPE
2. miesto: Galis Team
3. miesto: Medvedi
organizátor: FC YOUMPE
Dedinská liga 2021 :
Nekonala sa: COVID
organizátor: FC YOUMPE
Dedinská liga 2020 :
organizátor_ FC Ghost
Konečné poradie:
1. Galis Team
2. Ve-3
3. FC Ghost
4. Medvedi
5. FC Youmpe
6. AC Sokol
7. Bad Boys
hracie dni 4.7.2020 , 5.7.2020. a 11.7.2020
ROZPIS :
Čas | deň | team 1 | team 2 |
9:00 | 4.7.2020 | FC GHOST | BAD BOYS |
9:50 | 4.7.2020 | MEDVEDI | GALIS TEAM |
10:40 | 4.7.2020 | AC SOKOL | FC GHOST |
11:30 | 4.7.2020 | GALIS TEAM | BAD BOYS |
12:20 | 4.7.2020 | YOUMPE | MEDVEDI |
13:10 | 4.7.2020 | AC SOKOL | GALIS TEAM |
13:50 | 4.7.2020 | BAD BOYS | YOUMPE |
Čas | deň | team 1 | team 2 |
9:00 | 5.7.2020 | VE-3 | MEDVEDI |
9:50 | 5.7.2020 | BAD BOYS | AC SOKOL |
10:40 | 5.7.2020 | VE-3 | GALIS TEAM |
11:30 | 5.7.2020 | BAD BOYS | MEDVEDI |
12:20 | 5.7.2020 | AC SOKOL | VE-3 |
13:10 | 5.7.2020 | GALIS TEAM | FC GHOST |
13:50 | 5.7.2020 | VE-3 | YOUMPE |
14:40 | 5.7.2020 | FC GHOST | MEDVEDI |
Čas | deň | team 1 | team 2 |
9:00 | 11.7.2020 | YOUMPE | FC GHOST |
9:50 | 11.7.2020 | AC SOKOL | MEDVEDI |
10:40 | 11.7.2020 | YOUMPE | GALIS TEAM |
11:30 | 11.7.2020 | FC GHOST | VE-3 |
12:20 | 11.7.2020 | AC SOKOL | YOUMPE |
13:10 | 11.7.2020 | VE-3 | BAD BOYS |
Dedinská liga 2019 :
VYHODNOTENIE DEDINSKEJ LIGY 2019
CELKOVÉ UMIESTNENIE:
1.miesto: MEDVEDI 6 5 1 0 21:8 16b.
2.miesto: GALIS TEAM 6 5 0 1 22:5 15b.
3.miesto: AC SOKOL 6 3 1 2 13:13 10b.
4.miesto: VE-3 6 3 0 3 12:16 9b.
5.miesto: FC GHOST 6 3 0 3 21:10 9b.
6.miesto: FC YOUMPE 6 1 0 5 8:18 3b.
7.miesto: BAD BOYS 6 0 0 6 8:35 0b.
Individuálne ocenenia:
ALL-STARS :
BRANKÁR: ŠTEFAN ŠMÍDA (AC SOKOL)
OBRANCA: PATRIK BEHÁŇ (GALIS TEAM)
OBRANCA: PATRIK HONKO (BAD BOYS)
ÚTOČNÍK: JOZEF MELO (VE-3)
ÚTOČNÍK: DANIEL OBERTA (FC YOUMPE)
NAJSTARŠÍ AKTÍVNY HRÁČ: VOJTECH OBERTA st.(FC YOUMPE) 55r.
NAJLEPŠÍ OBRANCA: TOMÁŠ TRPIŠ (VE-3)
NAJLEPŠÍ ÚTOČNÍK: JURAJ MRÁZ (GALIS TEAM)
NAJLEPŠÍ STRELEC: TOMÁŠ MIČUDA (FC GHOST)
NAJLEPŠÍ BRANKÁR: FILIP KOVÁČ (MEDVEDI)
NAJLEPŠÍ HRÁČ: LIBOR ŤAŽKÝ (MEDVEDI)
Organizátor: Galis Team
Dedinská liga 2018 :
1. miesto: GALIS TEAM
2. miesto: AC SOKOL
3. miesto: MEDVEDI
4. miesto: FC YOUMPE
5. miesto: GHOST
6. miesto: VE-3
7. miesto: BAD BOYS
Dedinská liga 2017 :
1. FC GHOST
2. Galis Team
3. VE-3
4. BAD BOYS
5. FC YOUMPE
6. AC SOKOL
7. MEDVEDI
Poradie | Mužstvo | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
1. | GALIS TEAM | 7 | 7 | 0 | 0 | 42:11 | 21 |
2. | AC SOKOL | 7 | 6 | 0 | 1 | 41:14 | 18 |
3. | FC YOUMPE | 7 | 4 | 1 | 2 | 22:20 | 13 |
4. | VE3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19:18 | 10 |
5. | BAD BOYS | 7 | 2 | 0 | 5 | 23:32 | 6 |
6. | FC GHOST | 7 | 2 | 0 | 5 | 22:42 | 6 |
7. | TAJFUN | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:26 | 4 |
8. | MEDVEDI | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:28 | 4 |
1. | FC YOUMPE | 7 | 601 | 28:16 | 18 b |
2. | VE – 3 | 7 | 502 | 29:22 | 15 b |
3. | GALIS TEAM | 7 | 502 | 39:15 | 15 b |
4. | AC SOKOL | 7 | 322 | 26:25 | 11 b |
5. | FC GHOST | 7 | 304 | 16:22 | 9 b |
6. | FC TAJFÚN | 7 | 223 | 24:29 | 8 b |
7. | MEDVEDI | 7 | 124 | 13:27 | 5 b |
8. | BAD BOYS | 7 | 007 | 17:37 | 0 b |
Poradie dedinskej ligy 2012:
1. Galis team
2. V3
3. AC SOKOL
4. Medvedi seniori
5. GHOST
6. FC YOUMPE
7. WIDLY
8. MEDVEDI juniori
9. MUFUZA
10. BAD BOYS
11. FC NACIONAL