28.3.2012
29. 3. 2012
ANGLICKO: League One | |||||||
20:45 | Koniec | Sheffield Utd | 4 - 1 | Chesterfield | (1 - 1) |
TabuľkaANGLICKO: Blue Square North | |||||||
20:45 | Koniec | Corby | 1 - 3 | Altrincham | (1 - 1) |
PavúkARGENTÍNA: Copa Argentina | |||||||
03:05 | Koniec | Atletico Policial | 0 - 4 | Barracas Centra | (0 - 0) |
TabuľkaBELGICKO: EXQI League | |||||||
20:00 | Koniec | Aalst | 1 - 0 | Lommel Utd | (0 - 0) |
TabuľkaBOLÍVIA: Liga de Futbol Prof - Clausura | |||||||
23:45 | Koniec | La Paz | 4 - 1 | Guabira | (2 - 0) |
TabuľkaBULHARSKO: A PFG | |||||||
14:30 | Koniec | Lok. Plovdiv | 1 - 0 | Montana | (1 - 0) | ||
14:30 | Kontumácia | Lok. Sofia | 0 - 3 | Slavia Sofia | |||
14:30 | Koniec | Minyor Pernik | 1 - 3 | Botev Vratsa | (1 - 3) | ||
16:30 | Koniec | Kaliakra | 3 - 2 | Vidima-Rakovski | (2 - 1) | ||
18:00 | Koniec | CSKA Sofia | 1 - 0 | Beroe | (1 - 0) |
PavúkCYPRUS: Pohár | |||||||
17:00 | Koniec | Achnas | 0 - 0 | Ol. Nicosia | (0 - 0) | ||
18:00 | Koniec | Ermis | 0 - 3 | Omonia | (0 - 1) |
PavúkČESKO: Pohar Ceske posty | |||||||
15:30 | Koniec | Liberec | 0 - 2 | Teplice | (0 - 1) | ||
17:30 | Koniec | Ostrava | 1 - 2 | Sigma Olomouc | (0 - 1) | ||
18:00 | Koniec | Sparta Praha | 1 - 0 | Mladá Boleslav | (0 - 0) |
TabuľkaEKVÁDOR: Serie A - Prvá fáza | |||||||
19:00 | Koniec | El Nacional | 0 - 2 | Barcelona SC | (0 - 0) |
PavúkEURÓPA: Liga majstrov - Play Off | |||||||
20:45 | Koniec | AC Miláno | 0 - 0 | Barcelona | |||
20:45 | Koniec | Marseille | 0 - 2 | Bayern |
TabuľkaEURÓPA: ME do 17 rokov - Kvalifikácia - druhá fáza | |||||||
12:00 | Koniec | Gruzínsko U17 | 1 - 0 | Anglicko U17 | (0 - 0) | ||
14:00 | Koniec | Španielsko U17 | 2 - 2 | Ukrajina U17 | (1 - 1) | ||
15:00 | Koniec | Rusko U17 | 2 - 3 | Maďarsko U17 | (0 - 1) | ||
15:00 | Koniec | Wales U17 | 0 - 3 | Belgicko U17 | (0 - 1) |
PavúkFÍNSKO: Liiga Cup - Play Off | |||||||
17:00 | Koniec | TPS Turku | 2 - 0 | VPS | (0 - 0) |
TabuľkaFRANCÚZSKO: National | |||||||
20:00 | Koniec | Colmar | 1 - 3 | Quevilly | (1 - 2) |
TabuľkaGRÉCKO: Football League | |||||||
13:45 | Koniec | Platanias | 0 - 0 | A. Asteras | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Diagoras | 0 - 3 | Psachna | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Kalloni | 1 - 0 | Fokikos | (1 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Panserraikos | 1 - 0 | Giannitsa | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Panthrakikos | 3 - 1 | Thrasivoulos | (0 - 1) | ||
15:00 | Koniec | Veria | 5 - 0 | E. Asteras | (3 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Vyzas | 0 - 0 | Epanomi | (0 - 0) | ||
15:30 | Koniec | Kallithea | 5 - 2 | Panachaiki | (0 - 2) | ||
18:00 | Koniec | Pierikos | 2 - 1 | Larissa | (0 - 1) |
TabuľkaJUŽNÁ AFRIKA: Premier League | |||||||
19:30 | Koniec | Ajax Kapské Mesto | 2 - 4 | Amazulu | (0 - 1) | ||
19:30 | Koniec | Bidvest Wits | 0 - 1 | Jomo Cosmos | (0 - 0) | ||
19:30 | Koniec | Black Leopards | 2 - 1 | Santos | (0 - 0) | ||
19:30 | Koniec | Bloem Celtic | 0 - 0 | Mamelodi | (0 - 0) | ||
19:30 | Koniec | Golden Arrows | 0 - 0 | Kaizer | (0 - 0) | ||
19:30 | Koniec | Orlando | 3 - 1 | Free State Stars | (1 - 0) | ||
19:30 | Koniec | Platinum Stars | 1 - 1 | Maritzburg Utd | (0 - 1) | ||
19:30 | Koniec | Supersport | 0 - 0 | Moroka Swallows | (0 - 0) |
TabuľkaJUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores | |||||||
00:15 | Koniec | Club Nacional | 1 - 0 | A. Lima | |||
02:30 | Koniec | Dep. Tachira | 0 - 0 | Nacional Asuncion | |||
02:30 | Koniec | U. De Chile | 2 - 1 | Penarol |
TabuľkaKOLUMBIA: Pohár | |||||||
22:00 | Koniec | Barranquilla | 0 - 2 | Junior | (0 - 2) | ||
22:00 | Koniec | Centauros | 2 - 3 | America De Cali | (1 - 2) | ||
22:30 | Koniec | Huila | 0 - 0 | Once Caldas | (0 - 0) | ||
22:30 | Koniec | Chico | 3 - 0 | Real Santander | (0 - 0) | ||
22:30 | Koniec | La Equidad | 2 - 1 | Expreso Rojo | (1 - 0) | ||
22:30 | Koniec | Petrolera | 1 - 0 | Cucuta | (0 - 0) | ||
22:30 | Koniec | Quindio | 1 - 0 | Tolima | (1 - 0) |
TabuľkaMACEDÓNSKO: First League | |||||||
15:00 | Koniec | Met. Skopje | 0 - 0 | Shkendija | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Napredok | 3 - 0 | Ohrid | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Oktomvri | 0 - 1 | Bregalnica | (0 - 1) | ||
15:00 | Koniec | Rabotnicki | 2 - 0 | Sileks | (1 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Teteks | 1 - 5 | Renova | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Turnovo | 1 - 2 | Vardar | (0 - 1) |
PavúkMAĎARSKO: Ligový pohár - Play Off | |||||||
18:00 | Koniec | Kecskemeti | 4 - 0 | Debrecen |
TabuľkaNEMECKO: 3. Liga | |||||||
18:30 | Koniec | Darmstadt | 1 - 1 | Erfurt | (1 - 1) |
TabuľkaNEMECKO: Regionálna liga Sever | |||||||
19:00 | Koniec | Lübeck | 0 - 0 | Chotebuz (Am) | (0 - 0) |
TabuľkaNEMECKO: Regionálna liga Západ | |||||||
17:30 | Koniec | Idar-Oberstein | 1 - 1 | Lotte | (1 - 0) | ||
19:00 | Koniec | Trier | 2 - 4 | Dortmund (Am) | (0 - 2) | ||
19:00 | Koniec | Wuppertaler | 1 - 2 | Kolín n. R. (Am) | (0 - 1) |
TabuľkaPOĽSKO: Ekstraklasa | |||||||
18:45 | Koniec | Lech | 1 - 0 | Gornik Z. | (0 - 0) |
PavúkRUMUNSKO: Pohár | |||||||
19:00 | Koniec | Vaslui | 0 - 1 | Rapid Bukurešť | (0 - 0) |
SVET: Medzištátne | |||||||
13:00 | Koniec | Ukrajina U19 | 2 - 1 | Estónsko U19 | (0 - 0) | ||
15:00 | Koniec | Taliansko U19 | 2 - 0 | Turecko U19 | (2 - 0) | ||
19:00 | Koniec | Rakúsko U19 | 2 - 0 | Slovensko U19 | (0 - 0) |
TabuľkaŠKÓTSKO: Premier League | |||||||
20:45 | Koniec | Inverness | 0 - 1 | St. Johnstone | (0 - 1) |
PavúkTALIANSKO: Coppa Italia Lega Pro - Play Off | |||||||
18:00 | Koniec | Pisa | 1 - 1 | Tritium | (1 - 1) | ||
20:30 | Koniec | Spezia | 6 - 0 | Foggia | (2 - 0) |
Komentáre
Prehľad komentárov
Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.